مادر, OG در کهربا Portwood احساس خیلی بهتر' پس از به دست آوردن 10 پوند

کهربا Portwood. Jim Smeal/شاترکهربا Portwood با خوشحالی در آغوش او ، این نوجوانان و مادر OG ستاره در زمان به

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399
Teen Mom OG Amber Portwood Feels 'a Lot Better' After Gaining 10 Lbs
کهربا Portwood. Jim Smeal/شاتر

کهربا Portwood با خوشحالی در آغوش او ، این نوجوانان و مادر OG ستاره در زمان به Instagram در دوشنبه 15 ژوئن به اجازه دهید او را می دانم که طرفداران که او "کار" بر روی خودش است و در یک مکان بسیار بهتر است هر دو ذهنی و جسمی از او شده است در گذشته است.

"صبح به خیر به مطلقا هر انسان زیبا که در خارج وجود دارد! به دست آورد 10 پوند و احساس خیلی بهتر!" 30 ساله زیر نویس یک عکس از خودش lounging بر روی یک نیمکت در یک لباس خاکستری. "کار بر خودم سخت تر از همیشه است."

MTV star به اشتراک گذاشته است که او دیده می شود "بسیار بهبود و پیشرفت" و حتی به طعنه که "بیشتر به آمده است."

"بیایید سالم من #mentalhealthcommunity. ما این رو تا زمانی که ما در حال رشد نگه دارید!," او اضافه شده است. "آموزش و پرورش کلیدی است!"

اما ایندیانا بومی نیز اشاره کرد که او می تواند صرفنظر از selfies برای آینده قابل پیش بینی. "آخرین عکس برای یک مدت زمان طولانی," او نوشت. "اما من می خواستم برای به روز رسانی شما بچه ها تا آنجا که من می توانم. لطفا امن #sendinglove #beautifulsouls."

Portwood خوش آمدید وزن آمد و حدود سه ماه بعد از او باز به Us Weekly منحصرا در مورد پوند او ریخته و پس از ژوئیه سال 2019 بازداشت داخلی باتری در برابر دوست پسر سابق اندرو Glennon.

"من به یک واقعا دوره تاریک برای یک زن و شوهر از ماه," او گفت: ما در ماه مارس است. "من از دست رفته حدود 35 پوند در کمتر از سه ماه. موهای من در حال سقوط است."

او افزود: "وقتی که من می گویند من رفت تو شوک من به معنای واقعی کلمه به من رفت و در شوک است. من خواب نیست برای تقریبا دو هفته است. من تا به حال به خارج شدن از این که دولت از ذهن است."

به گفته پلیس Portwood بازداشت رخ داده است و پس از او و Glennon, 36 کردم به استدلال و او ضربه کالیفرنیا بومی "در حالی که او در برگزاری" پسر خود جیمز که در حال حاضر 2. Portwood همچنین سهام, دختر, لی, 11, با دوست پسر سابق Gary شرلی.

"این قطعا یک افسردگی عمیق است که من را از طریق رفت," او گفت: ما در زمان. "از طریق زندان و همه چیز من شده از طریق آن را یکی از بدترین دوران زندگی من, و هنگامی که شما را از طریق چیزی شبیه به آن شما باید برای یادگیری از اشتباهات خود را."

در تازه ترین فصل از نوجوانان و مادر OGکه به این نتیجه رسیدند در اوایل این ماه در بیننده به عنوان Portwood برخورد با چندین بیرون درز ضبط شده از او استدلال با Glennon.

"من هرگز با توجه به هر نوع خروجی برای به اشتراک گذاشتن طرف دیگر از داستان او گفت:" در یک نشست با تولید کنندگان در مارس 21 قسمت. "همه ما اشتباه — من اشتباهات. من فکر می کنم در کل این فرآیند همه من می خواستم مالکیت صداقت — بیماری های روانی واقعی است."

با وجود این درام, هرگز خیلی دیر نویسنده شروع به دوستیابی Dimitri یک مرد بلژیکی او ملاقات آنلاین که به آمریکا پرواز را به دیدار او در اواخر سال گذشته. همانطور که از ماه مارس Portwood گفت: این جفت ارز هنوز هم در تماس هر چند coronavirus بحران ساخته شده سفر به دیدن یکدیگر بسیار دشوار است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de