تگزاس gov. هشدار از پتانسیل مستند اگر تگزاسی نمی پوشیدن ماسک

به عنوان coronavirus موارد در تگزاس در ادامه به موشک وار رفتن فرماندار گرگ ابوت جمعه هشدار داد که او ممکن است

توسط KETABKHOOOON در 21 تیر 1399

به عنوان coronavirus موارد در تگزاس در ادامه به موشک وار رفتن فرماندار گرگ ابوت جمعه هشدار داد که او ممکن است به پیاده سازی یک مستند اگر اعداد نمی آیند پایین. فرماندار اتحاد تصریح کرد: چندین بار در این هفته که ایالت ماسک منظور باید به دنبال.

"بدترین و در عین حال آمده است که ما راه خود را از طریق این افزایش عظیم در مردم تست مثبت" ابوت گفته رادیو فردا وابسته KLBK-تلویزیون. "تنها راهی که ما می توانیم نگه داشتن کسب و کار ما باز تنها راهی است که ما می تواند همچنان به کار آنها نیاز به پرداخت صورتحساب خود را برای همه به اتخاذ این عمل پوشیدن یک ماسک صورت."

در تگزاس تعداد coronavirus بیمارانی که در بیمارستان بستری است چهار برابر شده در ماه گذشته به حدود 10 ، 000, CBS News' غرب عراق تفيش ویارئال گزارش شده است. دولت پیشی گرفته 240,000 موارد تایید شده در جمعه دیده است و بیش از 3 ، 000 مرگ و میر.

ابوت تصریح کرد که این ویروس نه تنها یک مسئله در شهرهای بزرگ مانند هوستون اما در کل دولت است.

اگر ماسک منظور است نه به دنبال او گفت: گام بعدی این است که یک "مستند."

"مردم نیاز به درک که این یک تصمیم دشوار برای من به" ابوت ادامه داد. "من ساخته شده روشن است که من ساخته شده این تصمیم دشوار برای یک دلیل. این بود آخرین ما بهترین تلاش به سرعت گسترش COVID-19. اگر ما فراموش نمی کند و گسترش COVID-19...گام بعدی را باید مستند."

"آخرین چیزی که من می خواهم به انجام آخرین چیزی که هر کسی در تگزاس می خواهد به انجام است برای دیدن یکی دیگر از مستند" او گفت:. "از این رو بهترین چیزی که هر کسی می تواند انجام دهد این است که آیا این چیزی که ناخوشایند است از پوشیدن چهره و پوشش دانستن است که آن را به نگه داشتن شغل خود را باز اقتصاد خود را باز و خود را از کسب و کار باز است."

هفته گذشته ابوت معکوس موضع خود و ماسک الزامی در سطح ایالت. او همچنین محدود تجمع بیش از 10 نفر. روز دوشنبه ابوت لعنتی رهبران محلی برای چگونه آنها واکنش نشان داد و به او سفارش پس از تعداد فزاینده ای از دولت کلانترها حاضر به اجرای آن است.

"همه کسانی که مقامات محلی هستند که درخواست تگزاس به بسته بازگشت — آنها کاملا حاضر به اجرای این زمان دستور اجرایی که در حال حاضر در محل گفت:" رادیو فردا وابسته KFDM. "آنچه را که آنها نیاز به نشان دادن عمل است نه غيبت. آنها نیاز به نشان می دهد تا اجرای قانون آن را به عنوان قبل از به آنها داده می شود هر بیشتر قدرت. آنها برای درخواست بیشتر و بیشتر, اما آنها مطلقا هیچ چیز."

اواخر شب جمعه ابوت اعلام کرد که برگ برنده دولت ارسال اضافی فدرال منابع برای مبارزه با کروناویروس در هوستون منطقه از جمله یک منطقه شهری آزمون پزشکی و نیروی یک فاجعه کمک های پزشکی تیم است.

"تگزاس سپاسگزار به دولت فدرال و همچنین به عنوان رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور برای کار به سرعت به ارائه منابع اضافی به دولت به عنوان کار ما برای کاهش COVID-19 و مراقبت از همکار ما تگزاسی," ابوت گفت: در آزادی مطبوعات. "ما همچنان به همکاری با ما محلی و فدرال همکاران برای اطمینان از تمام منابع و نیازهای خود را برآورده سراسر کشور."

بیش از 63,000 coronavirus موارد گزارش شده در ایالات متحده در روز پنج شنبه – دیگر تمام وقت, تک-بعد بالا برای تایید عفونت. سه تا از سخت ترین ضربه متحده — کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا — فقط ثبت بالاترین مرگ روزانه عوارض نشده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بازديد فلوریدا به عنوان دولت coronavirus موارد صعود

مکزیک exhuming بدن به اتاق را برای تازگی مرحوم به عنوان coronavirus موارد افزایش

پنسیلوانیا مرد موجب صرفه جویی پلیس با وجود سابقه با پلیسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن