این بند دار ماسک صورت شیک و کاربردی — کشتی های سریع!

ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است. ل

توسط KETABKHOOOON در 7 خرداد 1399

ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است.

لطفا توجه داشته باشید: اطلاعات زیر در نظر گرفته شده است به تشخیص, درمان, درمان و یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری.

معنای "ماسک" است تا حدودی تکامل یافته در ماه های اخیر. یک اصطلاح است که ما معمولا در ارتباط با چشمه های معدنی و مراقبت از خود جلسات شرکت می باشد برای بحث در مورد پوشش صورت. گرفته اند یک نقطه برجسته در تمام زندگی روزمره ما و این مهم به پوشیدن ماسک بر بینی و دهان خود را در حالی که در یک فضای عمومی است.

مانند هر دیگر لوازم جانبی در پستو, ما می خواهم به گزینه های! اگر چه آنها حفاظتی و تعیین شده به عنوان قطعه مد, چرا باید سرگرم کننده خود را با نگاه و تغییر خود را پوشانده اند بر این اساس? هیچ مشکلی وجود دارد با هماهنگی و اتخاذ بهترین وضعیت. در صورتی که برای تلفن های موبایل تا کوچه شما این توری, ماسک از آمازون فقط ممکن است یک بعدی برای اضافه کردن به مجموعه خود را.

Auliné Collection Washable Reusable Fashion Face Mask
Auliné مجموعه قابل شستشو و قابل استفاده مجدد مد ماسک صورت آمازون
آن را ببینید!

دریافت Auliné مجموعه قابل شستشو و قابل استفاده مجدد مد ماسک صورت با حمل و نقل رایگان فقط برای $12 در دسترس در آمازون! دریافت آن را به عنوان به زودی به عنوان 3 ژوئن 2020. لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مه 27, 2020, اما تغییر هستند.

این ماسک دارای یک روکش توری صورتی که کاملا منحصر به فرد است. این جزئیات ارتقاء هر پایه ماسک سیاه و فورا باعث می شود آن را نگاه شیک تر! آن را ساخته شده از پنبه-ترکیب مواد است که راحت بر روی پوست و آن را به سه لایه پارچه حفاظت.

البته این ماسک در نظر گرفته شده است برای استفاده توسط متخصصان پزشکی, اما آن را مناسب برای بقیه از ما برای پوشیدن در تلاش برای نگه داشتن خود و دیگران به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است. اگر شده است وجود دارد گسترده گفتمان در موضوع کارشناسان در حال حاضر حاکی از این است که شما می توانید کاهش انتقال هوابرد ویروس 75% به سادگی با پوشش صورت خود را مناسب. که برای تلفن های موبایل مانند بیش از اندازه کافی دلیل برای پیگیری سفارشات در منطقه شما!

Auliné Collection Washable Reusable Fashion Face Mask
آمازون

Auliné مجموعه قابل شستشو و قابل استفاده مجدد مد ماسک صورت

آن را ببینید!

دریافت Auliné مجموعه قابل شستشو و قابل استفاده مجدد مد ماسک صورت با حمل و نقل رایگان فقط برای $12 در دسترس در آمازون! دریافت آن را به عنوان به زودی به عنوان 3 ژوئن 2020. لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مه 27, 2020, اما تغییر هستند.

علاوه بر این داوران در حال طراحی این ماسک و برخی از خریداران خوش شانس حتی می گویند که در آن وارد شده اند زودتر از انتظار! در حالی که هیچ تضمینی برای حمل و نقل سریعتر همه ما می تواند به نگه داشتن انگشتان ما عبور کردند. کنار گوش حلقه ها فوق العاده چسبناک پس از آن مناسب می تواند انواع اشکال صورت. در علاوه بر این به احساس امن و بدون اینکه بیش از حد گرم ما فکر می کنم این خواهد بود یک ضربه با شیک کنندگان است. ما آماده برای اضافه کردن این ماسک به ما چرخش!

آن را ببینید: دریافت Auliné مجموعه قابل شستشو و قابل استفاده مجدد مد ماسک صورت با حمل و نقل رایگان فقط برای $12 در دسترس در آمازون! دریافت آن را به عنوان به زودی به عنوان 3 ژوئن 2020. لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مه 27, 2020, اما تغییر هستند.

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ بررسی سبک های بیشتر از Auliné مجموعه و فروشگاه همه زیبایی و مراقبت های شخصی در آمازون در دسترس در اینجا!

فراموش نکنید که برای بررسی از همه از آمازون معاملات روزانه در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

سلب مسئولیت: در حالی که ما کار را به اطمینان حاصل شود که اطلاعات مربوط به محصول است که درست در مناسبت تولید کنندگان ممکن است خود را تغییر دهید لیست مواد تشکیل دهنده. محصول واقعی و بسته بندی مواد ممکن است حاوی بیشتر و/یا اطلاعات مختلف از آن نشان داده شده در وب سایت ما. ما توصیه می کنیم که شما صرفا با تکیه بر اطلاعات ارائه شده و به شما که همیشه خواندن برچسب هشدارها و دستورالعمل را قبل از استفاده و یا مصرف یک محصول. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول لطفا با سازنده تماس بگیرید. محتوای این سایت برای اهداف مرجع و در نظر گرفته شده است به عنوان جایگزینی برای مشاوره داده شده توسط یک پزشک داروساز یا دیگر مجوز حرفه ای مراقبت های بهداشتی. شما باید با استفاده از این اطلاعات به عنوان خود تشخیص یا درمان یک مشکل سلامتی یا بیماری است. تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی بلافاصله اگر شما گمان می برند که شما باید یک مشکل پزشکی است. اطلاعات و اظهارات در مورد مکمل های غذایی باید ارزیابی نشده است توسط سازمان غذا و دارو در نظر گرفته شده و برای تشخیص درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری. ما هفتگی فرض هیچ مسئولیتی در قبال اشتباهات و یا misstatements در مورد محصولات.

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در ShopWithUs@usmagazine.com. خرید خوشحال!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب