دیوان عالی کشور در حال حاضر باقی می ماند از پلیس در بحث ایمنی

1 / 3دیوان عالی کشورستون دیوان عالی کشور دیده می شود با کنگره در حق, در, واشنگتن, اوایل روز شنبه, ژوئن 15 سال

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399
1 / 3

دیوان عالی کشور

ستون دیوان عالی کشور دیده می شود با کنگره در حق, در, واشنگتن, اوایل روز شنبه, ژوئن 15 سال 2020 است. (AP Photo/J. Scott Applewhite)

واشنگتن (AP) — دیوان عالی کشور است که در حال حاضر رو به کاهش به درگیر شدن در یک بحث توسط شهروندان و در کنگره بیش از پلیس رد موارد دوشنبه که اجازه داده اند قاضیان به دوباره زمانی که پلیس برگزار می شود مسئول مالی برای خطا.

با اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس در ادامه در سراسر کشور قضات تبدیل شده به دور بیش از نیمی از موارد مربوط به دکترین حقوقی شناخته شده به عنوان واجد شرایط ایمنی که دادگاه عالی ایجاد شده بیش از 50 سال پیش است. آن سپر از مقامات از جمله پلیس از پرونده های حقوقی برای پول به عنوان یک نتیجه برای چیزهایی که آنها را در این دوره از کار خود را.

به عنوان معمول است دادگاه نمی نظر در چرخش به دور این موارد اما عدالت کلارنس توماس نوشت: 6-صفحه: مخالفت کرد و گفت او توافق کرده اند که به گوش یکی از این موارد است.

"من قبلا ابراز شک و تردید من در مورد ما واجد شرایط ایمنی است," او نوشت و توضیح داد او معتقد است که این دادگاه را "واجد شرایط ایمنی دکترین به نظر می رسد به ولگرد از متن قانونی."

به عنوان یک نتیجه از واجد شرایط ایمنی حتی زمانی که یک دادگاه در می یابد که یک مقام رسمی و یا افسر را نقض کرده است و کسی که قانون اساسی حقوق آنها هنوز هم می تواند محافظت از دعاوی مدنی به دنبال پول است. دادگاه عالی گفته است که واجد شرایط ایمنی محافظت می کند مقامات تا زمانی که اقدامات خود را نقض نمی کند به وضوح تاسیس قانون و یا حقوق اساسی است که آنها باید در مورد شناخته شده.

تصمیم دیوان عالی را به اب راه رفتن را به واجد شرایط ایمنی بحث به شرح زیر در سراسر کشور در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس موجب مرگ در مینه سوتا جورج فلوید 46 ساله سیاه, مردی که 25 مه در حالی که مهار توسط یک افسر سفید.

در کنگره لایحه معرفی شده توسط آمریکا در پی فلوید مرگ خواهد آن را آسان تر برای افراد مجروح به ادعای خسارت مدنی مناسب در برابر پلیس و دفاتر. کاخ سفید با این حال گفته است که ارائه یک nonstarter و به احتمال زیاد بخشی از یک جمهوری خواه مجلس سنا لایحه ای که در آن کار می کند.

فشار برای دادگاه به بازبینی واجد شرایط ایمنی آمده است هر دو از چپ و راست از جمله توماس محافظه کار و عدالت Sonia Sotomayor یک لیبرال. در سال 2018 زمانی که دادگاه گفت که یک افسر پلیس آریزونا که ضربه چاقو-دارای حق اعمال زن چهار بار بود که ایمنی بدن را از شکایت بودن ستمیر گفت این تصمیم "می فرستد یک سیگنال هشدار دهنده به مأموران اجرای قانون و عمومی است."

پس از دادگاه خواسته شده است به تعدادی از موارد مختلف مربوط واجد شرایط ایمنی. برخی از موارد دادگاه رد دوشنبه واصل شد در دادگاه بیش از یک سال پیش و بسیاری دیگر تا به حال شده است در انتظار برای ماه قبل از فلوید مرگ و اعتراضات را برانگیخت. حوادث خود را که موجب دعاوی بازگشت سال و در برخی موارد تقریبا یک دهه است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de