دادگاه عالی حاضر به شنیدن چالش جدید به تفنگ محدودیت

واشنگتن – دادگاه عالی تلف زمان کمی دوشنبه روشن بی میلی خود را به اب راه رفتن را به ملی نبرد بیش از حقوق تفنگ.پ

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399

واشنگتن – دادگاه عالی تلف زمان کمی دوشنبه روشن بی میلی خود را به اب راه رفتن را به ملی نبرد بیش از حقوق تفنگ.

پس از امتناع از به حکومت در یک چالش به شهر نیویورک تفنگ محدودیت به این دلیل که آنها لغو حالی که در مورد بود و در انتظار دادگاه تبدیل شده و دور از همه پتانسیل جایگزین است که باید به آن محافظه کار قضات فرصتی برای تقویت متمم دوم.

قضات تا به حال یک لیست طولانی از چالش به را انتخاب کنید از جمله چندین آزمایش آستانه مسئله که آیا اسلحه انجام می شود در سراسر کشور به عنوان آنها در حال حاضر در حدود 40 متحده است. مسائل دیگر شامل ممنوعیت سلاح حمله با ظرفیت بالا و مجلات و handgun فروش.

با امتناع از گرفتن یک مورد جدید به سرعت پس از اعلام شهر نیویورک مورد مسئله که قضات رد تفنگ-حقوق گروه هایی مانند انجمن ملی تفنگ آنچه که آنها شده اند به دنبال یک فرصت برای قرار دادن دولت های محلی و محدود به طور فزاینده ای محافظه کار دادگاه است.

قبلی: دادگاه عالی به نظر می رسد محافظه کاران آماده به گسترش متمم دوم حقوق تفنگ

دانشیار قضات کلارنس توماس و برت Kavanaugh عقیده داشت از تصمیم به شنیدن عمده نیوجرسی مورد آزمایش حق حمل اسلحه ،

"در چندین حوزه های قضایی سراسر کشور شهروندان مطیع قانون منع شده است از اعمال حق اساسی به حمل سلاح از آنجا که آنها نمی تواند نشان می دهد که آنها باید یک توجیه نیاز" یا "دلیل خوبی برای انجام این کار" توماس نوشت. "فکر می کنم که چنین طاقت فرسا بار بر روی یک حق اساسی خواهد حکم این دادگاه بررسی است."

سه تا از دادگاه محافظه کاران عقیده داشت در ماه آوریل زمانی که آن را اعلام کرد نیویورک صورت مسئله به جای قابل توجه پایین حمل و نقل محدودیت های قانونی متعلق به اسلحه گرفته فراتر از محدوده شهرستان. اما Kavanaugh یک چهارم محافظه کار روشن ساخته تمایل خود را برای شرکت در متمم دوم.

"دادگاه باید رسیدگی به این موضوع به زودی شاید در یکی از چندین دوم متمم موارد با درخواست برای certiorari در انتظار دادگاه," او نوشت ،

اسلحه طرفداران حقوق اعتراض در ویرجینیا در اوایل این سال قبل از دولت قوه مقننه تصویب جدید کنترل اسلحه اقدامات است.

پس از آن در سال های 2008 و 2010 احکام قابل توجه پایین تفنگ محدودیت در منطقه کلمبیا و شیکاگو دادگاه حاضر به شنیدن ده ها تن از موارد کمتر به چالش کشیدن محدودیت های است که می تواند خود چه نوع اسلحه که در آن می توان آنها را گرفته چه شرایطی باید رعایت شود و بیشتر. در آن زمان پایین تر از دادگاه حل و فصل بیش از 1000 متمم دوم مورد تایید بسیاری از تفنگ اقدامات کنترل.

اگر به مجلس راه خود را در نهایت دادگاه می تواند به گسترش متمم دوم حقوق فراتر از خانه و یا حداقل نیاز است که پایین تر قضات دادگاه تقاضا بیشتر خاص توجیه برای دولت و محدودیت های محلی.

هنگامی که قاضیان توافق برای شنیدن نیویورک چالش 15 ماه پیش تفنگ-گروه کنترل می ترسید آنها را به انجام درست آن. به طوری که آنها لابی شهر و دولت را به عقب نشینی در نهایت قانع کننده به دادگاه اعلام در این مورد بسته شده است.

بیشتر: دیوان عالی کشور sidesteps عمده دوم اصلاح صورت, یک شکست برای NRA

که نمی نشستن به خوبی با توماس و کاردانی قضات ساموئل Alito و نیل Gorsuch.

"توسط نادرست رد این مورد به عنوان مسئله دادگاه اجازه ما دفتر ثبت دعاوی حقوقی به دستکاری در راه است که نباید countenanced," Alito نوشت: سه نفر در ماه آوریل است. "اگر یک مورد است که ما در دفتر ثبت دعاوی حقوقی و ما صلاحیت ما باید یک تعهد به آن تصمیم می گیرند."

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: تفنگ حقوق: دادگاه عالی را نمی شنوند مورد جدید به چالش کشیدن محدودیت هایtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de