تانکر خاموش امارات متحده عربی به دنبال ما بیش از تحریم ایران 'ربوده شده'

تانکر نفت در پی توسط آمریکا ربوده شد 5 جولای خاموش U. A. E. ساحل.;دبی, امارات متحده عربی (AP) — یک تانکر نفت د

توسط KETABKHOOOON در 25 تیر 1399
تانکر نفت در پی توسط آمریکا ربوده شد 5 جولای خاموش U. A. E. ساحل.;

دبی, امارات متحده عربی (AP) — یک تانکر نفت در پی توسط آمریکا به اتهام دور زدن تحریم های ایران ربوده شد, در جولای 5 در سواحل امارات متحده عربی یک دریانورد سازمان گفت.

تصاویر ماهوارهای نشان داد که این کشتی در آبهای ایران در روز سه شنبه و دو از آن ملوانان باقی مانده در تهران است.

آن را بلافاصله روشن است که چه اتفاقی افتاده روی دومینیکا-پرچم MT خلیج فارس, آسمان, هر چند آن گزارش ربایی می آید پس از ماه ها تنش میان ایران و آمریکا

دیوید Hammond, مدیر عامل شرکت انگلستان مبتنی بر گروه حقوق بشر در دریا گفت: او در زمان شاهد بیانیه ای از کاپیتان MT آسمان خلیج فارس را تائید کشتی ربوده شده بود.

هاموند گفت که 26 از ملوانان در هیئت مدیره تا به حال از آن ساخته شده به هند در حالی که دو باقی مانده در تهران و بدون توضیح.

"ما خوشحال به شنیدن این که خدمه در حال امن و خوب است که ما نگرانی اساسی از ابتدا" هاموند گفت: آسوشیتد پرس.

هاموند گفت که او تا به حال هیچ جزئیات دیگری در رگ.

TankerTrackers.com یک سایت ردیابی تجارت نفت در دریا گفت: این دیدم این کشتی در ماهواره عکس های روز سه شنبه در ایران در آب های جزیره هرمز. هرمز جزیره در نزدیکی بندر شهر بندرعباس است که برخی از 190 کیلومتر (120 مایل) شمال Khorfakkan یک شهر در ساحل شرقی امارات متحده عربی که در آن رگ تا به حال شده است برای چند ماه.

امارات, دولت, سفارت آمریکا در ابوظبی و نیروی دریایی ایالات متحده را در بحرین مستقر در ناوگان 5 پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر. ایران دولت رسانه ها را بلافاصله گزارش در رگ و ایران در سازمان ملل متحد بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در وزارت دادگستری ایالات متحده در پرونده اتهامات جنایی علیه دو ایرانی متهم و آنها را از تلاش برای شستن برخی از 12 میلیون دلار برای خرید تانکر و سپس به نام MT Nautica از طریق یک سری از شرکت ها. این کشتی آن زمان به بعد نفت ایران از جزیره خارگ به فروش خارج از کشور دولت ایالات متحده گفت.

اسناد دادگاه ادعا می کنند این طرح شامل نیروی قدس سپاه پاسداران ایران و شبه نظامی سپاه پاسداران است که در آن نخبگان اعزامی واحد و همچنین ملی نفت و نفتکش شرکت. دو مرد به اتهام یکی از آنها نیز به عراق گذرنامه بزرگ باقی می ماند.

"از آنجا که ایالات متحده بانک مسدود وجوه مربوط به فروش کشتی فروشنده دریافت کرده و پرداخت" وزارت دادگستری گفت. "به عنوان یک نتیجه فروشنده نهاد مدنی در امارات متحده عربی به بهبود رگ."

که مدنی اعتقاد بر این بود که هنوز هم در انتظار طرح پرسش از چگونگی تانکر میره دور از امارات پس از ضبط توسط مقامات وجود دارد.

داده ها را از تن در آسمان خلیج فارس را شناسایی خودکار سیستم ردیاب نشان می دهد آن را به حال شده است خاموش در حدود 4:30 صبح 5 جولای با توجه به کشتی-وب سایت ردیابی MarineTraffic.com. کشتی ها قرار است به نگه داشتن خود را AIS انتقالها اما ایران و عروق به طور معمول به نوبه خود آنها را به ماسک حرکات خود را.

در ضمن 28 هندی ملوانان در هیئت مدیره کشتی خود را در گیر در هیئت مدیره بدون پرداخت برای ماه, با توجه به سازمان بین المللی کار. آن را ثبت گزارش, گفته, کشتی و ملوانان رها شده بود توسط صاحبان آن از ماه مارس خاموش Khorfakkan. سازمان بین المللی کار نکرد پاسخ به یک درخواست برای نظر.

به عنوان تنش بین ایران و آمریکا گرم می شود و در سال گذشته تانکر پیمودن آبهای خاورمیانه شد اهداف به ویژه در نزدیکی حیاتی تنگه هرمز و خلیج فارس را باریک دهان که از طریق آن 20 درصد از تمام روغن عبور می کند. مشکوک limpet معدن حملات ایالات متحده آمریکا مقصر در ایران هدفمند چندین تانکر. ایران را تکذیب کرد که هر چند آن را توقیف چندین تانکر.

___

دنبال جان Gambrell در توییتر در www.twitter.com/jongambrellAP.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب