این افسر پلیس که به زانو در جورج فلوید گردن درگیر شده است در تیراندازی شد و این موضوع از 10 شکایت

افسران پلیس در نزدیکی مینیاپولیس 3rd پلیس حوزه روز سه شنبه در جریان تظاهرات علیه جورج فلوید مرگ است. فلوید یک

توسط KETABKHOOOON در 8 خرداد 1399
افسران پلیس در نزدیکی مینیاپولیس 3rd پلیس حوزه روز سه شنبه در جریان تظاهرات علیه جورج فلوید مرگ است. فلوید یک مرد سیاه و سفید درگذشت و پس از یک افسر درک چوین ، knelt در گردن او برای بیش از هشت دقیقه است.

ریچارد Tsong-Taatarii/استار تریبیون via Getty Images

  • درک چوین سفید مینیاپولیس افسر پلیس که اخراج شد و پس از یک ویدئو نشان داد او را دو زانو بر گردن یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید که بعد از درگذشت سابقه دست داشتن در حوادث خشونت آمیز و تیراندازی پلیس.
  • او درگیر شده است در چندین تیراندازی پلیس شده است و موضوع شکایت این شهر غیر نظامی نقد و بررسی سازمان و اداره پلیس انجام بررسی بر روی 10 موارد است.
  • به عنوان چوین زانو در Floyd را گردن دیگری پس-رییس افسر Tou Thao نگهبانی. Thao حل و فصل بیش از حد نیروی دعوی از دادگاه برای $25,000 در سال 2017.
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

دو نفر از افسران پلیس که در دستگیری جورج فلوید که سابقه خشونت.

فلوید مرگ در یک بیمارستان پس از دستگیری یک ملی فلش نقطه به صورت نژادی و بی عدالتی سه شنبه بعد از فیلم منتشر شده یک افسر پلیس زانو در گردن او برای هشت دقیقه است. گروه مبارز آن را به نام عمومی "مجازات" و تظاهرات و درگیری با پلیس در مینیاپولیس.

چهار افسر از جمله درک چوین افسر دیده زانو در Floyd گردن از کار اخراج شدند از مینیاپولیس اداره پلیس زیر فلوید مرگ است. مقامات وزارت امور خارجه و اف بی آی در حال تحقیق در مورد اتهامات آورده شده است در برابر افسران.

این نخستین بار نیست که چوین درگیر شده بود در یک حادثه خشونت آمیز در طول 19 سال در مینیاپولیس اداره پلیس. او درگیر در حوادث خشونت بار قبل از, از جمله سه پلیس تیراندازی. و او شده است موضوع از 10 شکایت به این شهر غیر نظامی نقد و بررسی سازمان و اداره پلیس انجام شده است.

یک افسر دیگر در این ویدئو Tou Thao یک رکورد از حوادث مشابه. او حل و فصل بیش از حد نیروی دعوی در خارج از دادگاه در سال 2017.

چوین درگیر شده است در مرگ و میر و حوادث قبل شده است و این موضوع چندین شکایت

در سال 2006 چوین بود در میان شش افسران برای پاسخ به یک سلاح سرد با توجه به 2016 گزارش از مینه سوتا گروه فعال جوامع متحد علیه خشونت پلیس.

این گزارش گفت: Wayne ریس بود که مظنون به سلاح سرد و یک دوست, متوقف شد, در کامیون خود را با پاسخ افسران. شش افسر پلیس بعد از بر و او را کشته بود با توجه به این گزارش که به گفته پلیس متهم ریس اشاره یک تفنگ ساچمهای در افسران.

دو سال بعد فقط بعد از ساعت 2 صبح یک روز صبح در سال 2008 چوین در پاسخ به 911 داخلی-حمله در تماس فیلیپس محله مینیاپولیس پیشگامان مطبوعات گزارش شده است.

چوین و پلیس-نیروی شریک وارد صفحه اصلی مقابله با ایرا Latrell Toles که شریک ساخته شده بود به 911 تماس بگیرید. Toles فرار از جفت اما "آنها گرفتار شده و سعی در به زانو در آوردن او" یک پلیس در بیانیه ای گفت:. در این بیانیه گفت: Toles "برداشت در یکی از افسر اسلحه" و چوین شات او را در تنه.

پیش از آن در سال 2008 بخش اهدا چوین یک مدال برای شجاعت در پاسخ به یک حادثه با یک مرد مسلح با توجه به پایونیر پرس.

مینیاپولیس اداره پلیس بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای چوین را پر سابقه خدمات.

زنجیره ای پرتره فلوید بخشی از مراسم یادبود او روز شنبه در نزدیکی محل دستگیری او.

AP Photo/جیم Mone

در سال 2011 چوین درگیر شد در یک سوم پلیس تیراندازی.

او در میان پنج افسران برای پاسخ به گزارش های تیراندازی است. Leroy مارتینز 23 ساله بومی آلاسکا خال خال شد در حال اجرا از صحنه و ماموران به تعقیب اخبار محلی گزارش شده است.

پلیس گفت مارتینز brandished یک تپانچه به عنوان او فرار کرد. تری Nutter یکی از پاسخ افسران شات مارتینز.

یک شاهد عینی گزارش شده توسط استار تریبیون به چالش کشیده پلیس ادعا می کنند که مارتینز بود که برگزاری یک تپانچه زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد.

"او تا به حال هیچ دلیلی برای شلیک که پسر کوچک" Delora Iceman گفت استار تریبیون. او گفت: مارتینز کاهش یافته سلاح برگزار شد و اسلحه خود را در هوا قبل از اینکه پلیس به او شلیک.

در طول نزدیک به دو دهه با مینیاپولیس اداره پلیس چوین شده است موضوع مختلف داخلی و شکایت و با توجه به CUAPB پایگاه داده.

در سه جداگانه بررسی از غیر نظامی بررسی قدرت او داشت با استفاده از "دفترچه خاطرات تن" "موهن زبان" و "زبان های دیگر." هیچ جزئیات دیگری در دسترس بودند.

او نیز موضوع هفت بررسی توسط دفتر محلی از پلیس انجام شده است. هر یک از بررسی نتیجه می گیرد: "بسته – بدون نظم و انضباط است." هیچ جزئیات دیگری در دسترس بودند.

Thao به افسر نگهبانی به عنوان چوین زانو در جورج فلوید را گردن حل و فصل بیش از حد-استفاده-از-نیروی دعوی در دادگاه برای $25,000

Thao که تکمیل شده پلیس-آکادمی آموزش در سال 2009 بود شکایت کرد و ادعا می کند بیش از استفاده بیش از حد از زور در سال 2017.

Lamar فرگوسن شاکی بود راه رفتن با یک زن باردار در سال 2014 زمانی که Thao و یک افسر دیگر رابرت تندر متوقف شد, و جستجو این جفت ارز با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

ماموران سپس شروع به ضرب و شتم فرگوسن آنها ادعا حقوقی براده.

شکایت گفت: فرگوسن در برابر "مشت و لگد و زانو به صورت و بدن" در حالی که "بی دفاع و دست به دستبند" که باعث شد او را به "رنج می برند دندان های شکسته را به عنوان به خوبی به عنوان دیگر کبودی و تروما است."

مردم در مواجهه با پلیس در نزدیکی مینیاپولیس 3rd پلیس حوزه. مردم با حضور در خیابان های شیکاگو و شرق 38 خیابانی در طول یک تظاهرات در مینیاپولیس در روز سه شنبه.

ریچارد Tsong-Taatarii/استار تریبیون via Getty Images

ماموران در زمان فرگوسن به یک بیمارستان محلی. هنگامی که آنها را همراهی می کردند او را به زندان پس از آن تندر چپ او را در "T-پیراهن و زیر شلواری" با وجود کارکنان بیمارستان توصیه که فرگوسن باید مجاز به قرار دادن بر روی لباس و انداخت بیمارستان تخلیه مقالات در سطل زباله با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

در یک رسوب Thao گفت که او بازداشت فرگوسن به دلیل برجسته حکم بازداشت و اضافه کرد که او پانچ فرگوسن پس از یکی از دست های خود را تضعیف خارج از دستبند های استار تریبیون گزارش داد.

"او تلاش می کند به جلو و دور" Thao گفت. "و او دست خود را بر روی من است و تلاش می کند به من سفت بازو در راه سعی کنید به دریافت من از او. پس در این مرحله او به طور فعال در مقاومت در برابر بازداشت. او — بنابراین من تا به حال هیچ چاره ای اما به او پانچ. من منگنه او را در صورت. این باعث می شود او را به کمی مکث می دهد که افسر تندر هم به میدان بیایند و کمک کنند."

طرح دعوی در دادگاه حل و فصل شد در خارج از دادگاه برای $25,000 یکی از فرگوسن وکلای گفت استار تریبیون.

اصلاح: نسخه های قبلی این مقاله به اشتباه گفت چوین و یک افسر به نام تری Nutter سقوط یک خودرو در سال 2005 به کشته شدن همه مسافران. چوین و Nutter تصادف نیست به خودرو. یک ماشین آنها تعقیب بود.

  • ادامه مطلب:
  • "ما نمی نزول به سطح ما ستمگران و ما نباید به مخاطره می اندازد دیگران در طول این همه گیر' جورج فلوید خانواده و وکیل خود تماس بگیرید و به صورت مسالمت آمیز اجتماعی دور تظاهرات بیش از مرگ او
  • اریک گارنر را می گوید تماشای جورج فلوید اعتراف "نمی توانم نفس بکشم' قبل از مرگ در بازداشت پلیس بود 'déjà vu بیش از همه دوباره'
  • یک مرد به ضرب گلوله کشته شد مرده خارج از مینیاپولیس فروشگاه در تاریخ 2 شب از خشونت بیش از جورج فلوید مرگ
  • مینیاپولیس شهردار خواستار آرامش پس از 2 شب از تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ فرو می ریزد و به هرج و مرج ترک یک هدف غارت و AutoZone در آتش

خواندن مقاله اصلی در خودیtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن