این محصول مسئول Kristin Cavallari را امواج ساحلی

یکی از پرطرفدار ترین مدل مو است, messy, glamorously ژولیده نگاه که می آیند به شناخته شده به عنوان "امواج ساحلی

توسط KETABKHOOOON در 14 اردیبهشت 1399

یکی از پرطرفدار ترین مدل مو است, messy, glamorously ژولیده نگاه که می آیند به شناخته شده به عنوان "امواج ساحلی." هر چند به نظر می رسد فوق العاده بی دردسر برای برخی از مااین نگاه می تواند تکان دهنده مقدار از زمان برای رسیدن به. وجود دارد بسیاری از محصولات در بازار است که وعده توانایی استاد این امواج, اما ما هرگز می دانم که به نوبه خود!

چه بهتر از منبع به دنبال برای مشاوره در تازه-off-the-beach از درست کالیفرنیای جنوبی بومی ؟ وارد Kristin Cavallariکه مظهر یک شیراز, دخترک معصوم! سابق لاگونا بیچ ستاره بود و به تازگی مدل دهید برای یک کمپین ساقه و این دقیق مو calvin مورد استفاده قرار گرفت برای کمک به او به کسانی که آرزو قفل!

UNITE Hair Liquid Volume, 4 Fl Oz
متحد کردن مو مایع حجم 4 Fl Oz آمازون
آن را ببینید!

دریافت متحد مو مایع حجم 4 Fl Oz فقط برای $29, موجود در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, فوریه 22, 2020, اما تغییر هستند.

واقعیت تلویزیون کهنه و طراح مد شد در مجموعه ای در مکزیک نمایندگی خود را با نام تجاری غیر معمول جیمز. آرایش هنرمند و سبک مو Emma Willis مشترک Cavallari نگاه و حتی شامل یک لیست از محصولات است که او مورد استفاده برای ایجاد این بی خیال (اما کاملا شیک) پرنیان.

یکی از این محصولات بود متحد مو حجم مایع است که در یک وزن و حجم دهنده, اسپری است که می تواند فورا بلند کردن موهای خود را به آن را بیشتر بدن. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر دو مرطوب یا خشک قفل — با یا بدون گرما اضافه شده است. همه شما باید انجام دهید این است که اسپری محصول شش تا هشت اینچ از مو خود را و سبک آن را به عنوان معمول است. اگر شما نمی نیاز به اعمال حرارت به دیدن این اسپری اثر با استفاده از خشک کن ضربه و یا ابزار دیگر را به سرعت افزایش حجم.

آن را ببینید!

دریافت متحد مو مایع حجم 4 Fl Oz فقط برای $29, موجود در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, فوریه 22, 2020, اما تغییر هستند.

نظرها در این محصول بسیار مهم اگر شما در حال درخواست ما. یکی آمازون داور گفت که متحد کردن مو حجم مایع یکی از "بهترین" محصولات است که آنها استفاده می شود و اشاره کرد که آن را می افزاید: "بارهای از حجم و نگه دارید" برای خوب خود را عمدتا راست. دیگر اشاره کرد که "یک کمی می رود راه طولانی" به این معنی که یک بطری کوچک را به شما برای مدت زمان طولانی. یکی از خریداران حتی اعلام کرد که آنها با استفاده از این اسپری روزانه و که آن را به طور کامل تغییر زندگی خود را!

ایجاد یک beachy مو نگاه است که دارای هر دو حجم و بافت است که در نهایت امکان با کمک متحد مو حجم مایع. در واقع ما مطمئن هستیم که شما لاگونا بیچ-شایسته امواج که همه روز گذشته در هیچ زمان!

آن را ببینید: دریافت متحد مو مایع حجم 4 Fl Oz فقط برای $29, موجود در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, فوریه 22, 2020, اما تغییر هستند.

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ چک کردن محصولات بیشتر از متحد کردن مو و فروشگاه همه زیبایی و مراقبت های شخصی در آمازون در دسترس در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در ShopWithUs@usmagazine.com. خرید خوشحال!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن