این هوانورد فقط شد نیروی دریایی ایالات متحده اولین زن خلبان جنگنده

LTJG مادلین Swegle اولین زن خلبان جنگنده تاکتیکیعکس نیروی دریایی ایالات متحده توسط آن اونزنیروی دریایی ایالات

توسط KETABKHOOOON در 22 تیر 1399
LTJG مادلین Swegle اولین زن خلبان جنگنده تاکتیکی

عکس نیروی دریایی ایالات متحده توسط آن اونز

  • نیروی دریایی ایالات متحده فارغ التحصیل اولین زن خلبان جنگنده دگرمن. j.g. مادلین Swegle خدمات گفت.
  • "بسیار افتخار LTJG Swegle," معاون رئیس اطلاعات عقب Adm. پائولا دونن نوشت. "برو جلو و پا زدن لب به لب."
  • Swegle تکمیل نهایی پرواز هوایی تاکتیکی (اعتصاب) برنامه آموزشی چند روز پیش است و به دریافت بال های خود را از طلا در اواخر این ماه.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

نیروی دریایی ایالات متحده اولین زن خلبان جنگنده به دست آورده است او بال این سرویس گفت.

رئیس نیروی هوایی آموزش جشن افسر دستاورد او در توییتر نوشته: "BZ به دگرمن. j.g. مادلین Swegle در تکمیل هوایی تاکتیکی (اعتصاب) هوانورد درسی. Swegle است @Rihanna اول شناخته شده, سیاه زن TACAIR خلبان و بال های خود را از طلا در اواخر این ماه. HOOYAH!"

BZ کوتاه برای "Bravo Zulu" نیروی دریایی اصطلاح به معنی "خوب انجام می شود."

دیگران در نیروی دریایی نیز ستایش Swegle. "بسیار افتخار LTJG Swegle," معاون رئیس اطلاعات عقب Adm. پائولا دونن گفت. "برو جلو و پا زدن لب به لب."

با توجه به نیروی دریایی است که تنها محدود منتشر شد جزئیات بیشتر در این هوانورد Swegle در حال حاضر اختصاص داده شده به Redhawks آموزش اسکادران (VT) 21 در ایستگاه هوایی نیروی دریایی کینگزویل در تگزاس است.

عکس هایی که به همراه نیروی دریایی جیر جشن Swegle تاریخی دستاورد گرفته شد زیر او آخرین پرواز در هوایی تاکتیکی (اعتصاب) برنامه پرواز گرفته شده در T-45C Goshawk هواپیماهای آموزشی است که می تواند به وضوح دیده می شود در یکی از دو عکس.

معلوم نیست که در آن Swegle خواهد رفت اما به عنوان یک فارغ التحصیل از TACAIR آموزش برنامه او را در حرکت از آموزش هواپیما به نیروی دریایی تاکتیکی هواپیما مانند F/A-18E/F سوپر هورنت و F-35C روشنایی دوم Joint Strike Fighter.

Swegle یک سال 2017 با ما آکادمی نیروی دریایی فارغ التحصیل زیر را در صدای پای دیگر قابل توجه زنان در نیروهای مسلح از جمله مرحوم سروان. رزماری مارینر حمل و نقل هوایی پیشگام شد که یکی از اولین زن نیروی دریایی خلبانان به پرواز نیروی دریایی تاکتیکی هواپیما در سال 1974.

دیگر برجسته پیشینیان شامل بهداشت ، مارتا McSally بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ سرهنگ شد که اولین زن نظامی آمریکا خلبان جنگنده به پرواز در مبارزه با سرهنگ Cmdr. برندا رابینسون شد که نیروی دریایی سیاه خلبان در سال 1980.

Swegle تاریخی دستاورد می آید به عنوان نیروی دریایی طول می کشد یک نگاه سخت در تبعیض میان رشد در سراسر کشور نگرانی در مورد نژادی و بی عدالتی و با این نسخهها کار به عنوان رهبران نیروی دریایی گفت: در ماه گذشته "شناسایی و حذف موانع نژادی و بهبود گنجاندن در درون ما نیروی دریایی است."

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب