این اتهام علیه جو بایدن اتحاد دموکرات کشف ارزش دادرسی

نظر بنرکسب و کار خودیمعاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و مجلس نانسی پلوسی.تیم اسلوان/خبرگزاری گتی ایماژگمان گناه

توسط KETABKHOOOON در 22 اردیبهشت 1399
نظر بنر

کسب و کار خودی

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و مجلس نانسی پلوسی.

تیم اسلوان/خبرگزاری گتی ایماژ

  • گمان گناه نیست و در خدمت عدالت و آنها به ناچار منجر به اتهامات نادرست و خراب زندگی می کند.
  • این چیزی است که دموکرات ها در حال کشف حالا که جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد, چهره, یک تجاوز جنسی نماید.
  • در #MeToo عصر "بر این باورند زنان" بود به معنای ایجاد یک اجتماعی تغییر است که زنان را جدی گرفته می شود زمانی که آنها گزارش سوء استفاده.
  • اما از آن گرفته شد به معنای واقعی کلمه توسط برخی از دموکرات ها از جمله قانونگذاران برجسته مانند بایدن خود را.
  • با توجه روند نه به طور انحصاری برای محبوب. آن را برای هر دو گناه و اشتباه متهم کرد و آن را پایه و اساس که فقط احکام وزن خود را.
  • این یک نظر ستون. افکار بیان شده هستند کسانی که از نویسنده.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

عدالت نیاز به یک کد.

آن نیاز به یک مجموعه ای از اصول راهنما است که ارائه حق دادرسی برای هر دو unimpeachably گناه و اشتباه متهم کرده است. که پایه و اساس است که به احکام وزن خود را.

انگاره ها و شواهد انکار به عنوان مقصر شماری و اعتقادات را از اتهامات نه در خدمت عدالت است. آنها به ناچار منجر به مخرب و اتهامات بی اساس و خراب زندگی می کند.

آنها همچنین روزهایی تجربه واقعی قربانیان و در نهایت تضعیف ایمان در عدالت خود را.

این یک درس است که جو بایدن و حامیان او در حال آمدن به یادگیری در حال حاضر که سابق معاون رئیس جمهور و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد کرده است که توسط کارمند سابق تارا Reade از ارتکاب تجاوز جنسی در مجلس سنا راهرو نزدیک به 30 سال پیش است. بایدن را قاطعانه رد می کند Reade اتهام.

چندین بالا مشخصات زن قانونگذاران دموکرات — از جمله مجلس نانسی پلوسی, Stacey آبرامز و بهداشت ، Kirstin Gillibrand — رفته اند با حمایت خود و اعتقاد بایدن بی گناهی تا حد زیادی بر اساس تجربیات شخصی خود را با او نشان داد که هیچ نشانه ای که او را قادر به چنین جرم و جنایت است.

و Reade وضعیت به عنوان یک برنی ساندرز حامی که توییتی عجیبی حمایتی اظهارات در مورد ولادیمیر پوتین و همچنین به عنوان زمان او اتهام در حال استفاده توسط بایدن حامیان به بازیگران شک در او ادعا می کند.

با توجه به قابلیت اطمینان و تاریخ هر دو شاکی و متهم به چیزهایی که اتفاق می افتد زمانی که یک اتهام است adjudicated از طریق روند.

متهم است که با توجه به فرصتی برای دفاع از خودش همیشه. شخصیت شاهدان می توان به نام و در حمایت از متهم. دزدى اعتبار و انگیزه می توان به سوال نامیده می شود.

اما این کد اولیه است چگونه دموکرات شده اند تمایل به درمان تجاوز جنسی یا آزار و اذیت اتهامات از #MeToo جنبش برانگیخته شد در سال 2017, و یا حتی قبل از آن.

"هر ادعا است [نه] برابر"

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer در سال 2018 توییتی "من اعتقاد دارم که دکتر فورد" در حمایت از کریستین Blasey فورد که متهم به محافظه کار پس از آن-دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh از نظر جنسی آزار او در مدرسه بالا است.

سی ان ان جیک Tapper روز یکشنبه خواسته Whitmer چگونه او می تواند خیلی به صراحت بر این باورند در بایدن بی گناهی در حال حاضر با توجه به این واقعیت است که فورد فاقد "را هم به حساب" از او به اتهام حمله که Reade فراهم کرده است.

Whitmer پاسخ داد که "به عنوان یک بازمانده و به عنوان یک فمینیست ما نیاز به مردم را یک فرصت برای گفتن داستان خود را. اما پس از آن ما یک وظیفه به دامپزشک آن است. و فقط به خاطر اینکه شما یک بازمانده به این معنا نیست که هر ادعا می کنند برابر است."

درست است اما آن را نشانی اختلاف در Whitmer شخصی استاندارد از شواهد. و این که چگونه دموکرات باید در برخورد با این موضوع از داوری تجاوز جنسی و آزار و اذیت ادعا می کند بیش از دهه گذشته است.

در سال 2011 دولت اوباما تغییر عنوان آن IX دستورالعمل که "منع تبعیض بر اساس جنسیت در هر بودجه فدرال آموزش و پرورش برنامه یا فعالیت است."

دستورالعمل جدید گسترش دامنه جرائم به شدت کاهش داده و مدارک استاندارد برای تجاوز جنسی و آزار و اذیت ادعا می کند در دانشگاه. آنها اصل را با توجه روند.

بر اساس سیستم جدید یک دانشجو یا عضو هیات علمی می تواند متهم یافت "گناه" و اخراج از دانشگاه تا کنون که بدون داشتن شده است با توجه به فرصت برای مشاهده و اختلاف شواهد استفاده می شود در برابر آنها بسیار کمتر قادر به تکیه بر کمک مشاور حقوقی.

به عنوان فمینیست قانونی محقق جانت هالی قرار داده و آن را به سیستم جدید متصل شد به تولید "مثبت کاذب."

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos عمدتا معکوس اوباما-دوران, قوانین این هفته مجلس وعده داده شده برای بازگرداندن آنها در صورت انتخاب شدن. اگر بایدن به صورت یک جلسه در یک کالج تنظیم بر اساس Reade اتهام او نمی خواهد که حق بررسی مدارک و به احتمال زیاد صورت عواقب آن به عنوان یک نتیجه.

یک Orwellian داستان فرض گناه توسط اتهام در پردیس — اوباما دستورالعمل — اخیرا در بازگو ظهر در مجله نیویورک تایمز. این واقعیت است که متهم بود یک استاد با شهرت بی عیب و نقص مهم نیست نامه ای از "قانون" مورد نیاز خود را به اثبات بی گناهی خود را, نه راه دیگری در اطراف.

پس از نظر مالی و عاطفی تخلیه, حماسه متهم قادر به ثابت کند که "شاکیان" بودند و نه حتی واقعی مردم بسیار کمتر واقعی قربانیان (آنها مخرب خلق یک رقیب حرفه ای با تبر به سخت کار کردن).

اما این نبود نقص در سیستم این بود که طراحی سیستم. شاکیان ندارد برای نشان دادن چهره خود و یا مدارک آنها فقط نیاز به متهم. در این مورد آن را به یک ایمیل ناشناس حساب توسط مدرسه به حوزه عنوان IX شکایت.

و در حالی که دستورالعمل جدید ایجاد شد با بهترین نیات — آن را آسان تر برای تجاوز جنسی قربانیان شکایت خود را در برابر مهاجمان بدون نیاز به تحمل درد بیشتر و تحقیر — آنها ارائه شده است به راحتی بهره برداری خیابان برای اتهامات نادرست است.

هیچ سیستم عدالت خواهد بود و هیچ سیستم می توانید احساس درد توسط قربانیان. اما یک سیستم است که فرض گناه را تنها ایجاد بیشتر قربانیان.

سدوف زمانی جهت یادگیری دادرسی

Harvey Weinstein را دریدن به عنوان یک فراگیر و وحشتناک جنسی سو استفاده کننده راه اندازی شد آنچه شد شناخته شده به عنوان #MeToo جنبش در سال 2017. بسیار مورد نیاز حساب را دنبال کرد.

تعداد قابل توجهی از افراد ثروتمند و قدرتمند بودند در نهایت برگزار شد به حساب خود را برای مدت طولانی تحمل سوء استفاده. گاه به شکل فیزیکی و کلامی در محیط کار آزار و اذیت که به امری عادی بوده است در حال حاضر در تبعید به عنوان فراتر از رنگ پریده است.

"باور زنان" تبدیل به یک شعار در جنبش است. عبارت بود برای نشان دادن یک فشار به سمت اجتماعی تغییر که زنان ادعای سوء استفاده خواهد بود جدی گرفته شود.

مجلس پلوسی توئیت را با هشتگ در سال 2017. Kirstin Gillibrand استفاده کرده است این عبارت را بارها و بارها. و هر چند برخی از پیروان آن نمی خواهید به اعتراف آن در حال حاضر, از آن گرفته شده است به معنای واقعی کلمه توسط بسیاری از. یک اتهام در نظر گرفته شد یک حکم.

این بود که همیشه یک موقعیت غیرقابل دفاع. اگر "باور زنان" بود و تحت اللفظی و سپس با توجه روند بود.

حالا که جو بایدن چهره بسیاری از آنچه در نظر معتبر تجاوز جنسی به اتهام goalposts در حال حرکت است.

در سپتامبر 16, 2018, کریستین Blasey فورد محرمانه نامه ای به کالیفرنیا ایالت دایان فاینستاین عمومی رفت. در آن Blasey فورد متهم پس از آن-دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh از نظر جنسی آزار او 36 سال قبل در حالی که آنها هر دو در مدرسه بالا است.

یک روز بعد Gillibrand توییتی "استاد Blasey فورد نشان داد بسیار زیاد شجاعت و شهامت با آمدن به جلو داستان خود را برای گفتن. من معتقدم که او و خواهد ایستاد ، ما باید همه با هم برای حمایت از او."

این جلسات بعدی نشان داد که اعتقاد Blasey فورد اتهام به طور کلی شکست در امتداد خط حزب. بسیاری از Kavanaugh طولانی-زمان دوستان و همکاران جلو آمد vouching برای شخصیت او گفته شده است هیچ چیز در طولانی قضایی حرفه ای و یا زندگی شخصی نشان داد که او قادر به چنین رفتار است.

به عنوان با Kavanaugh یک بخش عمده از معتبر چگونه شما در پیدا کردن اتهام علیه بایدن بستگی دارد که چگونه شما احساس می کنید در مورد معاون سابق رییس جمهور و چگونه شما سنج قوام دزدى داستان چگونه شما احساس می کنید در مورد دزدى بالقوه انگیزه در میان عوامل دیگر.

به عبارت دیگر آن را پیچیده است.

این اتهام نیاز به کامل داوری که امید را به مردم اطلاعات کافی برای تصمیم می گیرید که آیا یا نه بایدن باید رئیس جمهور شود. این حکم در دادگاه افکار عمومی باید ارائه متفکرانه نه احساسی یا reactively. حقیقت کامل را داشت اما حداقل چیزی نزدیک به دلیل روند در حال پخش است ،

در حال حاضر که او را متهم بایدن و حامیان او می گویند "بر این باورند زنان" است که به معنای واقعی کلمه گرفته شده است. آنچه در آن واقعا به این معنی است که گوش دادن به زنان و سپس دامپزشک خود اتهامات که می تواند بی اساس است.

اما که به سادگی نمی غالب پست-#MeToo کرد.

مجلس پلوسی در هفته گذشته رد سوال خبرنگار در مورد اینکه چرا او نشده به نام برای رسیدگی به بایدن رفتار به عنوان سناتور و گفت او نمی نیاز به یک "سخنرانی." پلوسی افزود که در حالی که او با پشتیبانی از #MeToo جنبش "وجود دارد همچنین با توجه روند و این واقعیت است که جو بایدن است جو بایدن."

پلوسی را سمت راست وجود دارد با توجه روند. و او را کاملا تحت عنوان به این باور جو بایدن بر اساس برداشت از شهرت خود را. اما آنچه نتواند این است که با توجه روند و برائت باید برای همه بدون در نظر گرفتن چگونه یک احساس در مورد متهم کرد.

بدون تشریفات و عدالت این است که فقط یک مسابقه محبوبیت.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب