Tori Spelling پول توقیف شده از حساب بانکی خود را در میان مشکلات مالی

طرح B. Tori Spelling تا به حال پول توقیف شده از حساب بانکی خود را پس از او حاضر به پرداخت بدهی او بدهکار به ام

توسط KETABKHOOOON در 27 تیر 1399

طرح B. Tori Spelling تا به حال پول توقیف شده از حساب بانکی خود را پس از او حاضر به پرداخت بدهی او بدهکار به امریکن اکسپرس.

حکم اعدام بود به دستور دادگاه در ماه مارس سال 2020 و اجرا شده توسط لس آنجلس کلانتر در مارس سال 2020 با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده توسط ما هفتگی. قبل از حکم این زن 47 ساله بازیگر' بدهی به شرکت کارت اعتباری ballooned تا $88,731.25.

در حالی که معلوم نیست اگر این پول جمع آوری شده و در عین حال امریکن اکسپرس اصل واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر املایی در اکتبر 2016. یک پیش فرض و حکم علیه او ساخته شده بود در ماه مارس سال 2017, سفارش خود را به میزان پرداخت او بدهکار است.

Tori Spelling’s Money Garnished From Her Bank Account Amid Financial Woes
Tori Spelling. فرانک Micelotta/فاکس/Picturegroup/شاتر

دوم در مورد افتتاح در سال 2016 برابر بورلی هیلز 90210 آلوم و شوهر, Dean McDermott — که در آن زن و شوهر, بدهی بیش از $266,000 به شهرستان بانک ملی — در حال انجام است.

املا خطاب قانونی درام در ماه اوت سال 2019 پس از poking سرگرم کننده در مصیبت در BH90210. "این تصمیم من ساخته شده و ما با هم قرار داده که در آن وجود دارد," او توضیح داد که در روز خوب نیویورک در آن زمان است. "این چنین حدس و گمان رسانه ها را دوست دارد به بحث در مورد آن, بنابراین ما مانند," اجازه دهید آن صورت مستقیم در. اجازه دهید آن را در وجود دارد.'"

پس از میزبان Rosanna Scotto پرسش که آیا این sTORI گفتن نویسنده قادر به پرداخت صورتحساب خود او پاسخ داد: "من قادر به پرداخت صورتحساب ؟ آره با تشکر از شما. من هستم."

مکدرموت, 53, اخراج در Scotto, 62, بعد از آن که در ماه است. "F—پادشاه حرکت می کند" او پیشنهاد خود را در "پدر" پادکست. "بود که پس بدنسازی, خروس."

املا آمد زیر آتش در دسامبر 2019 وقتی Instagram کاربران متهم او را از استفاده از کودکان و نوجوانان — لیام, 13, استلا, 12, Hattie, 8, فین, 7, و, کمال, 3 — برای کسب درآمد از تبلیغات. "نمی توان هر $ از این تصویر و ترویج هر چیزی از های زندگی واقعی ما. این است که ما," او پاسخ داد. "لطفا آگاهانه قضاوت."

این درست Tori آلوم دریافت واکنش دوباره در آوریل هنگامی که او به اتهام طرفداران 95 دلار به شرکت در یک مجازی ملاقات و خوش آمد می گوید در طول coronavirus بیماری همه گیر. یکی Instagram کاربر اظهار داشت: "لعنت مردم در حال مرگ هستند و شما هنوز هم فکر کردن در مورد چگونه برای به دست آوردن پول از ما... چه شما و آنچه شما شد."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن