'لیسانس' فصل 16:: همه چیز ما می دانیم

کلر کرولی می تواند مشغول شده اند در حال حاضر. ABC به نام 39 ساله آرایشگاه 16 لیسانس در ماه مارس است. کمتر از ی

توسط KETABKHOOOON در 5 خرداد 1399

کلر کرولی می تواند مشغول شده اند در حال حاضر.

ABC به نام 39 ساله آرایشگاه 16 لیسانس در ماه مارس است. کمتر از یک ماه بعد این شبکه مجبور شد برای به تعویق انداختن تولید با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

"با سرعت در حال تغییر وقایع مربوط به COVID-19 و از فراوانی احتیاط برادران وارنر تلویزیون است که توقف تولید در برخی از ما 70-به همراه سری و خلبانان در حال حاضر فیلمبرداری و یا در مورد شروع" برادران وارنر تلویزیون گروه گفت: ما هفته در بیانیه ای در مارس 13. "شده اند وجود دارد هیچ تایید موارد COVID-19 روی هر یک از محصولات ما اما سلامت و ایمنی کارکنان بازیگران و خدمه همچنان اولویت ما است. در طول این زمان ما ادامه خواهد داد به دنبال راهنمایی از مراکز کنترل بیماری و همچنین مقامات محلی و متخصصان بهداشت عمومی در هر شهرستان که در آن تولیدات ما بر اساس هستند."

خبر آمد تنها چند ساعت قبل از دوربین تنظیم شد شروع نورد در لس آنجلس عمارت.

"خوب سلام! بحث در مورد مهیج ترین فصل تا کنون!" کلر نوشت طریق Instagram در آن زمان است. "در تمام جدیت همه, سلامت مهم ترین اولویت در این زمان و به عنوان من مطمئن هستم که شما شنیده اید, ما در حال فشار دادن مکث در حال حاضر در فیلمبرداری لیسانس. 🌹 ما مصرف آن روز به روز و حتی ساعت به ساعت به عنوان این بسیار غیر قابل پیش بینی."

او افزود: "من با اطمینان می دانیم این است که قلب من پر از عشق و حمایت از این دور هستم و هنوز خیلی هیجان زده برای سفر من برای شروع! من منتظر 38 سال برای این لحظات چه کمی طولانی تر ، 😉❤️ xoxo."

طرفداران برای اولین بار ملاقات کلر در Juan Pablo Galavis' کارشناسی است. فصل 18 دونده بالا رفت و به نظر می رسد در Bachelor in Paradise فصل 1 و 2 و کارشناسی بازی های زمستانی. در حالی که او مشغول به بنوا Beauséjour-Savard در فوریه 2018 آخر لیسانس,زمستان بازی ها, آنها تقسیم دو ماه بعد.

حرکت را از طریق همه چیز را ما می دانیم که در مورد کلر فصل از جمله پتانسیل تاریخ شروع:

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de