ستاره ها که روشن اصلی فیلم و تلویزیون نقش

گوئینت پالترو در تایتانیک? براد پیت در تقریبا مشهور? برخی از نمادین ترین نقش در فیلم و تلویزیون می تواند نگاه

توسط KETABKHOOOON در 20 تیر 1399

گوئینت پالترو در تایتانیک? براد پیت در تقریبا مشهور? برخی از نمادین ترین نقش در فیلم و تلویزیون می تواند نگاه بسیار متفاوت بود و آنها به اصل مصاحبه انتخاب کند.

قبل از Billy Crudup آورده Stillwater خواننده راسل هاموند به زندگی در سال 2000 موسیقی درام کارگردان : کامرون کرو به حال چشم خود را بر روی پیت بود که "فقط" در حال حاضر افسانه ای حرفه ای. "او واقعا تا به حال چیزی" کرو بوده در اولین قسمت از "ریشه: تقریبا مشهور نوبت بیست" پادکست در ماه جولای سال 2020 است.

مصاحبه مدیر گیل لوین موافقت کرد و اشاره کرد که Ad Astra ستاره شد به وضوح این تیم "اولین انتخاب" برای شخصیت. "ما را دوست داشت که ایده و او براد پیت" لوین توضیح داد: در این پادکست. "منظورم این است که او خنده دار بود و خوش تیپ و با استعداد است. ... که نوع جاذبه و نمایش حضور خواهد شده ام واقعا بزرگ برای این بخش باشد."

در حالی که پیت میخ خود ریخته و تا به حال کرو "نورد در طبقه" در خنده — آن را فقط مناسب مناسب برای آن لحظه. کرو حتی اعتراف کرد که او "گریه" زمانی که Fight Club star کشیده از این پروژه است.

"اما من فکر می کنم در پشت مغز من, من می دانستم که او تا به حال هرگز به طور کامل سقوط در عشق با شخصیت" کرو گفت. "او تا به حال سقوط در عشق با این ایده از شخصیت. اما شاید فقط به اندازه کافی بر روی صفحه است."

این Once Upon a Time in Hollywood actor نیست تنها کسی که این فرصت را به زودی به صورت نمادین نقش. در سال 2015 Paltrow اعتراف کرد که او می تواند ستاره دار در سال 1997 جعبه دفتر آمار تایتانیک.

"من به عقب نگاه در انتخاب من ساخته ام و فکر می کنم 'چرا جهنم را من می گویم بله به که و هیچ به که؟" او گفت: Howard Stern در آن زمان است. "و شما می دانید که شما در تصویر بزرگ نگاه و فکر می کنم 'وجود دارد جهانی درس در اینجا. چه خوب است آن را برای نگه داشتن بر روی نقش?'"

این کشور قوی بازیگر در ادامه به شوخی که مادر بازیگر Blythe Dannerنمی تواند به او افتخار برای ریختن صنعت اسرار. "مادر من را بکشند من که من صحبت کردن در مورد تبدیل کردن فیلم نقش" او به طعنه. "او می گوید آن را ندارد و با وقار."

در پایین حرکت برای پیدا کردن که ستاره تقریبا بازی برخی از نمادین ترین نقش در فیلم و تلویزیون!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب