مطالعه نشان می دهد PM عمران خان نهم بیشتر به دنبال رهبر در توییتر

پاکستان شاه محمود قریشی ظهور دوم بیشتر به دنبال وزیر امور خارجه در سراسر جهان با 23 درصد رشد در پیروان خود ر

توسط KETABKHOOOON در 31 تیر 1399
پاکستان شاه محمود قریشی ظهور دوم بیشتر به دنبال وزیر امور خارجه در سراسر جهان با 23 درصد رشد در پیروان خود را که در حال حاضر در مجموع 3.1 میلیون نفر است. AFP/Aamir قریشی/فایل

کراچی: نخست وزیر عمران خان تبدیل به نهمین ترین-به دنبال رهبر جهان در توییتر, با توجه به مطالعه انجام شده توسط Twiplomacy با حساب خود شاهد 22 درصد رشد در تعداد پیروان خود را.

منتشر شده در شنبه, مطالعه نظارت بر فعالیت های مختلف رهبران جهان' حساب توییتر و همچنین پیروان خود محتوا توییتهایی طول coronavirus همه گیر و رسیدن به میان عوامل دیگر. آن را انجام شده توسط آژانس ارتباطات Burson کوهن & Wolfe (BCW) در سراسر جهان است.

بالا ترین-به دنبال رهبر جهان بود که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال نارندرا نخست وزیر هند در حالی که پاپ فرانسیس امن مقام سوم. در این مطالعه مشخص شده است که تهمت بدهکار توییتر خود به "ارتش 'صفحه کلید رزمندگان', میل retweeting و تقویت پیام های خود را".

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان در رتبه هفتم با 16.1 میلیون پیروان و 17 درصد رشد در پیروان خود را.

از نظر اثربخشی رئیس جمهور ایالات متحده دوباره گرفت و منجر شد اما پادشاه عربستان سعودی سلمان بن عبدالعزیز که صعود در رتبه دوم با 23,573 رسانهها به طور متوسط.

اردوغان در جایگاه پنجم با 4,879 رسانهها به طور متوسط.

از نظر برسد از سوی دیگر PM عمران موفق به حفظ موقعیت چهارم با درست رسیدن به حدود 7.5 میلیون نفر یا 64% از 12.1 میلیون پیروان.

مغلوب ساختن پیشی جستن در جایگاه دوم در 20.3 میلیون نفر یا 25 درصد از 83.8 میلیون پیروان در حالی که اردوغان در هشتم در 5.2 میلیون نفر یا 33% از 16.4 میلیون پیروان.

قریشی دوم بیشتر به دنبال FM

به طور جداگانه دوم بیشتر به دنبال وزیر امور خارجه از سراسر جهان است که پاکستان شاه محمود قریشی.

حساب توییتر خود را ثبت نام 23 درصد رشد در پیروان که در حال حاضر در مجموع 3.1 میلیون نفر است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب