به چالش Bayleigh در پاسخ به دی شلیک نشان می دهد اگر آنها صحبت کردم

کثیف وضعیت. Bayleigh دیتون و دی Nguyen عموم butted سر در طول فصل 35 از چالشاما همه چیز تغییر در ژوئن 8, زمانی

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399

کثیف وضعیت. Bayleigh دیتون و دی Nguyen عموم butted سر در طول فصل 35 از چالشاما همه چیز تغییر در ژوئن 8, زمانی که MTV اعلام کرد که آن را برش تمام روابط خود را با فصل 34 برنده او پس نژادی متهم نظرات.

در خاموشی شنبه یک ابتکار رسانه های اجتماعی که در آن مردم پست شده یک مربع سیاه و سفید به جای استفاده از عکس ها در تلاش برای ایجاد اتاق برای صدای Nguyen, 27 مواجهه واکنش هنگامی که او همچنان به ارسال عکس از خودش. "همه شما نوشته شده بود و یک مربع سیاه و سفید و رفت و در مورد روز خود را و ارسال خود را لنگ یک– تشنگی تله. مردم در حال مرگ هستند" یک نظر به عنوان خوانده شده. او سپس پاسخ داد: "مردم می میرند هر f–king روز. تو را نمی دانم من و یا آنچه که من انجام. من پیشنهاد می کنم شما از خواب بیدار f–k و دریافت کردن رسانه های اجتماعی است."

او بعد پرسیدم Idk چرا برخی از شما فکر می کنم من ضد BLM. من گفته ام که پس از روز, من از دست دادن بکارت من." او افزود فرشته از emoji.

هر دو پیام های به اشتراک گذاشته شد توسط برادر بزرگ آلوم در ژوئن 7. "این است که چگونه از شما حمایت BLM. من بیزارند و نا امید. این یک روند است. این است که زندگی یا مرگ برای ما" دیتون, 27 نوشت: در آن زمان. "ارسال برای نفوذ در مورد مرگ مردم سیاه و سفید? شرم بر شما @deenguyenMTV."

اگر چه او از کار اخراج شد روز بعد از دیتون مشترک پیام های سابق دست میسوری گفت: در ژوئن 13 قسمت از "چالش شیدایی" پادکست که او شکایت نیست به تولید کنندگان در مورد Nguyen.

"هرگز من ارسال آن به ام تی وی یا هر چیزی شبیه به آن. من واقعا انتظار برای همه این اتفاق می افتد" او به اشتراک گذاشته. "اما با این تعداد شکایت که آنها را دریافت و آنها تصمیم به تصمیم گیری است که بهترین راه حل برای آنها. من نه مخرب. من سعی می کنم به مالش آن را در. من فقط احساس می کردم به اندازه کافی به اندازه کافی بود و ما تا به حال در واقع استفاده از سیستم عامل های ما برای چیزی مثبت است." علاوه بر این دیتون آپلود تصویری جدید به کانال یوتیوب برای آموزش دیگران چگونه به کمک به کمک به زندگی مهم جنبش است.

در ژوئن 10, Geordie Shore آلوم منتشر شد عذرخواهی به اعضای بازیگران و خدمه برای نظرات خود را.

"آنچه اعلام شد نبود به معنای مضر و یا تبعیض آمیز در هر ماده. این یک زانو حرکت تند و سریع یک واکنش است و قطعا راهی نیست که من احساس می کنم و نه آنچه که من به معنای" او گفت: ما در یک بیانیه است. "من دوست دارم به آن را به عقب. اما از آن است که در خارج وجود دارد و به مجموعه ای برای ضبط مستقیم. نژادی و عدم تحمل غیر قابل تحمل و غیر قابل قبول است. داشتن تا به حال برای مقابله با نژادپرستی تمام زندگی من از قضا از طریق تمام این وجود دارد که یک احساس گرم من با این واقعیت است که انسان در حال ایستاده هم به تماس غیر قابل قبول نظرات و رفتارهایی که در گذشته به ندرت نامیده می شود. دوباره ما نشان داده است که شما می توانید در نظر گرفته شود در یک ثانیه بر روی تمام سیستم عامل رسانه های اجتماعی."

چگونه دیتون احساس می کنید در حال حاضر ؟ حرکت را از طریق گالری برای بیشتر آیات از آخرین مصاحبه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de