"این هرگز اتفاق افتاده است': بایدن را رد میکند جنسی-حمله به اتهام سابق سنا مشاور تارا Reade

ایسناپس از هفته ها سکوت, سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در پاسخ به اتهام تجاوز جنسی ساخته شده توسط سابق سنا مش

توسط KETABKHOOOON در 14 اردیبهشت 1399
ایسنا

پس از هفته ها سکوت, سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در پاسخ به اتهام تجاوز جنسی ساخته شده توسط سابق سنا مشاور تماس اتهامات نادرست و درخواست که ملی Archives هر رکورد از او اتهام شکایت در دسترس است.

"نه. این درست نیست—من و گفت به صراحت آن را هرگز اتفاق افتاده است" بایدن گفت: صبح جو میزبان میکا برژینسکی. "و آن را نداشت."

در این مصاحبه بایدن به شدت در دفاع از خود و گفت که او "کاملا مثبت" است که هیچ کس او می داند که ساخته شده بود آگاه از هر گونه شکایت که سابق کارمند تارا Reade می گوید که او زمینه با آمریکا و دفتر نمایشگاه اشتغال و شیوه های. معاون سابق رئیس جمهور همچنین با استواری اجازه اوایل انتشار خود در مجلس سنا مقالات از پاسخها در دانشگاه دلاور گفتن برژینسکی که این مقالات حاوی فایل های پرسنل.

"وجود دارد هیچ پرسنل اسناد" که در بایگانی بایدن گفت. "آنها بخشی از رکورد های عمومی."

پیش از مصاحبه بایدن منتشر شد بیانیه ای که در آن او خود را برجسته گذشته کار قوه مقننه در مسائل زنان و اشاره کرد که نیویورک تایمز بررسی هیچ گزینش از Reade این ادعا که او به او گفت که ناظران در مورد این حادثه.

"او گفت که او مطرح شده برخی از این مسائل با سرپرست و کارکنان ارشد از دفتر من در زمان می شود." "آنها—هر دو مرد و یک زن—باید گفت: به صراحت که او هرگز به سراغ آنها آمد و گله و شکایت و یا مسائل مطرح شده."

بایدن اشاره کرد که Reade گفت: او شکایت در این زمان و این سند اگر آن وجود دارد خواهد بود در آرشیو ملی.

"من درخواست کرد که وزیر از مجلس سنا درخواست بایگانی برای شناسایی هر گونه سابقه ای از شکایت او مدعی او ثبت و در دسترس را به مطبوعات هر گونه سند," او گفت:. "اگر تا کنون وجود دارد هر گونه شکایت ثبت وجود خواهد داشت."

بایدن انکار است که در این بیانیه برای اولین بار به طور مستقیم آمده از نامزد پس از Reade سابق کارکنان دستیار در مجلس سنای دفتر او را متهم کرد در ماه آوریل به زور نافذ او را با انگشتان خود را در یک راهرو در کنگره در سال 1993.

بیانیه ها و مصاحبه ها به دنبال هفته از گزارش های متعدد رسانه ها که موید عناصر Reade داستان که بایدن کمپین را به صراحت تکذیب کرد.

پس Reade اولین متهم بایدن از حمله در یک پادکست مصاحبه با جناح چپ مفسر کتی Halper سابق معاون رئیس جمهور کمپین اتحاد خبرنگاران با اشاره به یک بیانیه توسط معاون مدیر کمپین کیت Bedingfield که گفت در ماه آوریل که "این اصلا اتفاق نمی افتد."

بایدن Bedingfield افزود: "قویا معتقد است که زنان باید حق شنیده می شود و شنیده می شود با احترام. این ادعا نیز باید مجدانه بررسی مستقل را فشار دهید. آنچه روشن است در مورد این ادعا: آن نادرست است."

سه نفر از جمله Reade برادر سابق همسایه و دوست که ناشناس باقی مانده اند گفت: های مختلف رسانه های خبری که Reade به آنها گفته بود در مورد برخی از جنبه های اتهام حمله در طول سال—به عنوان به خوبی به عنوان خروج از بایدن را در مجلس سنا ،

Reade به نام بایدن اجازه می دهد تا برای انتشار دفتر پرونده در حال حاضر در اختیار دانشگاه دلاور که او ادعا خواهد اعتبار خود را ادعا که او در مورد شکایت بایدن رفتار در آن زمان به دستیاران ارشد خود را در دفتر.

این دستیاران—از جمله ماریان بیکر, تریسی Doherty و سپس-رئیس ستاد تد کافمن—تکذیب کرده و یادآوری هر گونه گفتگو با Reade در مورد هر رفتار نامناسب توسط بایدن.

Reade بارها در توییتر ادعا کرد که او نیز شکایت در مورد بایدن او نامناسب—هر چند نه در مورد اتهام حمله—با "سنا پرسنل" ، هر چند هیچ با این نام وجود دارد سوء شکایات در زمان مسئولیت سنا دفتر نمایشگاه اشتغال و شیوه های. که جانشین نهاد از کنگره محل کار, حقوق است گفت: روزانه هیولایی که آن را می توانید به اشتراک گذاری و یا حتی تایید وجود چنین شکایت خواهد بود که معاف از قانون آزادی اطلاعات.

بایدن را مدافعان با اشاره به این و دیگر تناقضات آشکار در Reade داستان—او قبلا گفت که بایدن به حال تنها نامناسب او را لمس کرد و او احساس ناراحت کننده—به عنوان شواهدی وجود دارد که presumptive دموکراتیک نامزد است که به دروغ متهم کرده است. هفته گذشته این کمپین منتشر صحبت امتیاز را به هواداران است که مشخص می شود یک نیویورک تایمز مقاله در مورد اتهامات عنوان داشت که "این حادثه اتفاق نمی افتد." این بار اعتراض در این خصوصیات از مقاله ای که در بر داشت که "هیچ اتهام در مورد تجاوز جنسی به ظاهر در این دوره از گزارش نه هر سابق بایدن اعضای هیات اثبات هر جزئیات از خانم Reade را دادند."

اما اتهامات قرار داده اند بایدن حامیان در به طور فزاینده ای تنگ متصل به خصوص زنان در لیست کوتاه از پتانسیل های در حال اجرا آمپول تقریبا همه آنها باید صبورانه اجتناب اظهار نظر در Reade اتهام. بایدن و همچنین اجتناب رسانه های درگیری های که در آن او ممکن است خواسته شود در مورد اتهامات و روز چهارشنبه sidestepped فرصتی برای پرداختن به آنها را به طور مستقیم در طول یک شهر مجازی-سالن رویداد که در آن از او خواسته شد در مورد نظامی تجاوز جنسی.

"نگاه ما به تغییر فرهنگ در این کشور به ویژه در نیروهای مسلح," بایدن گفت: در پاسخ به این سوال pivoting به قانونی خود را ثبت دفاع از زنان است. "همانطور که می دانید من نوشت و دفاع و پشتیبانی خشونت علیه زنان قانون تبدیل شده که چگونه این کشور می شود عدالت و حمایت از بازماندگان و رهبری آن را در مبارزات انتخاباتی آمریکا برای مبارزه با تجاوز جنسی در دانشگاه. به عنوان معاون من مبارزه به ارائه یک ویژه قربانیان مشاوره جنسی-حمله به موارد نظامی است."

در MSNBC در صبح روز جمعه برژینسکی با اشاره به بایدن گذشته وکالت برای زنان مؤمن آمده است که رو به جلو با اتهام سوء رفتار جنسی اشاره کرد که زمانی که کریستین Blasey فورد شهادت داد که پس از آن-دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh تا به حال اقدام به حمله جنسی به او در دبیرستان او به خبرنگاران گفت که "حداقل جوهر" از این ادعا تا به حال گرفته شود به عنوان درست است.

"از همان ابتدا به من گفت که زنان مؤمن به معنی گرفتن زن ادعا می کند به طور جدی" بایدن گفت: در پاسخ. "زنان و حق را شنیده و مطبوعات باید با دقت بررسی ادعاهای آنها را."

"حقیقت این است که این ادعا نادرست است."

حزب جمهوری خواه و دوباره انتخابات از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—که خود متهم شده است از سوء رفتار جنسی, حمله و تجاوز بیش از دو دوجین زنان—به طور فزاینده به دنبال تسلیحاتی این اتهامات با ملی جمهوریخواهان کنگره روز پنجشنبه از ارسال ایمیل با هدف آسیب پذیر دموکرات ها برای سکوت خود را.

با وجود کسانی که اتهامات علیه رئیس جمهور تهمت کمپین ابراز افزایش تمایل به آمار بایدن بیش از Reade را با خود ندارد. پیش از بایدن مصاحبه در صبح جورئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی به نام نمایش "یک متحد قابل اعتماد از حزب دموکرات متهم به سوء رفتار جنسی" یادآور میشود که میزبان جو Scarborough و میکا برژینسکی هم در مورد صحبت های شخصی خود علاقه بایدن.

"شخصا ما عاشق جو" Scarborough نقل شده است که گفت: زمانی که بایدن شد و متهم ساختن زنان احساس ناراحت کننده در یک nonsexual شیوه سال گذشته است.

"او را دوست دارم!" برژینسکی اضافه شده است. "او یک درنده."

از صبح جو میزبان نیز داوطلب خدمت سربازی در سابق خوار خبرنگار Mark Halperin تلاش برای اعاده حیثیت حرفه ای خود را زیر متعدد اتهام سوء رفتار جنسی.

در روز پنج شنبه تهمت به خبرنگاران گفت: در مورد این اتهام که "من نمی دانم هر چیزی در مورد آن" اما افزود که "من فکر می کنم او باید پاسخ دهد."

"این می تواند اتهامات کاذب—من می دانم همه چیز در مورد اتهامات نادرست من دروغ متهم شده اند که چندین بار" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "اما من نمی دانم, من می توانم صحبت می کنند بایدن, من فقط فکر می کنم که او باید پاسخ دهند و پاسخ آنها را."


در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن