خسته از نیروهای نظامی در خیابان های واشنگتن, نام, 'Black Lives Matter پلازا' در خارج از کاخ سفید

پس از یک شب دیگر از تظاهرات — نسبتا مسالمت آمیز در مقایسه با کسانی که قبلا در این هفته در واشنگتن, دی سی, شهرد

توسط KETABKHOOOON در 17 خرداد 1399

پس از یک شب دیگر از تظاهرات — نسبتا مسالمت آمیز در مقایسه با کسانی که قبلا در این هفته در واشنگتن, دی سی, شهردار این شهرستان را تشدید کرده تلاش خود را برای رهایی این شهر از حضور سربازان و مأموران اجرای قانون که شده بود دستور داد تا در آنجا با مقامات فدرال.

"اولین چیزی که ما می خواهیم نظامی — ما می خواهیم از نیروهای خارج از دولت به خارج از واشنگتن دی سی" شهردار موریل Bowser خود گفت: پنج شنبه.

از آنجا که منطقه کلمبیا است نه یک دولت فدرال و دولت های مختلف قدرت در پایتخت کشور از آن در دیگر شهرستانها. بیش از 4500 سرباز گارد ملی از نزدیک به یک دوجین متحده بودند به کارگردانی شهرستان به عنوان تظاهرات رشد پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در ماه گذشته.

واشنگتن تغییر نام بخشی از خیابان 16 Black Lives Matter پلازا در روز جمعه. (بیل کلارک/CQ-Roll Call, Inc. via Getty Images/کمک شهر سی)

خیابان های واشنگتن نیز در حال گشت توسط لباس شخصی به شدت مسلح پرسنل بدون نام و نشان یا نشان به نشان می دهد که سازمان آنها را برای کار.

رئیس جمهور تهمت و تهدید کرده است که برای ارسال فعال وظیفه نظامی به مکان های که در آن محلی و مقامات دولتی باید تلاش برای مهار شدند.

تظاهرات در واشنگتن و خشونت تبدیل شد آخر هفته گذشته به عنوان اوباش غارت فروشگاه ها و آتش زدند و افسران در پاسخ با باطوم و گاز اشک آور. مسالمت آمیز معترضان در برابر کاخ سفید با گاز کشته شدند برای پاک کردن منطقه برای رئیس جمهور عکس-op ظاهر خارج از سنت جان کلیسا در روز دوشنبه.

روز جمعه صبح Bowser خود دستور داد فضا را تغییر نام Black Lives Matter پلازا. نقاشان دیواری نقاشی شعار در پیاده رو در عظیم زرد نامه ها که تحت پوشش دو بلوک.

"وجود دارد یک بحث این هفته در مورد که در خیابان است و شهردار Bowser خود می خواستم به آن را کاملا روشن است که خیابان آن است و افتخار این تظاهرات مسالمت آمیز که مونتاژ شب دوشنبه" جان Falcicchio شهردار را رئیس ستاد گفت واشنگتن پست.

Bowser خود است سیاه شهردار یک اکثریت سیاه شهرستان با محدود استقلال و معناداری در کنگره نمایندگی. مسائل اطراف خانه قانون اغلب بحث برانگیز است.

این شهر حرکت نیست جلب رضایت فعالان. در توییتر این گروه Black Lives Matter DC آن را به نام "یک نمایشی انحراف از سیاست واقعی تغییرات."

"Bowser خود همواره در طرف اشتباه از BLMDC تاریخ" را نوشت ، "این است که برای دلجویی از سفید لیبرالها در حالی که نادیده گرفتن خواسته های ما. سیاه و سفید زندگی می کند, ماده به معنی پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است." Bowser بودجه پیشنهادی خواستار افزایش هزینه های پلیس در حالی که کاهش بودجه به خشونت پرهیزی در جامعه مبتنی بر برنامه های مداخله ای.

دموکرات کنگره ابراز داشته اند هشدار در مورد ناشناس که نیروهای مستقر شده اند به خیابان ها.

"حضور این unidentifiable مقامات نگرانی که معترضان مسالمت آمیز ممکن است قادر به شناسایی آنها به عنوان مشروع مأموران اجرای قانون که مأموران اجرای قانون ممکن است قادر به شناسایی هر یک از دیگر و یا که آن را ممکن است اجازه می دهد تا برای دیگر شهروندان که خود منصوب دستیاران به پلیس' به دروغ خود را شناسایی به عنوان مشروع اجرای قانون مقامات" سنسور. الیزابت وارن و Cory Booker در نامه ای به دادستان کل ویلیام Barr در نامه ای نیز امضا شده توسط خانه دموکراتیک حزبی صندلی Hakeem Jeffries و تشکر. Raja Krishnamoorthi.

بر دفاع از استفاده از عدم شناسایی پرسنل در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی گفت: "در سیستم فدرال ما نمی پوشند مدالها با ما نام و نام خانوادگی."

داخلی گزارش منتشر شده توسط اخبار یاهو در روز جمعه نشان داد که 1,300-قوی نشان می دهد از نیروی خارج از کاخ سفید یک وظیفه نیروی عملیات که شامل سرویس مخفی آمریکا گارد ملی و گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده پارک پلیس. گشت مرزی یخ TSA گارد ملی و گارد ساحلی فدرال حفاظتی خدمات TSA و بیشتر شده است به نام, می گوید داخلی وزارت امنیت داخلی گزارش مورخ 4 ژوئن که جزئیات DHS جزء استقرار به واشنگتن و جاهای دیگر در سراسر کشور در پاسخ به اعتراضات بیش از فلوید مرگ است.

نظامی نیروهای پیاده شدن از اتوبوس تور و استقرار در داخل محیط امنیتی در کاخ سفید است. (بیل کلارک/CQ-Roll Call, Inc. از طریق گتی ایماژ)

مجلس نانسی پلوسی با ارسال نامه ای به ناروا شنبه او ابراز نگرانی در مورد افزایش نیروهای نظامی در این شهر است.

"ما نگران افزایش نظامی و عدم وضوح است که ممکن است افزایش هرج و مرج" پلوسی نوشت. "من نوشتن به درخواست یک لیست کامل از سازمان های درگیر و توضیحات از نقش ها و مسئولیت ها از نیروهای نظامی و اجرای قانون فدرال منابع عملیاتی در این شهرستان است. کنگره و مردم آمریکا باید بدانند که چه کسی مسئول چه چیزی است که زنجیره ای از فرمان چه كسي و با چه قدرت و گارد ملی از دیگر کشورهای فعال در بازار سرمایه است."

گارد ملی و نیروهای که در اصل فرستاده شده به واشنگتن برای کمک به مقابله با کروناویروس همه گیر شده اند مستقر در هتل ها در این شهر هزینه می شود. با توجه به WAMU خبرنگار مارتین Austermuhle این شهرستان است که در حال حاضر به دلیل خودداری از پرداخت هزینه برای اتاق در حداقل یکی از هتل ماریوت مارکیس. جمهوری خواه ایالت مایک لی یوتا که ارسال 200 متخصصان برای کمک به دی سی در توئیتر خود نوشت: "فقط شنیده ام که شهردار Bowser خود در حال لگد زدن به یوتا گارد ملی از همه DC هتل ها فردا. بیش از 1200 سرباز از 10 متحده در حال بیرون کردند. این غیر قابل قبول است."

Bowser خود موضع نیز نشسته بود به خوبی با رئیس جمهور تهمت که در توئیتر خود نوشت:

جزئیات معلوم نیست که آیا Bowser خود در حال تلاش برای اخراج نیروهای نظامی و یا اینکه آیا او حتی حقوقی که قدرت. به ندرت-استناد سوم متمم قانون اساسی که trended در توییتر در پاسخ به Bowser خود و لی نظر حاکم مسکن فدرال آمريکا در خاک آمریکا. در آن آمده است: "هیچ سرباز باید در زمان صلح بود مدیران در هر خانه بدون رضایت مالک و نه در زمان جنگ بلکه در شیوه ای تجویز شده توسط قانون است." هنوز روشن نیست که چگونه و یا اینکه آیا آن را ممکن است تحت تاثیر استقرار به واشنگتن است.

_____

ادامه مطلب:

  • اخبار یاهو/نظرسنجی: بیشتر آمریکایی ها می گویند نژاد یک عامل عمده در جورج فلوید مرگ, اما نظرات تظاهرات در حال تقسیم

  • در پی فلوید کشتن سیاه زندگی برای ما مهم بیش از حد پلیس در سراسر کشور گفت:

  • مورخ ریک Perlstein می گوید که خشونت می تواند صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر

  • مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل توییتر: ساخت حس از واقعیت-بررسی مبارزه

 tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن