مغلوب ساختن پیشی جستن تماس Ahmaud Arbery قتل "بسیار نگران کننده" اما می گوید او اعتماد گرجستان عدالت

واشنگتن — رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت او تا به حال به تماشای ویدئو از Ahmaud Arbery ضربه

توسط KETABKHOOOON در 20 اردیبهشت 1399

واشنگتن — رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت او تا به حال به تماشای ویدئو از Ahmaud Arbery ضربه بودن و آن را "بسیار نگران کننده" و "دلخراش" اما او با اعتماد به نفس گرجستان حقوقی سیستم پایین خواهد آمد در کنار عدالت است.

محلی دادستان گفت: در این هفته پس از ظاهر که آنها را در دو ماهه مورد به هیئت منصفه.

در یک مصاحبه تلفنی عصر روز جمعه صبح مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Arbery مرگ در فوریه. 23 در نیوبرانزویک., بود "بسیار نگران کننده وضعیت به من." او از اظهار نظر در خشم شده است که موجب انتشار این ویدئو نشان Arbery 25 ساله سیاه پوست بود که در غیر مسلح متوقف شده و در وسط یک جاده دو از یک پدر و پسر قبل از او کشته شد به مرگ است.

مردان, Gregory McMichael, 64, و پسرش تراویس McMichael, 34, شده اند به اتهام قتل.

رئيس جمهور هم توجه داشته باشید که او تا به حال دیده می شود یک عکس از Arbery با پوشیدن یک لباس رسمی. "من می گویند که به نظر می رسد واقعا خوب مرد جوان گفت:" از Arbery. "این یک وضعیت نگران کننده برای من و قلب من می رود به پدر و مادر و خانواده و دوستان است. اما در عین حال ما باید به آن را — شما می دانید که اجرای قانون را به آن و آنها واقعا خوب فرماندار در دولت بسیار خوب فرماندار در واقع — و او به دنبال در آن شدت و او را به انجام آنچه درست است."

Ahmaud Arbery کشته شد Feb. 23 در خارج از نیوبرانزویک. (خانواده جزوه)

"اما این یک دلخراش چیز. آن را بسیار خشن است. خشن مسائل" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ روز پنجشنبه گفت که او تا به حال به تماشای این ویدئو قبلا در این هفته بود و بلافاصله پس از آن اختصاص داده گرجستان دفتر تحقیقات به درگیر شدن.

وقتی فاکس نیوز شخصیت برایان Kilmeade خواسته در مورد پتانسیل برای ناآرامی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که "عدالت انجام شدن است و این چیزی است که حل این مشکل است."

"دوباره آن را در دست داشتند ، من مطمئن هستم که او به انجام کار درست" رئیس جمهور گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره نمی کند نژادی جنبه ای از کشتار است که در مقایسه با یک مجازات است و موجب تجدید تظاهرات بیش ظاهرا بی دلیل قتل جوان سیاه پوست توسط پلیس اوباش یا سفید که به شهروندان گفت: آنها احساس تهدید.

گرگوری McMichael و پسرش تراویس McMichael. (Glynn شهرستان بازداشتگاه از طریق AP)

به جای تهمت ضمنی است که دلایل وجود دارد به تعجب می کنم اگر وجود دارد بیشتر به داستان. "این می تواند چیزی است که ما نمی بینم در نوار. همه چیز رفت و نوار کاست و سپس در نوار" او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید توسط ستایش اجرای قانون در گرجستان است.

"آنها بسیار خوب اجرای قانون در ایالت جورجیا و من مطمئن هستم که آنها در حال رفتن به آمده تا با دقیقا چه اتفاقی افتاده است. این یک چیز غم انگیز, بسیار غم انگیز چیزی. نفرت را به ببینید که" او گفت:.

پوشش تصویر بند انگشتی عکس: Doug میلز/نیویورک تایمز/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • 'امن ترین محل برای': یک coronavirus محقق در زندگی داخل یک ایمنی زیستی سطح 3 آزمایشگاه

  • در کاخ سفید, اجتماعی فاصله اختیاری است

  • U. s. Coast Guard پرانتز پس از همه گیر موج مهاجران

  • آنچه باید اتفاق می افتد برای مدارس برای بازگشایی?tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب