Stassi شرودر احساس می کند مانند او را از دست داده و همه چیز پس از اخراج

دلخراش واقعیت است. Stassi شرودر است که با داشتن یک زمان سخت پردازش چه برخوردی پس از اخراج از Vanderpump قوانین

توسط KETABKHOOOON در 22 خرداد 1399

دلخراش واقعیت است. Stassi شرودر است که با داشتن یک زمان سخت پردازش چه برخوردی پس از اخراج از Vanderpump قوانین گذشته پس از اظهارات نژادپرستانه مطرح در میان سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات.

"Stassi احساس می کند مانند او همه چیز را از دست او خیلی سخت برای" یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است.

ما تایید کرد که شرودر 31 و سه نفر دیگر از براوو ستاره بودند اجازه رفتن از این سری در سه شنبه, ژوئن 9, برای ساخت نواخته حساس دیدگاه. کریستن Doute, حداکثر Boyens و برت Caprioni نیز نمی خواسته برای فصل 9.

"حرفه ای, صحبت کردن, Vanderpump قوانین و پادکست شد و در اولویت های اصلی و او عاشق کار کردن در هر دو" خودی می افزاید.

Stassi Schroeder Feels Like 'She Has Lost Everything' After 'Vanderpump Rules' Firing
Stassi شرودر در iHeartRadio پادکست جوایز در لس آنجلس در 17 ژانویه سال 2020 است. AFF-ایالات متحده آمریکا/شاتر

شرودر مشکلات شروع شد و در اوایل این ماه که سابق costar ایمان Stowers نشان داد که سطح بعدی پایه نویسنده و Doute, 37, تا به حال به دروغ به نام پلیس او را در سال 2018 پس از دیدن یک عکس از یک زن سیاه و سفید با خالکوبی بود که می خواستم برای سرقت. هر دو پس از عذرخواهی برای اقدامات خود را.

نیواورلئان بومی هنوز به عموم آدرس او را فسخ اما برادرش نیکلای مشترک افکار خود را در مورد این موضوع در روز سه شنبه و به نام برای خواهر خود را به شانس دوم.

"من می خواهم هر کس به من گوش کردن چون من خواهر یکی از دوست داشتنی ترین مردم شما هرگز ملاقات در زندگی خود" نیکولای گفت: پس از حذف Instagram تصویری. "او عمیقا معذرت خواهی برای او چه گفت و من پس از جان گذشته برای او به موفقیت ... من فقط می خواهم او را برای رفتن تا آنجا که او می تواند."

15-year-old خواسته براوو به تجدید شرودر را شلیک و توضیح داد که خانواده اش است "دل شکسته" با تصمیم.

این اساسا Stassi آلوم خواسته برادر خود را به حذف این ویدئو چرا که "او نمی خواست او را به درگیر شدن در وضعیت عمومی و یا دریافت هر گونه نفرت به دلیل اقدامات او" منبع می گوید ما. "Stassi و خانواده اش واقعا ویران در مورد همه چیز در جریان است."

Vanderpump قوانین نیست و تنها برای از دست دادن "مستقیم تا با Stassi" پادکست میزبان. او پادکست حذف شده از تمام سیستم عامل او را از دست داده و تاییدیه و کاهش یافته بود با آژانس و روزنامه نگار.

او جادوگران از WEHO شراب با نام تجاری است که او با ایجاد Doute و همکار costar کتی Maloneyبوده گرفته شده را از قفسه. با وجود همه چیز, یک منبع دوم گفت: ما که واقعیت تلویزیون ستاره را سرزنش نیست Lisa Vanderpump برای هر چیزی.

"Stassi نیست دیوانه در Lisa Vanderpump," خودی توضیح داد. "[او] فکر نمی کند او را اخراج شدن توسط لیزا گسل با هر وسیله ای."

The Real Housewives of Beverly Hills, زاج سفید, 59, صحبت کردن در مورد اخراج در یکشنبه, ژوئن 10, و اشاره کرد که او "عمیقا غمگین برخی از عدم قضاوت است که نمایش داده شده" توسط کارکنان.

او توضیح داد: در Instagram نوشته است که "همه ما یک بخش به بازی برای ایجاد یک مهربانتر بیشتر فقط جامعه است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن