آتلانتا افسر پلیس که در شات Rayshard بروکس تنبیه شد برای استفاده از یک اسلحه گرم در سال 2017

سابق آتلانتا اداره پلیس افسر گرت Rolfe انجام یک زمینه هوشیاری آزمون 27 ساله Rayshard بروکس در یک وندی رستوران

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399
سابق آتلانتا اداره پلیس افسر گرت Rolfe انجام یک زمینه هوشیاری آزمون 27 ساله Rayshard بروکس در یک وندی رستوران پارکینگ در تاریخ 12 ژوئن در این تصویر هنوز هم از بدن فرسوده دوربین افسر Devin برازنان در آتلانتا ،

آتلانتا اداره پلیس/جزوه کرج

  • آتلانتا پلیس در روز دوشنبه منتشر انضباطی سابقه افسر Devin برازنان و در حال حاضر-افسر سابق گرت Rolfe.
  • جفت شد درگیر در تیراندازی مرگ Rayshard بروکس در تاریخ 12 ژوئن در پارکینگ یک وندی رستوران.
  • Rolfe که اخراج شده, دریافت کتبی توبیخ برای استفاده-از-نیروی مربوط به اسلحه گرم در اکتبر 17. این تنها استفاده از نیروی شکایت وارد شده علیه او.
  • او تا به حال شده است با این گروه برای نزدیک به هفت سال و تا به حال با آن مواجه 12 تحقیقات. او تبرئه در نه آنها.
  • برازنان پیوست آژانس یک سال پیش بود و هیچ رشته تاریخ است. او قرار داده شده است در اداری وظیفه در حالی که تیراندازی بررسی شده است.
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

آتلانتا اداره پلیس در روز دوشنبه منتشر انضباطی سرگذشت دو افسر پلیس درگیر در تیراندازی مرگ Rayshard بروکس 27 ساله سیاه پوست که زخم در پلیس رادار پس از به خواب رفتن در یک وندی drive-thru در شب جمعه.

بخش شناسایی گرت Rolfe به عنوان افسر که باز آتش در بروکس. برخورد مسالمت آمیز آغاز شد اما تشدید هنگامی که Rolfe و افسر Devin برازنان تلاش برای دستگیری بروکس. بروکس tussled با او برداشت یکی از اسلحه تیزر کار اخراج شدند این در آنها و نیز تلاش برای فرار با توجه به فیلم از این حادثه.

Rolfe کار متوقف شد در روز شنبه بعد از اینکه با آژانس برای نزدیک به هفت سال از اکتبر 2013.

یک شارژ, تصمیم گیری است و انتظار می رود به زودی اما دادستان منطقه پل هوارد سی ان ان گفت در روز یکشنبه که بروکس "به نظر نمی رسد در حال حاضر به هر نوع تهدید را به هر کسی و بنابراین این واقعیت است که آن را تشدید به مرگ او فقط به نظر می رسد غیر منطقی است."

پرونده های پلیس نشان می دهد که Rolfe دریافت کتبی توبیخ در اکتبر سال 2017 برای استفاده-از-نیروی مربوط به اسلحه گرم. این تنها استفاده از نیروی شکایت خود را در رشته تاریخ است.

او, با این حال, دریافت کتبی توبیخ در سپتامبر 2018 و دهان موعظه در سال 2014 هر دو بیش از تصادفات وسایل نقلیه. این سند را فراهم می کند جزئیات بیشتر در مورد هر حادثه است.

 

در همه Rolfe را انضباطی فایل شامل 12 حوادث از جمله چهار شهروند شکایات و همچنین به عنوان یک اسلحه گرم ترشحات در سال 2015 که اصلا قطعی اقدام گرفته شده است.

نه تحقیقات مشخص شده "تبرئه" و یا "هیچ اقدام گرفته شده است."

برازنان که در حال حاضر در مرخصی اداری تبدیل به یک افسر پلیس تقریبا دقیقا یک سال قبل از بروکس' تیراندازی در 13 ژوئن 2019. او نیست که یک تاریخ انضباطی قبل از بروکس' مرگ با توجه به سوابق پلیس است.

رئیس پلیس اریکا سپر نیز استعفا داد و پس از بروکس درگذشت.

خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند شده اند محوری به کانون توجه بین المللی پس از جورج فلوید 46 ساله ایرانی درگذشت, on May 25 دوخته زیر زانو از سه مینیاپولیس پلیس. یکی از آنها درک چوین نگه داشته و زانو خود را در Floyd گردن برای نزدیک به نه دقیقه حتی اگر فلوید بود و دستبند و شفاعت برای هوا.

مرگ او موجب خشم است که باعث Black Lives Matter تظاهرات در سراسر جهان است.

بروکس' مرگ تا به حال مشابه تاثیر در آتلانتا با صدها نفر به خیابان ها خواستار عدالت است. روز شنبه معترضان نیز به آتش کشیدند وندی جایی که او درگذشت و ترافیک مسدود شده.

گسترش پوشش ماژول: سیاه و سفید-زندگی-ماده-ماژول

خواندن مقاله اصلی در خودیtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de