این یخ ابریشم ماسک صورت ممکن است سرد شما را در عرض چند ثانیه

ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است. ل

توسط KETABKHOOOON در 4 مرداد 1399

ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است.

لطفا توجه داشته باشید: اطلاعات زیر در نظر گرفته شده است به تشخیص درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری.

دیدن نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

افزایش درجه حرارت و سطح بالایی از رطوبت شد و سخت به اندازه کافی برای مقابله با, در سال گذشته, اما در حال حاضر که ما را مجبور به پوشیدن ماسک هر زمان که ما در اطراف دیگران احساس می کنند که بسیار بدتر است. ما می دانیم اهمیت پوشیدن ما ماسک, اما این مایه تاسف است که ما باید به قطع ما بعد از کوتاه فقط به خاطر اینکه ما احساس کمی بیش از حد خفه!

وجود دارد بسیاری از انواع ماسک های خارج وجود دارد وجود دارد و بسیاری از آنها به طور جدی فاقد تنفس بخش. به علاوه آنها اغلب صدمه دیده, اسلاید پایین, تجمع عرق و یا ترک تورفتگی روی پوست خود را. آماده است تا در نهایت به تجارت در شما شده است با پوشیدن و نفرت برای یکی از شما در واقع نمی خواهد ذهن ؟ شما حتی ممکن است خودتان را با بهره گیری از این EXski ماسک هنگامی که شما درک چگونه خنک کننده می توان آن را!

EXski UV Face Mask
آمازون
آن را ببینید!

دریافت EXski اشعه ماوراء بنفش ماسک صورت برای فقط 18 دلار در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, جولای 24, 2020, اما تغییر هستند.

این ماسک ساخته شده است با به روز رسانی یخ مواد ابریشم. آن را بسیار چسبناک آن را نرم و آن را بسیار سبک وزن و بهترین از همه, آن را در واقع ادعا می کند سرد پوست خود را هنگامی که شما آن را قرار داده است. آن را تنفس بیش از حد و سریع خشک شود. هر توسعه عرق باید به سرعت تبخیر پس از آن احساس نمی مانند سونا و زیر, و اگر شما نیاز به شستن آن, بنابراین شما می توانید آن را دوباره, شما نمی خواهد نیاز به صبر طولانی برای آن آماده برای رفتن!

همچنین نگه داشتن پوست خود را خنک و مبارک است این واقعیت است که این ماسک این است که بسیاری از خریداران انتخاب بالا برای حفاظت از آفتاب. آن را سخت به یاد داشته باشید به درخواست و درخواست مجدد کرم های ضد آفتاب در طول روز, اما با این ماسک آن را خوب اگر شما را فراموش کرده ام — حداقل برای نیمه پایین صورت خود را!

EXski UV Face Mask
آمازون
آن را ببینید!

دریافت EXski اشعه ماوراء بنفش ماسک صورت برای فقط 18 دلار در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, جولای 24, 2020, اما تغییر هستند.

بسیاری از خریداران این ماسک به دلیل ضد لغزش طراحی شده است. اگر شما به طور مداوم به جلو و یک ماسک به آن در نظر گرفته شده و موقعیت شما به نوعی از بین بردن نقطه از پوشیدن آن, بنابراین ما دوست دارم برای دیدن این. برخی از جفت حتی باید یکپارچه گوش حلقه! وجود دارد بسیاری از سبک های از انتخاب, از جمله برخی از دو بسته بنابراین مطمئن شوید برای بررسی همه آنها را!

یک ماسک مانند این فوق العاده است که در حال حاضر به عنوان یک ابزار برای کمک به کاهش سرعت گسترش خطرناک ویروس باعث قطرات اما آن را تا به بسیاری از استفاده های دیگر بیش از حد. سعی کنید آن را برای دوچرخه سواری, اسکیت سواری, در حال اجرا, کوهنوردی, پیاده روی, باغبانی و یا ماهیگیری. شما ممکن است پیدا کردن آن را ایده آل برای نگه داشتن خاک و اشکالات خود ، به علاوه بسیاری از راه های دیگر شما می توانید آن را حتی زمانی که شما نمی نیاز به آن را به عنوان یک ماسک!

آن را ببینید!

دریافت EXski اشعه ماوراء بنفش ماسک صورت برای فقط 18 دلار در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, جولای 24, 2020, اما تغییر هستند.

سبک شما نیست ؟ فروشگاه بیشتر از EXski در اینجا و دیگر ماسک صورت در اینجا! چک کردن همه از آمازون معاملات روزانه برای بزرگ تر می یابد!

دیدن نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

سلب مسئولیت: در حالی که ما کار را به اطمینان حاصل شود که اطلاعات مربوط به محصول است که درست در مناسبت تولید کنندگان ممکن است خود را تغییر دهید لیست مواد تشکیل دهنده. محصول واقعی و بسته بندی مواد ممکن است حاوی بیشتر و/یا اطلاعات مختلف از آن نشان داده شده در وب سایت ما. ما توصیه می کنیم که شما صرفا با تکیه بر اطلاعات ارائه شده و به شما که همیشه خواندن برچسب هشدارها و دستورالعمل را قبل از استفاده و یا مصرف یک محصول. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول لطفا با سازنده تماس بگیرید. محتوای این سایت برای اهداف مرجع و در نظر گرفته شده است به عنوان جایگزینی برای مشاوره داده شده توسط یک پزشک داروساز یا دیگر مجوز حرفه ای مراقبت های بهداشتی. شما باید با استفاده از این اطلاعات به عنوان خود تشخیص یا درمان یک مشکل سلامتی یا بیماری است. تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی بلافاصله اگر شما گمان می برند که شما باید یک مشکل پزشکی است. اطلاعات و اظهارات در مورد مکمل های غذایی باید ارزیابی نشده است توسط سازمان غذا و دارو در نظر گرفته شده و برای تشخیص درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری. ما هفتگی فرض هیچ مسئولیتی در قبال اشتباهات و یا misstatements در مورد محصولات.

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در ShopWithUs@usmagazine.com. خرید خوشحال!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب