تام Sandoval, Claps, بازگشت بعد از اینکه پرسید: "چه مردان می پوشند آرایش؟'

تحصیلات! Vanderpump قوانین ستاره تام Sandoval کف در یک Instagram منتقد که سوال "آنچه مردان می پوشند آرایش؟" رس

توسط KETABKHOOOON در 12 تیر 1399

تحصیلات! Vanderpump قوانین ستاره تام Sandoval کف در یک Instagram منتقد که سوال "آنچه مردان می پوشند آرایش؟"

رسانه های اجتماعی کاربر به طور خاص اظهار نظر در تام تام co-مالک Instagram تصویری آشکار خود را جدید فرفره با Stryx یک لوازم آرایشی و محصولات مراقبت از پوست شرکت طراحی شده برای مردان است.

36 ساله در پاسخ به این Instagram منتقد "99% که تو دیدن در تلویزیون و یا در رویدادهای فرش در مطبوعات و شاید 15% که تو دیدن بسته در چه شهر یا منطقه u زندگی می کنند."

علاوه بر این که از نظر بسیاری از Sandoval را 940,000 Instagram followers پشتیبان ما بودند. پس از همه, خود, زیبایی, معمول شده است موضوع گفتگو در طول سال. تلویزیون واقعیت obsessees به احتمال زیاد شاهد کالیفرنیا ساکن تکمیل خود را قهوهای مایل به زرد و/یا لکه های کوچک محبوب براوو نشان می دهد.

Tom Sandoval Schools Critic for Asking ‘What Men Wear Makeup’
تام Sandoval. KCR/شاتر

اعلام جدید خود را سرمایه گذاری با Stryx در این ویدئو ارسال شده در جولای 1, او گفت: "سلام به همه من نمی دانم اگر شما به یاد داشته باشید من صحبت کردن در مورد این شرکت Stryx قبل از. آنها فراموش آرایشی و مرطوب کننده رنگی به طور خاص ساخته شده برای مردان است. و من فقط می خواهم بگویم من در حال حاضر به طور رسمی بخشی از این شرکت!"

"من شده است با استفاده از این محصول برای سال ها ادامه داشته باشد. "ما در حال رفتن به آمدن به CVS داروخانه ها در سراسر کشور. در ارتباط باشید و من به شما اجازه می دانم زمانی که آن را در حال آمدن است."

با توجه به فن پاسخ متصدی بار نمی پوشند ساتر هر روز اما "بسیار اغلب." او گفت: یک پیرو است که "فقط کمی زیر چشم ها می افزاید: پاپ خوب از جوانان است."

این زمان در سال گذشته سنت لوئیس بومی در زمان به " گرم به ابراز عشق خود را برای نام تجاری اثبات این است که او واقعا یک فن. او به یک فیلم با استفاده از خط ساتر ابزار (20 دلار).

"من می دانم که من نه 1st شخص به پوشیدن ساتر اما Stryx است که قطعا مورد علاقه من, من استفاده می شود" Sandoval نوشت: در همراه زیرنویس. "چیزهایی که پاپ تا بر روی صورت اور و تو نباید مجبور به ترک خانه احساس خود آگاهانه و یا باید به حفاری از طریق تو دوست دختر, آرایش."

"این 2019 و هیچ دلیلی برای تردید نیست که تو خود ساتر و امکان استفاده از تکنولوژی" او به این نتیجه رسیدند.

Sandoval نشان داد که چگونه او با استفاده از کانسیلر برای پنهان کردن لکه های کوچک و با توجه به کوچکترین بیت از فرمول می رود راه طولانی!

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را' خیابان 'دوس (و نبایدها!)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب