برای ارسال یک پیام به چین, رئیس جمهور تهمت باید بازدید تایوان

کمونیست چین رسما گرفته شده بیش از هنگ کنگ. گذشت روز سه شنبه پکن را به اصطلاح "امنیت ملی قانون" به طور موثر جذب

توسط KETABKHOOOON در 16 تیر 1399

کمونیست چین رسما گرفته شده بیش از هنگ کنگ. گذشت روز سه شنبه پکن را به اصطلاح "امنیت ملی قانون" به طور موثر جذب قبلا شهرستان مستقل در سیستم توتالیتر از سرزمین اصلی چین را تهدید آن آزادی با انقراض. هر کس در حال حاضر به دنبال ایالات متحده — رهبر جهان آزاد — برای قوی و اصولی پاسخ.

کاخ سفید در حال حاضر محدود برخی از تجارت با هنگ کنگ و اعلام کرد سفر resurrections در برخی از کمونیست مقامات در حالی که کنگره در حال حرکت به جلو با یک بی سابقه تحریم لایحه. همه این اقدامات مفید هستند اما آنها تقریبا به اندازه کافی. کمونیست چین بی سابقه سرکوب سزاوار بی سابقه ای پاسخ.

به همین دلیل رئیس جمهور تهمت باید سفر به تایوان است.

نشان می دهد که چین در ایالات متحده است که جدی در مورد ارزش های آن

رئیس جمهور آمریکا سفر کرده تایوان از سال 1960. چرا ؟ چرا که مقامات ایالات متحده به مدت طولانی می خواستم برای حفظ روابط خوب با پکن که ادعای حاکمیت بر این جزیره و نزدیک به 24 میلیون رایگان شهروندان است. در عین حال با توجه چین, تجاوز, ترین, توجه مهم برای سیاست ایالات متحده نباید نگه داشتن پکن مبارک. هدف باید برای نشان دادن پکن که امریکا جدی است در مورد پیشبرد منافع خود و حفظ ارزش های آن.

امریکا منافع ملی در اینجا روشن است.

انقیاد هنگ کنگ نشان می دهد که چین آماده است برای تحقق رویاهای خود را از سلطه امریکا و متحدان آن گم می شود. تایوان در یا در نزدیکی بالای لیست پکن اهداف بعدی و به عنوان حیاتی ایالات متحده شریک آن است که در خط اول جبهه حاوی چینی توسعه طلبی. آن را حس می کند برای رهبر جهان آزاد برای نشان دادن حمایت برای تایوان و اطمینان دادن به جهان از تعهد آمریکا به منطقه در چنین خطرناک زمان.

رئیس جمهور چین در 28 مه سال 2020 در پکن.

مخاطرات برای آزادی هستند و حتی روشن تر.

تا این ماه گذشته هنگ کنگ و تایوان هر دو چراغ آزادی و دموکراسی روشن کمونیست استبداد در سرزمین اصلی چین. که نور است که در حال حاضر در حال خاموش در هنگ کنگ است. تایوان در حال حاضر به تنهایی می ایستد و چین کمونیست رژیم می خواهد به انفیه آن را بیش از حد. آنها از ترس به عنوان مثال از مردم چین بیشتر از هر چیزی در جهان است. این دقیقا به همین دلیل رئیس جمهور تهمت باید بالا بردن تایوان مثال از دموکراسی و آزادی.

برای رئیس جمهور تهمت سفر به تایوان را در ظرف مناسب خود را از سیاست های اجرایی و اصول است. او شده است یک مدافع قوی برای نزدیک آمریکا-تایوان خبر داد. سال گذشته او امضا قانون برای تقویت روابط دیپلماتیک خود با تایوان که ایالات متحده نمی رسما به رسمیت شناختن و تایید بیش از 2 میلیارد دلار فروش اسلحه به تایوان با جدید ترین معامله در اواسط ماه مه.

COVID: اگر آمریکایی ها در حفظ و نادیده گرفتن COVID-19 احتیاطی ما را تعطیل کرده اند. دوباره.

شاید مهمتر از رئيس جمهور در حال حاضر نشان داده شده است تمایل به کنار گذاشتن تعارفات دیپلماتیک به منظور جلب رضایت پکن — مشاهده تماس تلفنی خود با تایوان جمهور در دسامبر 2016. برای کسی که خیلی مایل به شکستن قالب و مرزهای یک تایوان بازدید منطقی گام بعدی یک جهش غیر قابل تصور.

اگر تهمت نمی توانید بازدید, ارسال پنس

دولت های قبلی را تنها فرستاده کابینه در سطح مقامات تایوان. اگر رئیس جمهور نمی خواهد به او می تواند به ارسال و معاون رئیس جمهور پنس که گرفته سه طولانی سفر به اقیانوس هند و آرام و سازگار منتقد حزب کمونیست چین.

در هر صورت سفر خواهد اطمینان تایوان از پشتیبانی ایالات متحده هنگامی که آن را بیشتر مورد نیاز است و می خواستم. ارتش چین به تازگی برگزار شد آموزش شبیه سازی ضبط تایوانی خاک. کمونیست مقامات و افسران نظامی نیز تهدید به جنگ با تایوان در هفته های اخیر. پس از بازدید فرمانده کل قوا نیز ارسال یک پیام بی تردید قدرت و حل و فصل. این امر مؤید آن است که ایالات متحده قصد ندارد تحت فشار قرار دادند از منطقه که پکن به شدت می خواهد. آمریکا متحدان و شرکای خود در اقیانوس هند و آرام را داشته باشید و قلب را.

Coronavirus: از نظر من در هنگ کنگ, آمریکا تمایل به پوشیدن ماسک خودکشی

شده است وجود دارد هرگز زمان بهتری برای ریاست جمهوری مراجعه کنید. که برای ماده, تایوان هرگز مهم تر بوده است به منافع آمریکا. تایوان همه چیز است که چین کمونیست است و نه یک مسئول جهانی شریک شکوفایی دموکراسی و یک زمین که در آن حقوق بشر رعایت و حفظ شود. با هنگ کنگ در حال حاضر از دست رفته به پکن مجلسی زنانه جمهور تهمت باید پاسخ با پشتیبانی قوی ترین و در عین حال برای جزیره تنهایی که نشان دهنده بهترین امید برای چین در آینده است.

ماریون اسمیت مدیر اجرایی قربانیان کمونیسم بنیاد یادبود در واشنگتن ،

شما می توانید به خواندن نظرات متنوع از هیئت مدیره ما از همکاران و نویسندگان دیگر در نظر صفحه در توییتر @usatodayopinion و روزانه ما, نظر, عضویت در خبرنامه. برای پاسخ به یک ستون ارسال نظر به letters@usatoday.com.

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: مغلوب ساختن پیشی جستن و چین: زمان خود را برای ایالات متحده به تقویت تایوانtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب