تعجب, افراد مشهور, BFFs: مارتا استوارت, Snoop Dogg و بیشتر

دوستان در همه اشکال و اندازه! مارتا استوارت و Snoop Dogg در میان دو تا از بسیاری از افراد مشهور که ثابت کرده ا

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399

دوستان در همه اشکال و اندازه! مارتا استوارت و Snoop Dogg در میان دو تا از بسیاری از افراد مشهور که ثابت کرده ایم ستاره ندارد و به طور مشابه برای تبدیل شدن به نزدیک بگیرید و یاد دهید.

زندگی گورو و "رها کردن آن را مانند آن را داغ" خواننده شروع یک دوستی مادام العمر در سال 2008 پس از Snoop ظاهر استوارت نشان می دهد مارتا. خود شیمی آسان بود برای دیدن و بعد از آن موجب پخت و پز خود را نشان می دهد مارتا & Snoop را غذای مختصر مهمانی شام.

"این سحر و جادو است حق در اینجا" رپر گفت: ما هفته به طور انحصاری در مارس 2019 از پویا با استوارت. "این یک دنیای پیچیده ای که ما زندگی می کنند اما در همان زمان ما دوست دارم که قادر به انجام آنچه که ما انجام می دهیم مثل این است که قادر به آمده در خارج از جعبه برای پیوستن به دست با مارتا و مردم را هم."

دیگر بعید است duos خود را شروع کردم در دوران کودکی مانند Gwyneth Paltrow و مایا رودلف. پس از پدرانشان شد دوستان در کالج و بازیگران حضور داشتند همان مدرسه ابتدایی در کالیفرنیا اوراق قرضه خود بود سمان برای خوب است.

"در این هفته بوده است واقعی فوق العاده ویژه برای من که یکی از بهترین دوستان من است که در نشان می دهد در حال حاضر و من خیلی افتخار او" Paltrow بوده در مورد رودلف در حالی که میزبانی زنده شنبه شب در سال 2001. "او فوق العاده خنده دار و با استعداد و من خیلی خوشحالم که او را در بازیگران."

هفت بار قهرمان ویمبلدون سرنا ویلیامز و بازیگر Colton Haynes' دوستی است که به خوبی ثبت شده در رسانه های اجتماعی. این دو تا لباس پوشیدن برای احزاب سرگرم کننده با هم و پشتیبانی از یکدیگر در طول لحظات زندگی بزرگ.

"مورد علاقه من lil مرغ نغمه سرا استقبال او 1st کودک به جهان امروز" Haynes نوشت طریق Instagram در سپتامبر سال 2017, بعد از ویلیامز مادر شد. "من خیلی افتخار می کنم عشق من @serenawilliams . عمو Coco گزارش برای وظیفه 😍😍😍 شما همیشه همچنان به من خیره کردن. من شما را دوست دارم."

ابتدا در سال 2012 John Mayer و اندی کوهن's bromance باعث بسیاری را بپرسید اگر آنها بیش از فقط دوستان است.

"من فکر می کنم که من را شگفت زده کرد چرا که ما نیز یک عشق بزرگ برای هر یک از دیگر" به تماشای آنچه اتفاق می افتد زندگی می کنند میزبان گفته سی ان ان در سال 2018 است. "بنابراین آن را فقط به نظر می رسد مانند آشکار فرض است."

از بگیرید و یاد دهید که vacationed با هم در مونتانا و جشن تولد با یک دیگر در طول سال به توافق برسند که رابطه خود را ویژه ... اما این افلاطونی.

"در نتیجه من شما را دوست دارم و شما مانند یک فرد خاص است که من مطمئن هستم که شما شناخته شده در سراسر جهان" مایر نوشت: در ماه ژوئن سال 2018 به افتخار کوهن تولد 50.

پایین ببینید که مشهور ترین دوستی بعید است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب