Tamika مالوری: "جنبش دوباره شروع می شود زمانی که ماموران به اتهام قتل جورج فلوید سر به دادگاه

تظاهرات علیه خشونت پلیس ناشی از مرگ جورج فلوید در نهایت مرگ پایین در سراسر کشور با توجه به فعال Tamika مالوری

توسط KETABKHOOOON در 22 خرداد 1399

تظاهرات علیه خشونت پلیس ناشی از مرگ جورج فلوید در نهایت مرگ پایین در سراسر کشور با توجه به فعال Tamika مالوری اما بعد از نقطه عطف برای تظاهر کنندگان خواهد آمد به عنوان مینیاپولیس افسران متهم در ارتباط با قتل او سر را به دادگاه.

مالوری از بنیانگذاران تا آزادی یک intersectional عدالت اجتماعی سازمان و روسای زنان مارس در واشنگتن در سال 2017 گفت: در مصاحبه با یاهو نیوز که پس از 11 روز مستقیم از اعتراضات به وجود می آید یک بار که تظاهر کنندگان باید قادر به رفتن به خانه اما نیز وجود دارد که کار بیشتری باید انجام شود.

"در این لحظه خاص من باور دارم که معترضان باید خانه" مالوری گفت. "ما باید قادر به نشستن و بگو ما رو یک پیروزی کوچک در اینجا و در حال حاضر من نیاز به محافظت از خودم از COVID-19.' ... اما پس از آن وقتی که آن زمان برای دادگاه و کسانی که ماموران در حال رفتن به دادگاه و پلیس را نشان می شود. ما باید نیز وجود دارد. ما نیاز به خارج آن دادگاه است. ما نیاز به مطمئن شوید که busloads, carloads, trainloads نمایش هستند. بنابراین حرکت دوباره آغاز می شود."

Tamika مالوری در #FreeMeek تجمع در Meek Mill دادگاه ظاهر در سال 2019 در فیلادلفیا. (گیلبرت Santa's Adventures/گتی ایماژ)

مالوری 40 تبدیل به یک صدای پیشرو در مبارزه با بی عدالتی و خشونت پلیس. پدر و مادر او بودند موسس اعضای Rev. Al Sharpton حقوق مدنی سازمان ملی اقدام شبکه. در 15 او پیوست NAA به عنوان یک عضو هیات قبل از تبدیل شدن آن جوانترین مدیر. او از نزدیک با دولت اوباما در کنترل اسلحه قانون.

"من رهبری خود را توسعه یافته از آن" مالوری می گوید با Sharpton. "او همیشه به من آزادی برای کشف من سبک رهبری اما همه ما نیاز به یک پایه و اساس. ... به عنوان یک زن است که بسیاری از پشتیبانی از بسیاری از افراد مختلف کرده و آن را به راه خود را پیدا کنم."

پیدا کردن راه خود را به رهبری مالوری به چه بسیاری از مردم خواستار "سخنرانی یک نسل" در طول یک تظاهرات در مینیاپولیس در مارس 29. در این سخنرانی که از آنجا رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی مالوری اشاره کرد که این کشور در حال حاضر در یک "وضعیت اضطراری." او افزود: در پرداختن رسانه ها که تمرکز نباید در ساختمان های آتش, اما در عوض در نهادینه بی عدالتی از مردم کشته و قاتلان خود را نه پاسخگو.

"دلیل ساختمان های در حال سوختن است و نه فقط برای ما برادر جورج فلوید" مالوری گفت: در آن سخنرانی. "آنها در حال سوختن چون مردم اینجا در مینه سوتا به مردم گفت: در نیویورک به مردم در کالیفرنیا به مردم در ممفیس به مردم در سراسر این کشور به اندازه کافی به اندازه کافی است."

"I don't give a damn اگر آنها رایت پایین" مالوری اضافه شده است. "I don't give a damn اگر آنها رایت کردن هدف چون هدف باید در خیابان با ما خواستار عدالت است که مردم ما سزاوار است."

یک آتش سوزی در یک هدف فروشگاه در مینیاپولیس در طول 28 ماه مه تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید. (Kerem Yucel/خبرگزاری گتی ایماژ)

حدود 200 هدف فروشگاه در سراسر کشور به طور موقت بسته و یا کوتاه ساعت به عنوان یک نتیجه از تظاهرات و غارت. روز جمعه مینیاپولیس-بر اساس شرکت اعلام کرد این امر اهدای 10 میلیون دلار به سازمانهای مدافع حقوق مدنی از جمله ملی شهری لیگ به رهبری آمریکا فروم.

"هدف می ایستد با خانواده ها و جوامع و اعضای تیم گفت:" آن مدیر عامل برایان کرنل در بیانیه ای جمعه. "ما به عنوان یک نقطه عطف در مینیاپولیس و در سراسر کشور ما در حال گوش دادن به تیم ما مهمان و جوامع متعهد به استفاده از اندازه و مقیاس و منابع برای کمک به بهبود و ایجاد تغییر پایدار است."

پس از مالوری سخنرانی تمام چهار افسر متهم در Floyd را کشته و دستگیر شده اند از جمله درک چوین بود که فیلم برداری کاشت زانو خود را در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت. سه نفر از مردان گفته مسئول Ahmaud Arbery قتل در نزدیکی Ga., در ماه فوریه نیز دستگیر شده اند. افسران متهم با Breonna تیلور مرگ در Louisville, Ky., در ماه مارس باقی می ماند در مرخصی اداری با توجه به لویی پیک مجله.

Breonna تیلور تزئین تکنسین های پزشکی اورژانس. (عکس خانوادگی)

گذشته از تمرکز در دادگاه برای رسیدگی به این افسران متهم در Floyd را قتل مالوری می گوید او همچنین "متهم به مبارزه برای [Breonna تیلور]" از آنجا که او می گوید: "زنان نمی کنید همان در حمایت از این جنبش به عنوان برادران ما."

"ما کاملا باید مبارزه برای Trayvon مارتینز و جورج Floyds و Ahmaud Arberys در هر زمان تنها," او گفت:. "پس هر چیزی اتفاق می افتد به برادران ما وجود دارد نیاز به یک جنبش است که قوی و قدرتمند است. اما ما نیاز به نگه داشتن که همان انرژی که آن را به زنان ما است."

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،


بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • فعال DeRay Mckesson در تظاهرات انتخابات و چه افراد جوان می توانید انجام دهید برای تغییر خار

  • در پی فلوید کشتن سیاه زندگی برای ما مهم بیش از حد پلیس در سراسر کشور گفت:

  • مینیاپولیس شهردار و رئیس پلیس مقابله با بحران سال در ساخت

  • دیرین مدافع عمومی در پارک مرکزی تصویری: 'پلیس تمایل به این باور سفید با شاکی و شخص دیگری دستگیر می شود.'

  • غم انگیز نکات برجسته فیلم مشکل سیستمیک: مینیاپولیس, پلیس کشتن مردم سیاه و سفید 13 برابر بیش از افراد سفید

  • Arbery قتل تداعی خاطرات Trayvon مارتین می گوید: دادستان در هر دو مورد

  • "خواب در حالی که سیاه و سفید": خانواده به دنبال عدالت برای Breonna تیلور, کشته در اتاق خواب توسط پلیسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن