تام بردی و Gisele Bundchen هستند 'اولویت هم خانواده' در قرنطینه

کار ساخت آن! تام بردی و Gisele Bündchen در تلاش هستند تا خود را قرنطینه تجربه مثبت برای خانواده خود — با وجود

توسط KETABKHOOOON در 20 اردیبهشت 1399

کار ساخت آن! تام بردی و Gisele Bündchen در تلاش هستند تا خود را قرنطینه تجربه مثبت برای خانواده خود — با وجود عدم اطمینان از coronavirus همه گیر — یک منبع نشان می دهد به طور انحصاری در شماره جدید ما هفتگی.

"با قرنطینه آن را یک چالش برای آنها مانند هر پدر و مادر در تلاش برای چوب به یک روال عادی در خانواده" منبع می افزاید. "اما این زمان اضافه هم یک نعمت است. آنها در حال ساخت بیشتر از آن را در خارج از فصل و اولویت خانواده زمان قبل از آموزش واقعا لگد به دنده بالا برای تام."

NFL ستاره, 42, و سوپر, 39, مهاجرت به فلوریدا در اوایل سال جاری پس از بردی امضا قرارداد با Tampa Bay Buccaneers. زن و شوهر — که سهم پسر بنیامین, 10, و, دختر, Vivian, 7 — آیا "دوست داشتن آب و هوای گرم" و با بهره گیری از "یک نمایش زیبا مشرف به خلیج" از خانه جدید خود را. (سابق New England Patriots کارفرمایی نیز سهام, پسر, جک 12, با Bridget Moynahan.)

Tom Brady and Gisele Bundchen Are Prioritizing Family Time in Quarantine White Dress Cape
تام بردی و Gisele Bundchen حضور در هالیوود برای علم جشن و سرور در فوریه 21, 2019 در لس آنجلس ، Rob Latour/شاتر

پس از 11 سال از ازدواج بردی و Bündchen را تبدیل به یک نشکن با تشکر تیم به "روشن, زمان ارتباطات است." هر چند آنها خود را گاه به گاه یو پی اس و فراز زندگی این دو رشد کرده است "حتی نزدیک در طول سال در حال باز و صادقانه با یکدیگر و با ارتکاب به یکدیگر و اولویت خانواده خود را."

در حالی که تنظیم به زندگی در مستند خانواده پنج گرفته تا سرگرمی های مختلف به ماندن مشغول است و یاد گرفته است به بیان قدردانی خود را در راه های جدید است. "Gisele پرشور زیست و تام بسیار خیریه خود را" خودی می گوید. "آنها هر دو اولویت بندی آموزش بچه های خود محبت و سخاوت و دادن است."

نه تنها شش بار سوپر جام قهرمان برزیلی و زیبایی امیدوارم که به بیان خود ارزش های قوی بر روی بچه های خود را, اما آنها همچنین در حال کار سخت به آنها آموزش بیشتر در مورد میراث خود را.

"آنها عاشق گذراندن وقت با پدربزرگ و مادربزرگ خود و عموزاده" این منبع می گوید از جفت کودکان. "این نیز مهم است برای هر دو تام و Gisele که کودکان و نوجوانان یادگیری پرتغالی در سن جوانی به عنوان بسیاری از Gisele خانواده اقامت در برزیل و در درجه اول صحبت می کند زبان است."

برای اطلاعات بیشتر در بردی و Bündchen جدید قرنطینه روال سازمان دیده بان ویدیو بالا و انتخاب کنید تا به آخرین موضوع ما هفتگیدر دکه های روزنامه فروشی در حال حاضر.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن