با استعداد آموز پاکستانی در مالی معمای پس از اتمام اتون بورس

اخبار/از طریق نویسندهلندن: یک پاکستانی دانشجویی که در تاریخ ساخته شده توسط برنده شدن در یک بورس تحصیلی کامل

توسط KETABKHOOOON در 4 تیر 1399
اخبار/از طریق نویسنده

لندن: یک پاکستانی دانشجویی که در تاریخ ساخته شده توسط برنده شدن در یک بورس تحصیلی کامل در سال 2018 به مطالعه در نخبگان Eton College در حال حاضر در تلاش برای ادامه تحصیلات دانشگاهی به دلیل کمبود بودجه.

محمد حمزه شوکت, 18 سرفصل های ساخته شده به زبان انگلیسی در روزنامه ها هنگامی که او امن باارزش بورس تحصیلی در کالج اتون — آلما مادر است که تولید 20 انگلیسی, نخست وزیران و هفت سال پس از مهاجرت به لندن با خانواده خود را از یک منطقه توسعه نیافته در Mianwali.

شوکت است که هنوز یک دانش آموز در مدرسه اتون برای شش ماه آینده اما در حالی که همسالان خود را انتخاب دانشگاه و نگاه به جلو به حرکت به مرحله بعدی از حرفه خود به پاکستان مهاجر را چهره استثنایی به عنوان او هیچ منابع مالی برای پرداخت هزینه های دانشگاه کالیفرنیا.

آمریکا تیم اول دانشگاه یا دانشکده ارائه کرده است او را بزرگترین مقدار در بورس آنها احتمالا می تواند به دانشجویان بین المللی در $18,000 برای چهار سال اما شوکت هنوز هم نیاز به حداقل £45,000 برای سال اول.

این جوان دانشجو را در وضعیت پیچیده است بیشتر توسط این واقعیت است که او نمی تواند درخواست برای هر گونه کمک هزینه تحصیلی و یا وام و کمک های مالی در بریتانیا یا ایالات متحده به خاطر پدرش خواهد بود واجد شرایط برای اجازه اقامت دائم در انگلستان پس از یک سال.

علاوه بر این خانواده می گوید خود تجدید نظر به دولت پاکستان نمی شد و پربار به عنوان دولت باید بودجه برای پژوهش در مقطع کارشناسی در ایالات متحده است.

شوکت داستان

شوکت داستان قابل توجه است. او تنها دومین پاکستان تا کنون به نفع خود در حال حاضر-rebranded اورول 6 فرم کمک هزینه تحصیلی در کالج اتون. طبیعی هزینه ها از جمله هزینه برای هر دانش آموز در هر سال تخمین زده شده است در حدود £70,000 که پدر خود را نمی توانست تصور پرداخت تا کنون در زندگی خود را.

آن را در سال 2017, وقتی که, در حالی که تحصیل GCSE در شرق لندن مشغول به کار کلاس مدرسه اعمال او برای کمک هزینه تحصیلی در کالج اتون بر اساس استثنایی در برنامه درسی و عملکرد شرکت-برنامه درسی تعالی و رهبری و جاه طلبی.

پس از شارت برای بورس تحصیلی شوکت دعوت شد به صرف چهار سال در اتون و انجام یک سری از مصاحبه ها و آزمون ها. کالج تحت تاثیر قرار گرفته بود و او اهدا شد آرزو بورس پیوستن در سال 2018 به عنوان یک دانشجوی شبانه روزی.

در خانه در قرنطینه این روزها با توجه به COVID-19 مستند و نگران آینده اش شوکت خوشحال است که همه دوستان کالج خواهد حرکت به بالا از نردبان در حرفه خود — خصوصی با حمایت های مالی به امثال University of Oxford, University of Cambridge, مدرسه اقتصاد لندن (LSE) و دانشگاه ییل.

برای شوکت اما به نظر می رسد تقریبا یک بن بست به عنوان او به هیچ وجه به صندوق آموزش و پرورش است. او در حال حاضر درخواست برای کمک های مالی از افراد و همچنین خصوصی و شرکت های بزرگ منابع و وعده داده است که حتی بازگشت پول به عنوان وام پس از اتمام آموزش و پرورش است.

"من اجرا در Eton به زودی به پایان رسیده است. این یک تجربه قابل توجه" او گفت:. "من Housemaster به نام وقت من در اینجا به عنوان "استثنایی" است و بسیار تحت تاثیر قرار چگونه من را در حل و فصل و ساخته شده یک نام برای خودم.

"برای گام های بعدی من من شده اند ارائه شده به پیشرفت تحصیلی کمک هزینه تحصیلی توسط دانشگاه کالیفرنیا اما مسئله این است که [...] آنها نمی ارائه هر نوع کمک بیشتر به داخلی و خارج از دولت به شهروندان اجازه دهید به تنهایی بین المللی است و این تشدید تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر."

بعلاوه بودجه بسیاری از varsities مانند دانشگاه کالیفرنیا خشک شده اند تا شوکت گفت. "فرصت بزرگ برای من خواهد بود تحصیل در رشته اقتصاد, منابع انرژی و صندوق های تامینی مدیریت امیدوارم در یک موقعیت در آینده به بازگشت به جهان در یک تاثیرگذار و ماندگار به شیوه ای.

"اما مشکل این است که من سرچشمه گرفته از یک پس زمینه فروتن و خانواده من نیست که این نوع از پول پس هزینه ها مقرون به صرفه نیست و دور از دسترس من است. یک پاکستانی مقیم, من نمی تواند درخواست برای انگلستان بودجه."

تجربه اتون

صحبت کردن به Geo.tv او گفت: تحصیل در کالج اتون برای دو سال بود و یک تجربه فوق العاده است. "زندگی در حال تغییر بود. من قادر به یادگیری بسیار و به دست آوردن دسترسی به برخی از بهترین در جهان موسسات و افرادی که سرآمد در زندگی است.

"این یک اشرافی تنظیم کردن اما با مقدار زیادی از نظم و انضباط و تمرکز در یادگیری است. من انتخاب شد به مسئول اتون جهان مشهور جوامع برنامه و سفر به بسیاری از نقاط جهان مورد بررسی فرهنگ و ملاقات برخی از جهان تاثیر گذار ترین افراد در نوآوری کسب و کار و سیاست است.

"من یاد گرفتم چگونه به بهبود خودم و چگونه به جلو حرکت کند" او ذکر شده است.

شوکت گفت که Eton معروف است چرا که تدریس دانش آموزان مهارت های رهبری در یک راه منحصر به فرد. "آن را می آموزد از طریق عملی به معنی چگونه برای تبدیل شدن به نظم دامادی شخصیت شما و infuses مهارت های رهبری. در Eton محیط شما را وادار به یادگیری تمام وقت.

"شما توسعه شخصیت خود را از طریق رهبری است. هدف از این سفر این است برای کمک به تقویت ذهن ما و همچنین به لحاظ جسمی چالش دانش آموزان است."

شوکت متولد شد در یک روستا در حومه Mianwali نقل مکان کرد و به انگلستان برای تحصیل در سن هشت سالگی. او به یاد می آورد که Mianwali و Eton دو افراط و از طیف.

"هیچ مقایسه وجود دارد برای شروع با. یک روز من می خواهم برای تبدیل شدن به بخشی از پاکستان اجتماعی و اقتصادی پیشرفت و مدرن آموزش و پرورش به دانش آموزان در مناطق مختصر و مفید مانند Mianwali خواهد بود اولویت من," او گفت:.

شوکت دوم شد پاکستان در تاریخ برای رسیدن به Eton در بورس برای اولین بار از خود شهر و مدرسه محلی در لندن است. او همچنین اولین زن پاکستانی به دست آوردن یک بورس تحصیلی کامل برای یک مدرسه تابستانی در امریکا یکی از برترین موسسات: Phillips Exeter Academy.

اخیرا او شده است چهره اتون انتخاباتی برای Orwell, بورس تحصیلی که بخشی از مبارزات انتخاباتی خود را به تصویری و بروشور شامل کالج, headmaster.

او همچنین بازی هندبال در سطح ملی برای انگلستان موفق ترین باشگاه در حالی که پاکستان هندبال فدراسیون علاقه مند شد او را در بازی برای میهن خود. با همکلاسی های خود را از Eton, شوکت, سفر به تمام نقاط اروپا و میره شمال و دریای بالتیک ملاقات افراد جدید و با صعود به رشته کوه های آلپ سوئیس.

در حال حاضر او تا به یکی دیگر از کوه به صعود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب