مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به مواد مخدر-ساخت قرارداد به ارزش تا $812 میلیون به ویرجینیا تاسیس شرکت کمتر از 6 ماه پیش

پیتر ناوارو, کاخ سفید مدیر تجارت و تولید سیاست با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک coronavirus جل

توسط KETABKHOOOON در 31 اردیبهشت 1399
پیتر ناوارو, کاخ سفید مدیر تجارت و تولید سیاست با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک coronavirus جلسه در 27 مارس ،

درو Angerer/گتی ایماژ

  • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعطا قرارداد به ارزش تا $812 میلیون به ویرجینیا شرکت برای افزایش ما تولید دارو.
  • شرکت Phlow تاسیس شد و در ژانویه و توصیف خود را به عنوان یک "نفع عمومی داروسازی شرکت تولیدی است."
  • مدیر اجرایی دکتر اریک ادواردز آسوشیتدپرس گفت که Phlow ماموریت است که به ما در مبارزه با مواد مخدر زنجیره تامین کمتر متکی به کشورهای دیگر — چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت ساخته شده فوری تر با این بیماری همه گیر کوروناویروس.
  • با توجه به آمار, اخبار, آبنوس سیاه شطرنجی سابقه در صنعت داروسازی.
  • پیتر ناوارو, کاخ سفید تجارت, مشاور گفته وال استریت ژورنال او در پیوند با Phlow عضو هیئت مدیره خود را بیش از چین و تردید پس از او به خواندن کتاب خود را.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دست یک قرارداد به ارزش تا $812 میلیون به ویرجینیا شرکت برای افزایش ما تولید coronavirus مواد مخدر و کاهش وابستگی خارجی دارویی زنجیره تامین.

شرکت Phlow تاسیس شد و در ژانویه و توصیف خود را به عنوان یک "نفع عمومی داروسازی شرکت تولیدی است." قرارداد مبلغ زیادی برای یک شرکت جدید.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: در آن پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار که هدایت فدرال پول به شرکت های مقابله با بهداشت عمومی, تهدید, شد, دادن به قرارداد به Phlow.

این شرکت با هدف تولید مواد خام در آمریکا برای داروهای مورد نیاز برای درمان COVID-19 بیماران ایسنا گزارش شده است.

به گزارش نیویورک تایمز آمریکا و شرکت در حال حاضر تولید داروهای مشابه, اما آنها تکیه خارجی مواد خام که Phlow هدف منبع از درون ما.

دکتر اریک ادواردز از مؤسسین و مدیر عامل شرکت Phlow گفت: آسوشیتد پرس که بسیاری از آمریکایی ها نمی دانند که چگونه وابسته به آمریکا در تولید کنندگان خارجی برای آن دارو و Phlow می خواستم به تغییر است.

"این شگفت انگیز است که چگونه بسیاری از افراد نمی دانند چقدر آسیب پذیر ما فعال مواد تشکیل دهنده زنجیره تامین شده است" ادواردز گفت.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر تکرار ادواردز' نگرانی در بیانیه ای اعلام کرد قرارداد.

"این COVID-19 همه گیر است و به ما یادآوری چگونه تهدید سلامت یا سایر منابع بی ثباتی می تواند تهدید امریکا پزشکی زنجیره تامین به طور بالقوه با به خطر انداختن آمریکایی" بهداشت " آذر گفت.

با توجه به سلامت-اخبار سایت آمار اخبار ادواردز آمده است تحت بررسی برای قبلی خود را سرمایه گذاری.

زودتر شرکت او تاسیس Kaleo شد تمرکز از یک سال 2018 سنا بررسی و پس از آن به طور ناگهانی افزایش قیمت مواد مخدر-مصرف بیش از حد درمان بیش از 600 درصد. Kaleo شد همچنین با انتقاد توسط سناتور. چاک Grassley در سال 2017 برای فروش یک EpiPen رقیب محصول برای $4,500.

یک Phlow نماینده خودی کسب و کار است که به عنوان مدیر عامل Kaleo ادواردز تا به حال هیچ می گویند بیش از این شرکت قیمت گذاری تصمیم گیری.

پیتر ناوارو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت مشاور و چین اشاره کرد منتقد گفت: وال استریت ژورنال که او معرفی شد به ادواردز در ماه نوامبر با یک Phlow عضو هیئت مدیره رزماری گیبسون.

ناوارو گفت: این مجله که گیبسون رسیده بود پس از خواندن کتاب "مرگ در چین" که در اروپا و آمریکا overreliance چینی داروسازی.

وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر.

الکس ونگ/گتی ایماژ

یک تیم اعزام توسط ناوارو به بازرسی Phlow شریک کارخانه تولید در ماه فوریه آمد دور تحت تاثیر قرار گرفته و Phlow ارسال پیشنهاد خود را به دولت در ماه مارس با توجه به مجله.

اولیه قرارداد است برای $354 میلیون دلار به تقویت ما مبتنی بر عرضه مواد مخدر بیش از چهار سال است. این گزینه به تمدید تا 10 سال در مجموع $812 میلیون خواهد بود که یکی از بزرگترین تا کنون مبالغ اعطا شده توسط بدن است.

Phlow وب سایت پژواک مغلوب ساختن پیشی جستن "امریکا برای اولین بار" شعارهای ما در مورد کاهش اتکا به خارجی ساخت. "ایالات متحده عرضه مواد مخدر زنجیره ای شکسته است خطرناکی تبدیل شدن به وابسته به تامین کنندگان خارجی برای ما ضروری ترین داروهای عمومی" آن را می گوید.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودیtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب