Steve Kazee جشن پسر کلوم 3-ماه تولد: دیدن عکس

نگاه کنید که چگونه او را به رشد! Steve Kazee مشترک شیرین ادای احترام به پسرش کلوم به جشن کوچک یک ضربه او را 3

توسط KETABKHOOOON در 29 خرداد 1399

نگاه کنید که چگونه او را به رشد! Steve Kazee مشترک شیرین ادای احترام به پسرش کلوم به جشن کوچک یک ضربه او را 3 ماه نقطه عطف.

"این مرد کوچک تبدیل شده 3 ماه, چند هفته به عقب و او شده است یک یادآوری ثابت به سرب با عشق به آموزش فرزندان خود را به خوبی و برای پر کردن قلب خود را با عشق و محبت و همدلی برای دیگران" برادوی ستاره, 44, gushed در محبت Instagram ارسال در چهار شنبه, ژوئن 17. این عکس نشان داد کلوم که Kazee سهام با نامزد , Jenna Dewanآغوش کشیدن, در یک پتو با یک لبخند در چهره اش.

این مرحله تا بازیگر 39 تایید کرد که او تا به حال استقبال فرزند دوم خود را در ماه مارس یک ماه پس از اعلام نامزدی اش به تونی برنده است. دیوان همچنین سهام 7 ساله دختر Everly با شوهر سابق Channing Tatum. The exes اعلام کرد خود را تقسیم شده در مارس 2018 پس از نزدیک به نه سال از ازدواج و نهایی خود را طلاق تقریبا دو سال بعد.

"و فقط می خواهم که قلب ما منفجر شد و به ابدیت و فراتر از آن" دیوان میانه اولین عکس از پسر نوزاد خود را در اوایل این سال است. "خوش آمدید به جهان شما فرشته کوچولو! Callum مایکل شورشی Kazee 3/6/20."

در ماه های پس از تولد پسر زن و شوهر شده اند با خوشحالی تنظیم به شادی والدین. این لاسی رقص میزبان ستایش او به زودی به شوهر انتقال آسان به پدری با یک متفکر Instagram پست در ماه مه.

"از دیدن شما تبدیل شدن به یک پدر است و یکی از بزرگترین چیزهایی که من تا کنون شاهد" دیوان مزبور یک عکس از Kazee و خود را یک کمی چرت زدن با هم. "عمق احساسات شما احساس می کنید عشق شما به اشتراک مجنون توانایی شما برای انجام این کار برای همه ما .. ما خیلی خوش شانس."

قبل از استقبال پسر خود را به جهان یک بار بازیگر اعتراف کرد او احساس فشار در مورد تبدیل شدن به یک پدر. "من عصبی به عنوان می تواند باشد اما من در تلاش برای فقط آرام می شود در مورد آن و می دانم که ما انجام داده ایم این برای میلیاردها سال میلیون ها سال حداقل, بنابراین ما در حال رفتن به خوب," او گفت: ما هفته به طور انحصاری در اکتبر 2019 مدت کوتاهی پس از ما را شکست اخبار دیوان بارداری. "ما بسیار خوشحال هستیم. این یک تجربه باور نکردنی است."

پایین ببینید شیرین تر عکس از 3 ماهه Callum.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب