سه پلیس لس آنجلس ماموران به اتهام جنایت برای به دروغ و برچسب زدن به افراد به عنوان اعضای باند

لس آنجلس — Los Angeles County دادستان پرونده ده ها تن از اتهام جنایت علیه سه نفر از افسران پلیس لس آنجلس مشکوک

توسط KETABKHOOOON در 21 تیر 1399

لس آنجلس — Los Angeles County دادستان پرونده ده ها تن از اتهام جنایت علیه سه نفر از افسران پلیس لس آنجلس مشکوک به دروغ و برچسب زدن به بی گناه از رانندگان و عبور و مرور آنها را متوقف به عنوان اعضای باند.

Braxton Shaw, مایکل Coblentz و نیکلاس مارتینز و ابلاغ شد شنبه که آنها را به تسلیم شدن در دادگاه اولیه جمعه با توجه به چندین منابع اجرای قانون.

با توجه به 59-تعداد شکایت کیفری این سه نفر به اتهام توطئه تشکیل پرونده گزارش نادرست و تهیه اسناد جعلی برای دادگاه. آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه بسیاری از هر یک از اتهامات اعمال شده به هر یک افسر.

سه متهم از متهم جعل کارت های مورد استفاده توسط افسران به انجام مصاحبه در این زمینه است.

در برخی موارد این متهمان به اتهام نوشت: بر روی کارت است که یک فرد مراجعه کننده به عنوان یک عضو باند حتی اگر بدن فرسوده دوربین نشان داد متهمان هرگز خواسته های فردی در مورد باند عضویت دادستان گفت.

در موارد دیگر متهمان ادعا نوشت که یک فرد مراجعه کننده به عنوان یک عضو باند اگر کسی تا به حال رد باند وابستگی.

شاو است که متهم به جعل 43 زمینه مصاحبه کارت. Coblentz است متهم به جعل هفت کارت و مارتینز است که متهم به جعل دو کارت.

اگر محکوم شاو چهره تا 31 سال و هشت ماه در زندان شهرستان در حالی که Coblentz چهره به هفت سال و هشت ماه و مارتینز چهره به چهار سال و چهار ماه.

"اعتماد عمومی است که بستر جامعه محور و این اتهامات لرزش است که بنیاد" گفت: پلیس لس آنجلس رئیس میشل مور در بیانیه ای. "اقدامات این چند لکه نشان همه ما می پوشند. این گروه متعهد به ادامه این تحقیق جامع در تلاش های ما برای بازگرداندن اعتماد به نفس از مردم ما محافظت و خدمت می کنند."

وجود دارد در حال حاضر 21 اضافی افسران تحت بررسی توسط کارآگاهان از پلیس لس آنجلس امور داخلی ، ده ها اختصاص داده شده به خانه در انتظار نتیجه این تحقیقات هشت اختصاص داده وظایف اداری و پنج باقی می ماند در این زمینه است. یک بازنشسته پس از تحقیقات آغاز شد.

ان بی سی لس آنجلس برای اولین بار منتشر شده در ماه ژانویه که بیش از یک دوجین از افسران پلیس لس آنجلس شد و تحت بازجویی به اتهام ارسال میدان مصاحبه گزارش که به دروغ با برچسب مردم آنها سوال به عنوان اعضای باند داده بود که بعدا اضافه شده به یک ایالت اجرای قانون پایگاه داده از باند اطلاعات به نام "CalGang."

مرتبط با: لس آنجلس دفتر دادستان منطقه ظ ده ها تن از اتهام جنایت علیه سه نفر از افسران پلیس لس آنجلس مشکوک به دروغ و برچسب زدن به بی گناه از رانندگان و عبور و مرور آنها را متوقف به عنوان اعضای باند. Braxton Shaw, مایکل Coblentz و نیکلاس مارتینز و ابلاغ شد شنبه که آنها را به تسلیم شدن در دادگاه اولیه جمعه با توجه به چندین منابع اجرای قانون. شاو و Coblentz قرار گرفتند به...

رئیس مور دستور داد افسران ماه گذشته برای جلوگیری از استفاده از این سیستم و انتظار برای اعلام یک سازماندهی مجدد گروه که شامل تغییرات شهری را بدست آورد که در آن دو از شارژ افسران کار کرده و اندازه آن کارکنان.

"بر اساس اخیر ممیزی و مداوم شکایت تحقیقات صحت پایگاه داده نامیده شده است به سوال" مور نوشت داخلی, یادداشت های به دست آمده توسط NBC News.

"برای تقویت اعتماد جامعه و جلوگیری از هر گونه عوارض جانبی و تاثیر بر افراد به خصوص در جوامع رنگ گروه به تصویب توقف کامل استفاده از CalGang سیستم" مور نوشت.

CalGang است که با مدیریت وزارت دادگستری کالیفرنیا و دفتر دادستان کل است. دادستان کل خاویر بکررا در ماه فوریه اعلام کرد دفتر خود را آغاز خواهد شد به "به طور مستقل بررسی" پلیس لس آنجلس ارسالی به پایگاه داده و گفت: پلیس لس آنجلس به طور بالقوه می تواند از دست دادن دسترسی خود را به سیستم اگر مشکلات گسترده تشخیص داده شد.

"همانطور که ما یاد بگیرند که بیشتر ما ممکن است نیاز به انجام بیشتر" بکررا گفت: در ماه فوریه است. "ما می توانیم را به برداشتن گام های بیشتر به عنوان مجاز تحت AB-90 از جمله تعلیق یا لغو LAPD دسترسی به CalGang پایگاه داده است."

AB-90 بود این لایحه که به بکررا دفتر نظارت سیستم است. دولت نیز در این روند تجدید نظر و محدود کردن معیارهای زمانی که یک فرد مشخصات می توان به پایگاه داده اضافه شده.

پلیس لس آنجلس نیز انتظار برای اعلام تغییرات سازمانی جمعه زیر کاذب ورود بررسی و رسیدگی به شکایات از گروههای اجتماعی و فعالان شهری که بخش افسران بوده است کشیدن بیش از یک تناسب تعداد و اسپانیایی رانندگان در طول جنایت سرکوب گشت در جنوب L. A.

این منابع اجرای قانون گفت: این تغییرات می تواند شامل حذف گروه های زیادی از افسران به نام جوخه های از مترو تقسیم و انتقال خود را به محله ایستگاه های پلیس و یا نقش های دیگر.

در یادداشتی به دست آمده توسط KNBC, سروان لیلاند شن و ماسه گفت: مترو تقسیم افسران "من می خواهم شما بدانید که هیچ تصمیم گیری ساخته شده اند برای آینده مترو."

"در این نقطه, آن را به سادگی حدس و گمان در بخشی از همه است."

تنها یک افسر مشکوک در جعل داده ها بررسی شده بود علنا شناسایی قبل از در حال حاضر. یک پرونده جنایی در برابر افسر Braxton شاو ارائه شد به دادستان در اوایل سال 2020 و رئیس مور تایید کرد که همان افسر خواهد بود ارسال به یک داخلی اداری محاکمه به نام یک هیئت حقوق.

شاو قبلا بررسی شده در سال 2016 پس از او در دادگاه شهادت در یک نامربوط مهم به نظر می رسد درگیری با یک ضبط ویدئو از یک دوربین نصب شده در یک ماشین گشت. هیچ اقدام گرفته شد در مقابل شاو در این مورد.

شاو و دیگر افسران تحت بررسی قرار گرفتند به "C-جوخه" از پلیس لس آنجلس مترو را بدست آورد. واحد سرعت در حال گسترش در سال 2015 و اغلب اعزام به انجام گشت زنی در خیابان در مناطق جنوب لس آنجلس است که تا به حال تجربه خوشه در جرم و جنایت.

چندین منابع اجرای قانون گفت: KNBC که مترو تقسیم افسران تحت فشار بوده است توسط فرماندهان خود را به نشان می دهد که خود را به گشت زنی بودند مولد.

افسران مونتاژ روزانه آمار در مورد تعداد زیادی از مردم آنها را متوقف و مورد سوال تعدادی از تماس با اعضای باند, تعداد دستگیری ها و معیارهای دیگر. هر روز آمار دستگیر شد برای تجزیه و تحلیل توسط پلیس لس آنجلس مدیران و منابع گفت: ماموران گفته شد: "بیشتر باند مخاطبین بهتر است."

رئیس مور و دیگر مقامات پلیس لس آنجلس را تکذیب کرده اند وجود دارد فشار برای تولید هر نوع خاص از آمار و مور گفته است که انگیزه ارسال ادعایی نادرست گزارش روشن نیست.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب