'آنها مانند مناطق جنگی': مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد شهرداران دموکراتیک آنهایی که بیش از جرم و جنایت موج

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه با انتقاد رهبری از شهرستانها او تشبیه به "مناطق جنگی" اشاره ا

توسط KETABKHOOOON در 26 تیر 1399


رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه با انتقاد رهبری از شهرستانها او تشبیه به "مناطق جنگی" اشاره است که او ممکن است به دنبال به دولت فدرال دخالت برای پایین آوردن نرخ جرم و جنایت.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت از دفتر بیضی در یک رویداد به نام به بحث در مورد وزارت دادگستری تلاش برای خراب کردن جنایت بین المللی باند MS-13. اما او در ادامه به انتقاد از مقامات محلی در شهرستانها مانند مینیاپولیس و شیکاگو که او گفت: باید با انجام یک کار ضعیف در های حاوی خشونت در جوامع خود.

"آنها مانند مناطق جنگی," او گفت. "و اگر از شهرستان قصد ندارم آن را به حالت مستقیم خارج اگر سیاستمداران محلی در این مورد من نمی گویم این به دلایل سیاسی آنها تمام دموکرات ها. آنها لیبرال جناح چپ دموکرات. و آن را تقریبا مانند آنها فکر می کنم این است که رفتن به این راه برای همیشه, که در آن در شیکاگو 68 نفر به ضرب گلوله کشته شدند و 18 فوت هفته گذشته است. ما نه میخوام قرار داده تا با آن است."

جرم و جنایت در برخی از شهرستانها عمده در واقع مشخصی در ماه های اخیر. داده های ارائه شده توسط ادارات پلیس در شهر نیویورک و شیکاگو نشان داد upticks در تیراندازی و قتل قربانیان در ماه ژوئن منتهی به ماه جولای در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته. پلیس فیلادلفیا گزارش دو رقمی افزایش در قتل قربانیان که از 8 ژوئیه در مقایسه با همان نقطه در 2019.

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در دفتر بیضی در روز چهارشنبه. (آنا Moneymaker-استخر/گتی ایماژ)

شیکاگو که در آن جرم و جنایت باقی مانده است عمدتا ثابت در این سال گزارش شده 1,541 تیراندازی به 12 ژوئیه در مقایسه با 1,059 در همان زمان در سال گذشته با توجه به داده ها از اداره پلیس است.

گروه آمار نشان می دهد 93 نفر به ضرب گلوله کشته شدند در روزهای 5 و 12 جولای; 31 نفر به قتل رسیدند.

شهر نیویورک که در آن جرم و جنایت کاهش پیدا کرد برای چند دهه, داده ها نشان می دهد این شهر تا به حال 717 قربانیان تیراندازی در این سال از جولای 5, 63 درصد افزایش از همان آخرین دوره سال است. 1-year-old boy کشته شد یکشنبه شب دو مرد مسلح افتتاح شد آتش سوزی در یک cookout, نیویورک تایمز گزارش داد.

"ما نمی دانیم که در تعدادی از شهرهای جرم مشخصی را بسیار به طور ناگهانی" ریچارد روزنفلد یک گونه که جامعه شناس در دانشگاه میسوری گفت: اخبار یاهو در روز چهارشنبه. "و اندازه را افزایش می دهد که ما می بینیم در بسیاری از نقاط شهر نیویورک خواهد بود یک مشکل است."

به دلیل افزایش جرم و جنایت بسیار جدید کارشناسان گفته اند که آن را بیش از حد به زودی برای تعیین اینکه آیا این آغاز یک روند بلند مدت و یا فقط تصویری. آنها همچنین گفت: عوامل متعدد — استرس COVID-19 همه گیر و روابط تیره بین پلیس و جوامع می تواند نقش مهمی در افزایش.

پلیس مستقيم پیاده دور از صحنه جرم از یک تیراندازی در تاج ارتفاعات محله بروکلین که یک کشته و پنج مجروح چهارشنبه. (علامت Lennihan/AP)

وقتی پرسیده شد که در مورد فدرال مداخله روزنفلد گفت: دولت فدرال در حال حاضر نقش مهمی در کمک به مقامات محلی با پیشگیری از جرم تلاش.

در میان چند نمونه روزنفلد گفته است پلیس (جامعه گرا پلیس خدمات) در وزارت دادگستری. این برنامه ارائه می دهد کمک های مالی به سازمان های اجرای قانون محلی.

سپس-دادستان کل جف جلسه اعلام کرد در سال 2017 همکاری با هدف کاهش جرم و جنایت خشونت آمیز در شهرهای مختلف از جمله ایندیاناپولیس و ممفیس.

"بنابراین اگر وجود دارد برای رفتن به فدرال مداخله" روزنفلد گفت: "کسانی هستند که مسیر را برای مداخله آنها در حال حاضر وجود دارد."

مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره در یک اطلاعیه هفته آینده در مورد این موضوع. او کاهش یافته است به ارائه جزئیات زمانی که خواسته های یک خبرنگار, اما گفت که "چیزی که من فکر می کنم در این مرحله مردم آمریکا می خواهند برای دیدن."

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پس از یک معترض کشته شده است در اوماها شاهدان ادعا عجله تحقیقات نادیده گرفته شود نشانه های تیرانداز را به اتهام نژادپرستانه گذشته

  • پس از ماه از سکوت CDC است کاهش دوباره به نمایش عمومی

  • اخبار یاهو/YouGov جولای 4 نظرسنجی: متناوب 62 درصد از آمریکایی ها دیگر امریکا به عنوان رونالد ریگان 'درخشان شهر بر روی تپه'

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد

  • می تواند به کشورهای در حال توسعه تحمل coronavirus?tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de