تابستان Swimmig! درست است Kaavia و بیشتر افراد مشهور, کودکان و نوجوانان بازی در استخر

سرگرم کننده خانواده! Khloé Kardashian و بیشتر افراد مشهور, پدر و مادر صرف شده است تابستان سال 2020 شنا با بچه

توسط KETABKHOOOON در 3 خرداد 1399

سرگرم کننده خانواده! Khloé Kardashian و بیشتر افراد مشهور, پدر و مادر صرف شده است تابستان سال 2020 شنا با بچه های خود را.

این Keeping Up With the Kardashians ستاره شده است ارسال استخر عکس از او و تریستان تامپسون's, دختر, درست, تمام فصل طولانی از یک کمی بوسیدن, مادر بزرگ, Kris Jenner's گونه در shallows به لبخند با عموزاده شمال و پنه لوپه.

درست و قوی به نظر می رسد بهتر است برهنه نویسنده شده اند quarantining با تامپسون در میان coronavirus بیماری همه گیر.

"قرنطینه بودن او ساخته شده یک نقطه نرم برای او و او می داند که او همیشه بخشی از زندگی خود را در برخی از راه به خاطر او درست است پدر" یک منبع گفت:" ما هفته به طور انحصاری در ماه مه. "Khloé باز بوده و پذیرای نسبت به تریستان."

همانطور که برای هیلاری دافهای جوان ستاره شده است و عشق به زندگی در خانه با زن و شوهر سابق Mike Comrieپسر لوکا و او و شوهر, Matthew Koma'ثانیه پدر و بانک ها.

"این بچه ها را من کاملا خسته و من نمی خواهم آن را به هر راه دیگر" بازیگر زيرنويس a ممکن است تصویری از آنهایی که کمی بازی با او را در حیاط خلوت خود ، "من شگفت زده هستم با همه آنها که همچنان به من آموخت. من سپاسگزار هستم من به راهنمای آنها را از طریق این بخش از زندگی خود و شاهد همه لحظه خود را بزرگ و کوچک است. من نمی توانم صبر کنید تا ببینید چه آنها تبدیل شده است."

سابق دیزنی کانال star رفت و به اشتراک گذاری فیلم از او جوانترین شنا, تماس با بانک ها "شجاع کمی لوبیا."

کایلی Jenner و Travis Scott's, دختر, Stormi, نیز اخذ شده است او شنا در تابستان امسال است. کایلی لوازم آرایشی خالق ارسال شده Instagram داستان ویدئوها از کودک نو پا, شنا در آبی oe-قطعه لباس شنا بدون پوشیدن floaties.

"شما آن را انجام داد" کسی که گفت از پشت دوربین در حالی که Jenner را تشویق می کردند.

نگه داشتن اسکرول برای دیدن بیشتر افراد مشهور, پدر و مادر نشان دادن فرزندان خود را شنا و مهارت از لورن برنهام آویزان او و Arie Luyendyk Jr.'s, دختر, Alessi پا به آب به Ali Fedotowsky بودن بدن مثبت در استخر با او و کوین Manno'ثانیه پدر مولی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن