استفان 'کشش' رئیس و آلیسون Holker: یک روز در زندگی ما

سرگرم کننده هرگز متوقف نمی شود در Stephen "tWitch" رئیس و آلیسون Holker's ، هر روز این زن و شوهر دوست دارد به

توسط KETABKHOOOON در 13 تیر 1399

سرگرم کننده هرگز متوقف نمی شود در Stephen "tWitch" رئیس و آلیسون Holker's ، هر روز این زن و شوهر دوست دارد به ماندن شلوغ با دو فعالیت آنها عاشق ترین: رقص و گذراندن وقت با کودکان خود.

"ما شروع روز با یک رئیس خانواده تمرین هر دوشنبه چهارشنبه و جمعه در Instagram زندگی می کنند" این جفت ارز به طور انحصاری آشکار در شماره جدید ما هفتگی. "آن را سرگرم کننده و آسان برای تمام خانواده است."

از زمان شروع این بیماری همه گیر ، بنابراین شما فکر می کنم شما می توانید رقص آلوم — کسانی که نکاح در سال 2013 — نیز سرگرم کننده خود را به میلیون ها نفر از پیروان در Infinite را با متعدد رقص روال.

رقص است که "یک بار برای ما به گرد هم می آیند و فقط اجازه دهید شل هم خوب است،" رقص با ستاره ها طرفدار 32 گفت: ما در ماه فوریه "ما همیشه تا پایان لبخند بر لب و خنده با یکدیگر در طول آن. بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد در این روز ما می دانیم که ما می توانید با هر یک از دیگر و رقص و این نوع باعث می شود همه چیز از بین برود و آن را بسیار بهتر است."

بیشتر از روز خود را, اما صرف پیوند با فرزندان خود: Holker دختر Weslie, 12 — چه کسی او سهام از یک رابطه قبلی — و همچنین Maddox, 4 و Zaia, 7 ماه.

رئیس 37 و Holker معمولا مناسب در یک در یک زمان با هر یک از بچه ها برای اولین بار و پس از آن گرد هم می آیند به عنوان یک خانواده برای فعالیت های مشترک مانند یک پیک نیک. "ما همیشه سعی کنید به زمان اسنک خارج به گرفتن برخی از روزانه ویتامین D می گوید:" این جفت ارز است.

با هم بودن را نیز می دهد پدر و مادر یک فرصت برای بحث در مورد رویداد های جاری مانند فقر. اواز یا موسیقی دو نفری که تیمی با Walgreens' Red بینی روز مبارزات انتخاباتی در, ممکن است, اضافه کنید که آن را بسیار مهم برای اطلاع رسانی به بچه های خود را "در مورد اهمیت کمک به کودکان و جوامع نیازمند در سراسر کشور است."

نگه داشتن اسکرول برای دیدن رئیس و Holker خانواده-روز سرگرم کننده پر در عمل است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن