مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شیفت بالا کارمند و رئیس تجمع سازمان به نقش جدید

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات است ساخت برخی از تغییرات در آن بالا رهبری با تغییر مایکل

توسط KETABKHOOOON در 11 تیر 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات است ساخت برخی از تغییرات در آن بالا رهبری با تغییر مایکل Glassner از زمان نقش به عنوان افسر ارشد عامل به یک نقش جدید مدیریت حقوقی آن دعوا علیه سازمان های خبری.

جف DeWit یک آریزونا تاجر است که مشتاق تهمت حمایت از کمپین 2016 چرخه را بیش از Glassner وظایف — که سازماندهی تظاهرات مسلما مهم ترین.

مدیر ارتباطات تیم Murtaugh ادعا کرد که این حرکت هیچ ربطی به نتایج ناامید کننده ای از حضور در یک تجمع در Tulsa, اوکلاهما, این ماه که سمت چپ مغلوب ساختن پیشی جستن "خشمگین است."

دانلود NBC News نرم افزار برای شکستن اخبار و سیاست

"این یک واکنش به Tulsa" Murtaugh گفت NBC News, در بیانیه ای. "مایکل Glassner در حال حرکت است به دراز مدت نقش مرور بسیاری از حقوقی دوره های ما از جمله مناسب در برابر عمده رسانه ها که برخی از آنها خواهد شد به احتمال زیاد گسترش فراتر از پایان مبارزات انتخاباتی."

"او یکی از اعضای موسس تیم مغلوب ساختن پیشی جستن و فداکاری خود را برای موفقیت رئیس جمهور بی بدیل است" Murtaugh گفت.

جارد کوشنر رئیس جمهور در قانون در نظر گرفته است عملا مدیر کمپین او به عنوان اصلی مجرا بین کاخ سفید و کمپین ستاد در Rosslyn ویرجینیا.

Glassner است که مسئول تظاهرات برای بیش از سه سال است که منتقل کمتر از دو هفته پس از اوکلاهما افتضاح — با تنها حدود چهار ماه مانده به انتخابات عمومی.

اما برگ برنده های کمپین ramped تا آن اقدام قانونی علیه رسانه های خبری در ماه های اخیر و حرکت به نظر می رسد نشان می دهد که این تلاش ممکن است به شدت در ماه های آینده.

این خبر برای اولین بار گزارش شده توسط Axios.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن