این مضطرب آتش بس بین چین و هند است که به طور موثر مرده

هند امنیت مرزی نیروی سرباز پیاده روی در نزدیکی یک پست در امتداد سرینگر-له بزرگراه ملی در 16 ژوئن 202045 سال گذ

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399
هند امنیت مرزی نیروی سرباز پیاده روی در نزدیکی یک پست در امتداد سرینگر-له بزرگراه ملی در 16 ژوئن 2020

45 سال گذشته هند و چین موفق در مدیریت اختلافات خود را در به شدت اعتراض خط کنترل واقعی جدا آسیایی رقبا را بدون از دست دادن زندگی است.

که دستاورد معکوس در روز دوشنبه هنگامی که سربازان از دو جهان قدرتمندترین ارتش های درگیر در مستقیم فیزیکی مبارزه در Galwan دره در منطقه لاداخ هند بالا در هیمالیا. سنگ پرتاب شد. مشت پرتاب شد. چوب اعزام شدند. چینی مسلح با باطوم نکردم با ناخن clubbed سرخپوستان.

هنگامی که جنگ به پایان رسید پکن اذعان تلفات در کنار آن اما حاضر به افشای تعداد کشته و یا مجروح شدند. پنهان کاری نیست یک گزینه در دسترس برای دهلی نو است. پس از هفته ها تلاش برای نجات چهره با انکار آن حد از تهاجم به خاک خود را که در ماه آوریل آغاز شد — و بارها و بارها بازی کردن شدید brawls که فوران بین دو طرف در ماه مه — دولت هند پذیرفته شده در شنبه بیست و سربازان ارتش هند از جمله یک افسر فرمانده به حال کشته شده در جنگ با مردم و ارتش آزادی شب گذشته بود. ده ها تن از سربازان گفته می شود در اسارت.

هند imploding زیر بار اجتماعی هرج و مرج و ویرانی اقتصادی رسوب coronavirus همه گیر شد به وضوح پیش بینی شیوع تمدید چینی تجاوز در مرز شمالی آن. وقتی سربازان چینی شروع به نقض لاک در اواخر ماه آوریل و هند و درمان آن به عنوان یک اشتباه غیر عمدی از یک نوع است که همه بیش از حد معمول در 2,100-مایل طولانی سازمان ملل متحد دخالت مرز.

این بود تنها پس از هند در تلاش برای د-وضعیت تشدید شد و رد آن را متوجه است که مکانیسم های ایجاد شده توسط هر دو طرف برای خنثی کردن تنش بود ناگهان تبدیل به منسوخ شده است. هند نه برخورد با گشت احزاب که منحرف شده بود بیش از حد. آن را مقابله با تهاجم ارتش. در حالی که هند درهم برای ارسال تقویت چین موفق به ضمیمه تا 60 کیلومتر مربع از خاک هند, در Ladakh بدون شلیک یک گلوله.

دولت هند مشتاق برای جلوگیری از یک ناسیونالیست واکنش و حفظ قدرتمند شهرت نارندرا نخست وزیر وانمود طول بحران که تمام شد و در جبهه شرقی. در حال حاضر, به عنوان وحشتناک جزئیات ظهور از حمام خون در مرز وجود است که به شدت سر و صدا برای تلافی و انتقام و بازگشت از سرزمین های هندی.

هند می یابد خود را در یک مقاوم به موقعیت. تلاش برای بازگرداندن وضعیت موجود حول و حوش bellum با توسل به جنگ تیراندازی با چین — که به میزان قابل قوی تر به طور کلی هر چند هند دارای برخی مزیت متمایز در ارتفاع بالا زمین — می تواند به اثبات بیش از حد پر هزینه برای هند است. در همان زمان عدم واکنش نشان می دهند با زور و اجبار به بی پروایی نشان دادن تشنج از زمین می تواند تشویق چینی ها به اندک اندک خوردن در عین حال بیشتر سرزمین های هندی. در روز سه شنبه چین اعلام حاکمیت بیش از همه از Galwan دره—منطقه نام برای یک قرن 19 هندی اکسپلورر در استخدام.

جالب اینجاست که هند افزایش قابلیت تحمل و دفع چین است که ممکن است باعث پکن برای تست هند حل و فصل. دهلی نو است دیر شده است به روز رسانی پوسیدگی زیرساخت در Ladakh از جمله تخمگذار پایین جاده ها و بالا بردن یک پل بتنی برای فعال کردن سریع نیروهای جنبش. آن را نیز عمیقتر امنیتی و دیپلماتیک همکاری با استرالیا و ژاپن و متحد دولت—همکار دموکراسی با احتیاط از استبدادی چین است.

تجربه Ladakh ممکن است با سرعت بالا به جای آهسته هند طرفدار آمریکا شیب و افزایش به جای توقف نظامی خود را ساخت تا در آن مشکل شمال شرقی مرز. دولت هند تصمیم در اواسط ماه مارس به موضوع سرمایه گذاری چینی به لایه های اضافی از بررسی صلاحیت ممکن است در حال حاضر هموار کردن راه برای رسمی نصب موانع تجارت بین دو کشور. در حال حاضر توانمند غیر نظامی جنبش برای تحریم محصولات چینی خواهد شد به احتمال زیاد تقویت شده توسط citizenly اعتراض در برابر مازاد تجاری چین با هند: در حدود 60 میلیارد دلار تقریبا برابر هند به دفاع از بودجه.

قرن 21 قرار بود آسیایی قرن. آنچه اتفاق افتاده در Ladakh یک نقطه عطف در آسیا سیر: تمام عیار جنگ ممکن است در عین حال به تعویق افتاده بود اما صلح و صمیمیت بین آسیا ارشد قدرت است که در حال حاضر غیر قابل تصور در نزدیکی و یا در آینده دور. از بس مضطرب است که اداره روابط بین چین و هند پس از آنها برای اولین بار رفت به جنگ علیه یکدیگر در سال 1962 به طور موثر مرده است.

Kapil Komireddi نویسنده بدخواه جمهوری: تاریخچه کوتاه جدید هندtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب