حزب محافظه کار Burch فقط راه اندازی یک ماسک صورت مجموعه ای است که به بازگشت به خیریه

ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است. ل

توسط KETABKHOOOON در 20 تیر 1399

ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است.

لطفا توجه داشته باشید: اطلاعات زیر در نظر گرفته شده است به تشخیص درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری.

دیدن نکات و اطلاعات از سی دی.

بنابراین بسیاری از مارک های مد پله تا و ساخت پوشش صورت و تشویق همگان را به انجام بخشی خود را و پوشیدن ماسک در این فرآیند است. فقط به عنوان یک یادآوری سریع CDC توصیه می کند که شما فصل امن ماسک پوشش بینی و دهان خود را هر زمان که شما هستید و نمی توانید حفظ مناسب اجتماعی فاصله. البته شستن دست های خود را تا آنجا که ممکن است هنوز هم به طور جدی بحرانی!

ما واقعا تحسین است که عمده شرکت های منتقل شده تولید خود را به تمرکز بر توسعه محصولات مفید و حزب محافظه کار Burch آخرین به بیرون آمدن با چاپ ماسک تنظیم!

face-masks
حزب محافظه کار Burch
آن را ببینید!

دریافت چاپ ماسک صورت مجموعه ای از 5 با حمل و نقل رایگان فقط برای $35 در دسترس از حزب محافظه کار Burch!

حزب محافظه کار Burch طراحی این پوشش صورت به کراوات با فصل تابستان است. همه آنها بسیار زیبا, ما در واقع فکر می کنم آنها را به پوشیدن ماسک سرگرم کننده و مد روز! شما می توانید یکپارچه مطابقت آنها را با قطعات دیگر از حزب محافظه کار Burch تابستان خط که نشان می دهد چقدر فکر کردم این برند قرار داده و به این محصولات است. آنها ساخته شده از یک رطوبت فتیلهسازی مواد است که سبک و راحت و گوش حلقه در هر طرف نیز قابل تنظیم بنابراین شما می توانید کامل و مناسب است.

اما بهترین قسمت در مورد این ماسک این است که هنگامی که شما انتخاب کنید تا تنظیم بخشی از این پول می رود به دو فوق العاده سازمان. از 35 دلار برچسب قیمت $10 تقسیم به طور مساوی بین المللی پزشکی سپاه و حزب محافظه کار Burch پایه و اساس است. اولین سازمان غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار برای کمک به کسانی که تحت تاثیر جنگ و بلایای طبیعی و یا بیماری و بودجه به طور خاص اهدا برای کمک به گسترش درمان های پزشکی و تجهیزات برای مبارزه با COVID-19 در ایالات متحده است.

آن را ببینید: دریافت چاپ ماسک صورت مجموعه ای از 5 با حمل و نقل رایگان فقط برای $35 در دسترس از حزب محافظه کار Burch!

در همین حال حزب محافظه کار Burch بنیاد اختصاص داده شده است برای توانمند سازی زنان کارآفرین از طریق سرمایه, آموزشی و دیگر منابع شبکه. آنها همچنین راه اندازی یک ابتکار به ارائه منابع به طور خاص مربوط به کسب و کار نهفته COVID-19 است که واقعا قابل تحسین است.

حزب محافظه کار Burch همچنین به یک شکست کامل از تولید و حمل و نقل و هزینه های حمل و نقل برای شفافیت کامل. بنابراین اساسا این ماسک ها 100% نه برای سود محصول. نه تنها شما نگاه شایان ستایش زمانی که شما پوشیدن هر یک از این ماسک شما احساس خوب دانستن است که پول خود را قرار داده به خوبی استفاده کنید. به دنبال خوب و انجام خوب — چه بهتر از آن ؟

آن را ببینید: دریافت چاپ ماسک صورت مجموعه ای از 5 با حمل و نقل رایگان فقط برای $35 در دسترس از حزب محافظه کار Burch!

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ چک کردن همه لباس و کیف و لوازم جانبی از حزب محافظه کار Burch!

دیدن نکات و اطلاعات از سی دی.

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات!

سلب مسئولیت: در حالی که ما کار را به اطمینان حاصل شود که اطلاعات مربوط به محصول است که درست در مناسبت تولید کنندگان ممکن است خود را تغییر دهید لیست مواد تشکیل دهنده. محصول واقعی و بسته بندی مواد ممکن است حاوی بیشتر و/یا اطلاعات مختلف از آن نشان داده شده در وب سایت ما. ما توصیه می کنیم که شما صرفا با تکیه بر اطلاعات ارائه شده و به شما که همیشه خواندن برچسب هشدارها و دستورالعمل را قبل از استفاده و یا مصرف یک محصول. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول لطفا با سازنده تماس بگیرید. محتوای این سایت برای اهداف مرجع و در نظر گرفته شده است به عنوان جایگزینی برای مشاوره داده شده توسط یک پزشک داروساز یا دیگر مجوز حرفه ای مراقبت های بهداشتی. شما باید با استفاده از این اطلاعات به عنوان خود تشخیص یا درمان یک مشکل سلامتی یا بیماری است. تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی بلافاصله اگر شما گمان می برند که شما باید یک مشکل پزشکی است. اطلاعات و اظهارات در مورد مکمل های غذایی باید ارزیابی نشده است توسط سازمان غذا و دارو در نظر گرفته شده و برای تشخیص درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری. ما هفتگی فرض هیچ مسئولیتی در قبال اشتباهات و یا misstatements در مورد محصولات.

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید مانند ماسک صورت خود tanners, Lululemon زنگار منتقل میشد و تقریبا هر چیزی در مورد Nordstrom سالگرد فروش. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در ShopWithUs@usmagazine.com. خرید خوشحال!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن