Infinite را اولین بارت می گوید تعقیب هادسون بوسه 'معنی نیست که هر چیزی را

او طرف داستان. Social media star سکس با برت نازل شده او را در حال cyberbullied و فاحشه-شرمنده بعد از او کشیده

توسط KETABKHOOOON در 18 تیر 1399

او طرف داستان. Social media star سکس با برت نازل شده او را در حال cyberbullied و فاحشه-شرمنده بعد از او کشیده شد به تعقیب هادسون و Charli D'Amelio's رابطه درام.

"من فقط رفتن به صحبت در این مورد یک بار به دلیل وجود دارد به مراتب مهم تر از همه چیز اتفاق می افتد در جهان در حال حاضر" Barrett, 17 گفت: ما هفته در بیانیه ای در روز سه شنبه, جولای 7. "من خسته ام از اینکه هر کس قربانی بدون توجه به آنچه که من می گویند یا آنچه که مردم می گویند من انجام داده ام, من نفرت آنلاین نیست."

بارت و هادسون شناخته شده برای طرفداران به عنوان "LilHuddy" ساخته شده امواج در رسانه های اجتماعی در دوشنبه, جولای 6, زمانی که 18 سال اعتیاد به مواد مخدره خانه عضو اعتراف کرد او را بوسید و او را در میان خود تقسیم از D'Amelio, 16 و فروپاشی از جاش ریچاردز. این خواننده که از تقسیم ریچاردز 18 در ماه ژوئن تایید کرد در بیانیه ای که این جفت ارز در واقع اما نگهداری می شود که هیچ چیز دیگری اتفاق افتاده است.

Nessa Barrett Confirms Chase LilHuddy Hudson Kiss
سکس با برت و تعقیب 'LilHuddy هادسون حسن نیت ارائه میدهد سکس با برت/Instagram; حسن نیت ارائه میدهد تعقیب هادسون/Instagram

"بله تعقیب بوسید من و هیچ چیز دیگری بعد از آن اتفاق افتاد. من می توانم صحبت می کنند برای هر دو ما است که آن معنی نیست که همه چیز را" برت گفت. "روایت است که به اطراف چرخید من یکی از نفرت و شلخته شرمندگی و ثابت DMs و ایمیل از مردم به من گفتن احمق و باید با کشتن خودم در حال گرفتن به بیش از حد برای من خرس. من حذف برنامه های من خاموش گوشی من فقط دوباره دانلود به پست آن را بدست خیلی بد. این باعث می شود من می خواهم به ترک رسانه های اجتماعی در دسترس نباشد."

او نتیجه گرفت: "من خدا را شکر برای من و دوستان واقعی من تیم و پیدا کردن آرامش در استودیو به صورت روزانه. من موسیقی من بوده است درمانی و من هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن کنار من از داستان و حقیقت من از طریق موسیقی با جهان هنگامی که آن را آماده است."

D'Amelio برای بخش عمومی کشیده هادسون پس از اولیه خود را صدای جیر جیر در روز دوشنبه.

"تنها کسی که حق دارد ناراحت شود با من است Charli و من متاسفم من به او صدمه دیده است. ما را شکست و من خراب بوسیدن نسا" او هنوز توییتی.

D'Amelio بیشتر به دنبال فرد در Infinite کار اخراج شدند بازگشت "و سپس شما باید آمد به خانه من پس از من گفتن بدون [شما او را بوسید]."

پس از هادسون ناودان چند رسانه های اجتماعی دیگر ستاره ها از جمله Charli خواهر Dixie D'Amelio's, دوست پسر, گریفین,Johnson, رقصنده او را متهم کرد از بازی کردن قربانی است.

Charli DAmelio Calls Out Ex Chase Hudson Cheating A TikTok Drama Guide
Charli D'Amelio و تعقیب هادسون. حسن نیت ارائه میدهد Charli D'Amelio/Instagram

"جلوگیری از منحرف [خود را] اقدامات بر روی دیگران به این دلیل شما نمی توانید مسئولیت" Charli توییتی. "من می خواهم به بحث در مورد چگونه شما درمان من در طول رابطه ما و یا شما فقط می خواهید به ادامه بازی قربانی؟"

در حالی که هادسون و D'Amelio به نام آن واریز شده در مارس پس از چند ماه از آشنایی آنها سوخت مراسم حدس و گمان در ماه گذشته زمانی که او شروع به نوشتن فیلم با او دوباره.

ریچاردز در همین حال یک عضو از نوسان خانه یک رقیب برای هادسون اعتیاد به مواد مخدره ، این YouTuber توییتی در مورد برش "جعلی مردم" از زندگی خود را در روز دوشنبه به عنوان رسوایی بازی کردن.

"شما آنها را به f–ing 2nd شانس و آنها پشت سر شما و سعی کنید و f–k با شما دوباره" ریچاردز توییتی. "بزرگترین توصیه من برای همه شما بدانید که واقعی! آرزو همه بهترین و امیدوارم که همه آنها موفق شوند."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب