این پرفروشترین 10-بسته KN95 ماسک صورت در فروش در آمازون

ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است. ل

توسط KETABKHOOOON در 1 مرداد 1399

ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است.

لطفا توجه داشته باشید: اطلاعات زیر در نظر گرفته شده است به تشخیص درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری.

دیدن نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

آن را سخت به این باور است که چهار ماه رفته اند پس از شروع دوره قرنطینه و COVID-19 بیماری همه گیر. به عنوان محدودیت به آرامی سهولت و بسیاری از شروع به پیدا کردن یک جدید عادی وجود دارد هیچ انکار تهدید ویروس و نیاز به تمرین پروتکل مناسب است که هنوز هم قوی است.

با توجه به CDC یکی از کلیدهای ناخواسته اجتناب از سنبله در coronavirus موارد به پوشیدن ماسک در حالی که در — به ویژه هنگامی که شما در یک محل که در آن شما نمی توانید حفظ اجتماعی فاصله (حداقل شش فوت از هم جدا از دیگران). این N95 سبک ماسک ها یک گزینه عالی برای ارائه به عنوان بسیاری حفاظت به عنوان امکان پذیر است و شده است یک انتخاب محبوب برای بسیاری از مصرف کنندگان است.

Feradyne KN95 Mask Pack of 10
Feradyne KN95 ماسک بسته 10 آمازون
آن را ببینید!

دریافت Feradyne KN95 ماسک بسته 10 (در اصل 35 دلار) در فروش برای $31 در دسترس در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, جولای 21, 2020, اما تغییر هستند.

این ماسک مانند حرفه ای درجه N95 ماسک است که باید این سایت متعلق به اولین پاسخ دهندگان که به آنها نیاز دارید بیشتر. اگر چه این نمی تواند با ارزش در یک محیط پزشکی آنها ایده آل برای زندگی روزمره — و آزمایشات نتیجه گیری کرد که آنها دارای فیلتراسیون مناسب هستند. آنها پنج لایه از حفاظت است که می تواند کمک به فیلتر کردن گرد و غبار و یا هر نوع دیگری از ذرات ناخواسته در هوا.

این ماسک مناسب ترین صورت اندازه و پوشش بینی و دهان به راحتی با اضافه فلزی پل که شما می توانید شکل درآمده است. آنها دو چسبناک گوش و حلقه ها در هر اندازه و پارچه دارای یک مخروط و مانند شکل به آن است.

Feradyne KN95 Mask Pack of 10
Feradyne KN95 ماسک بسته 10 آمازون
آن را ببینید!

دریافت Feradyne KN95 ماسک بسته 10 (در اصل 35 دلار) در فروش برای $31 در دسترس در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, جولای 21, 2020, اما تغییر هستند.

بررسی دولت است که این 10-بسته ماسک مجموعه "بهترین سرمایه گذاری تا کنون" از نظر همه گیر دبستان. چه چیزی باعث می شود خریداران احساس اعتماد به نفس در مورد این ماسک این است که آنها گزارش شده است تست شده و اثبات شده برای کار به خوبی توسط CDC که مهر تایید.

نگاه این ممکن است شیک ترین ماسک در اطراف, اما به شما اطمینان می توانید آنها را می پوشند و احساس واقعا مراقبت گرفته شده است. به عنوان یک یادآوری بهترین راه برای نگه داشتن خود و جامعه خود را امن است که با ماندن در خانه به همان اندازه به عنوان شما می توانید. اگر شما را به گام خود را مهم ترین لوازم جانبی است که صورت خود را با ماسک!

آن را ببینید: دریافت Feradyne KN95 ماسک بسته 10 (در اصل 35 دلار) در فروش برای $31 در دسترس در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, جولای 21, 2020, اما تغییر هستند.

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ چک کردن محصولات بیشتر از Feradyne و فروشگاه تمام تجهیزات حفاظت شخصی در دسترس در آمازون! فراموش نکنید که برای بررسی از همه از آمازون معاملات روزانه!

دیدن نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

سلب مسئولیت: در حالی که ما کار را به اطمینان حاصل شود که اطلاعات مربوط به محصول است که درست در مناسبت تولید کنندگان ممکن است خود را تغییر دهید لیست مواد تشکیل دهنده. محصول واقعی و بسته بندی مواد ممکن است حاوی بیشتر و/یا اطلاعات مختلف از آن نشان داده شده در وب سایت ما. ما توصیه می کنیم که شما صرفا با تکیه بر اطلاعات ارائه شده و به شما که همیشه خواندن برچسب هشدارها و دستورالعمل را قبل از استفاده و یا مصرف یک محصول. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول لطفا با سازنده تماس بگیرید. محتوای این سایت برای اهداف مرجع و در نظر گرفته شده است به عنوان جایگزینی برای مشاوره داده شده توسط یک پزشک داروساز یا دیگر مجوز حرفه ای مراقبت های بهداشتی. شما باید با استفاده از این اطلاعات به عنوان خود تشخیص یا درمان یک مشکل سلامتی یا بیماری است. تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی بلافاصله اگر شما گمان می برند که شما باید یک مشکل پزشکی است. اطلاعات و اظهارات در مورد مکمل های غذایی باید ارزیابی نشده است توسط سازمان غذا و دارو در نظر گرفته شده و برای تشخیص درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری. ما هفتگی فرض هیچ مسئولیتی در قبال اشتباهات و یا misstatements در مورد محصولات.

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید مانند ماسک صورت خود tanners, Lululemon زنگار منتقل میشد و تقریبا هر چیزی در مورد Nordstrom سالگرد فروش. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در ShopWithUs@usmagazine.com. خرید خوشحال!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب