سلول های T نقش مهمی در مبارزه با کروناویروس; COVID-19 کودکان تاثیر می گذارد متفاوت

فایل عکس: یک تصویر ایجاد شده در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) به تصویر می کشد 2019 رمان Coronavirusتوسط ن

توسط KETABKHOOOON در 30 اردیبهشت 1399
فایل عکس: یک تصویر ایجاد شده در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) به تصویر می کشد 2019 رمان Coronavirus

توسط نانسی لبيد

نیویورک (رویترز) - زیر مختصری خلاصه ای از برخی از آخرین مطالعات علمی در این رمان coronavirus و تلاش برای پیدا کردن درمان و واکسن برای COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.


سیستم ایمنی بدن سلول های T نقش مهمی در حمله به coronavirus

در حالی که سیستم ایمنی بدن سلول های B را به آنتی بادی است که بلوک رمان coronavirus آن سلول های T ارائه یکی دیگر از خط حمله با توجه به تحقیقات جدید. محققان دریافتند که سلول های T از بهبود بیماران می توانند این ویروس را هدف قرار. که امیدوار کننده است اخبار برای واکسن توسعه دهندگان به دلیل آن است که "سازگار با حالت عادی خوب ضد ویروسی ایمنی" شین Crotty از مرکز بیماری های عفونی و واکسن پژوهش در لا جللا موسسه ایمونولوژی در کالیفرنیا به رویترز گفت. "نوع پاسخ ایمنی هدفمند توسط بسیاری از نامزد واکسن در حال حاضر نشان داده شده است به نوع پاسخ ایمنی بدن دیده می شود در COVID-19 مواردی که با موفقیت از بهبود از این بیماری است." علاوه بر این برخی از افرادی که تا به حال هرگز COVID-19 با این وجود تا به حال سلول های T که می تواند حمله ویروس Crotty تیم گزارش روز پنج شنبه در مجله Cell. این نشان می دهد که گذشته از قرار گرفتن در معرض دیگر coronaviruses (مانند کسانی که باعث سرماخوردگی) تا به حال به نحوی در ابتدا خود را به سلول های T به رسمیت شناختن و حمله این کروناویروس جدید. که ممکن است تاثیر حساسیت خود را به COVID-19 بیماری او گفت: یا جلوگیری از آنها را از آلوده شدن و یا از ابتلا به بیماری شدید. (https://bit.ly/36bRpSD)


Coronavirus تاثیر می گذارد کودکان و بزرگسالان متفاوت

کودکان به نظر می رسد که نرخ بسیار پایین تر از عفونت با کروناویروس جدید از بزرگسالان اما بیشتر گزارشات در COVID-19 در جوانان متمرکز بوده و تنها در گروه های کوچک. یک تیم از محققان چینی است تجزيه و تحليل داده ها از 24 مطالعات قبلی مربوط به مجموع نزدیک به 2,600 کودکان با COVID-19 قادر می سازد آنها را برای ریختن به نور در راه است که در آن ویروس عمل می کند متفاوت در کودکان مبتلا به. آنها گزارش روز یکشنبه در مجله ویروس شناسی پزشکی است که رایج ترین تست آزمایشگاهی اختلال در بزرگسالان مشاهده شد یک سطح پایین از سلول های ایمنی به نام لنفوسیت (سلول های B و T سلول). این بیماری شناخته شده به عنوان lymphopenia توسعه در 80% از بزرگسالان است اما در کمتر از 10 درصد از کودکان است. از سوی دیگر کودکان به ویژه نوزادان - با احتمال بیشتری به افزايش سطح آنزيمهای قلبی است که نشان می دهد قلب آسیب است. آنها همچنین دریافتند تفاوت های اضافی. نرخ بیماری شدید و بحرانی در بزرگسالان بودند 14 درصد و 5 درصد (با توجه به گزارشات اخیر). که در مقایسه با 4.4 درصد و 0.9 درصد در کودکان است. تب رخ داده است و تا 99 درصد از بزرگسالان است اما در 43 درصد از کودکان; سرفه در 82 درصد از بزرگسالان اما 43 درصد از کودکان است. تنگی نفس و سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS) شد و نادر در کودکان, اما علائم دستگاه گوارش مانند اسهال شد و بیشتر رایج در کودکان و نوجوانان نسبت grownups. (https://bit.ly/3dXpTLf)


Coronavirus می تواند آلوده بیماران مصرف هیدروکسی کلروکین

مصرف هیدروکسی کلروکین برای شرایط پزشکی دیگر ممکن است محافظت در برابر کروناویروس جدید, فرانسوی, پزشکان می گویند. این دارو تا به حال نزدیک به تبدیل شدن به یک استاندارد مراقبت از بیماران مبتلا به COVID-19 در بسیاری از بیمارستان ها حتی اگر تصادفی محاکمه هنوز تایید ارزش آن است. اما مردم در سراسر جهان با استفاده از چندین دهه هیدروکسی کلروکین برای درمان مالاریا و همچنین شرایط التهابی مثل لوپوس و آرتریت روماتوئید و محققان در حال دیدن گاه به گاه موارد coronavirus عفونت در این بیماران با وجود استفاده طولانی مدت از مواد مخدر است. یک گزارش در روز یکشنبه در مجله ضد میکروبی و شیمی درمانی توصیف دو جمله بیماران با آرتریت روماتوئید و دیگر با یک بیماری به نام مخلوط connectivitis. نویسندگان می گویند آنها همچنین می دانیم که حداقل سه نفر دیگر از بیماران در ایتالیا که بیمار شد با COVID-19 با وجود مصرف هیدروکسی کلروکین برای آرتریت مزمن. "بیماران در واقع مصرف طولانی مدت هیدروکسی کلروکین به طور بالقوه immunosuppressed بیماران پس از آنها مبتلا به بیماری های التهابی مزمن و در نتیجه نه نمایندگی از جمعیت عمومی در معرض COVID-19" در فرانسه پزشکان اذعان کرد. "این اطلاعات به صورت نیست به نفع جهانی اثر حفاظتی هیدروکسی کلروکین." (https://bit.ly/3cDC7bH)


جدید بارکد روش می تواند کمک به روند 100,000 آزمایش غربالگری در هر روز

یک چالش بزرگ در جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید است که برای شناسایی و قرنطینه آلوده افرادی که علائم. آزمایشگاه کارگران می تواند آزمون نمونه خون از هزاران نفر از بیماران در هر روز و هنوز هم به اندازه کافی کارآمد صفحه نمایش به شدت مناطق. در حال حاضر محققان در OSU جیمز مرکز جامع سرطان در کلمبوس, اوهایو می گویند آنها راه را به روی صفحه نمایش بیش از 100 ، 000 نمونه در هر روز. سیستم خود لقب رامبراند باعث می شود نسخه از ویروس و معرفی دو بارکد که ساده شناسایی بیمار. بارکد نمونه برای غربالگری جدید نیست اما OSU روش طول می کشد منحصر به فرد بیوشیمیایی رویکرد هدف برای یک بارکد و ویروس-کپی کردن مرحله. "بارکد بر روی محصولات در سوپر مارکت و مولکولی بارکد برای رامبراند کار راه همان" محقق ریچارد Fishel و گفتگو کرد. "در این مورد هر بیمار دارای یک ترکیب منحصر به فرد از حروف است که اجازه می دهد تا خود را برای شناسایی ساده. با ده نسل بعدی توالی ماشین آلات رامبراند می توانید تست هر ساکن اوهایو برای COVID-19 عفونت هر 10 روز یک گام مهم در تماس با ردیابی و کاهش گسترش عفونت است." تیم خود را گزارش منتشر شده روز یکشنبه در preprint سرور bioRxiv است هنوز رتبهدهی نشده است داوری. "گام بعدی ما," Fishel گفت: "خواهد بود که به همکاری با بیمارستان ها و بهداشت عمومی به بخش بالینی اعتبار رامبراند و آن را در دسترس به مخاطبان گسترده تر." (https://bit.ly/2Ax26mT)


گرافیک: تاسیسات خط لوله COVID-19 درمان واکسن در توسعه - https://graphics.reuters.com/HEALTH-CORONAVIRUS/yxmvjqywprz/index.html

(گزارش شده توسط نانسی لبيد; ویرایش توسط بیل Berkrot)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de