مغلوب ساختن پیشی جستن دود پس از سی ان ان می یابد نظرسنجی 7-نقطه قطره تصویب در یک ماه بایدن پیشرو 14

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد و در سی ان ان روز دوشنبه پس از شبکه منتشر شد یک نظرسنجی

توسط KETABKHOOOON در 20 خرداد 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد و در سی ان ان روز دوشنبه پس از شبکه منتشر شد یک نظرسنجی نشان داد که کار خود را تصویب امتیاز کاهش یافته است و 7 درصد در یک ماه.

نظرسنجی روز دوشنبه منتشر شده از ژوئن 2-5 یافت مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز غرق شده بود به 38% – پایین ترین سطح خود از ژانویه 2019 – و مخالفت امتیاز صعود کرده به 57 درصد. سی ان ان نظرسنجی انجام شده از مارس 7-10 یافت 45 درصد از آمریکایی ها تایید شده از کار ناروا انجام داده است به عنوان رئیس جمهور در حالی که 51 درصد مخالف.

جدید نظرسنجی همچنین نشان تهمت انتهایی presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن 55%-41% تقریبا سه برابر پنج نقطه کسری که سی ان ان ممکن است نظرسنجی نشان داد.

"سی ان ان انتخابات به عنوان جعلی خود را به عنوان گزارش" مغلوب ساختن پیشی جستن است. رئیس جمهور است و به طور منظم مورد حمله, اخبار سازمان های, وقتی که او نیست مانند نتایج رای گیری خود را حتی اگر نظرسنجی انجام شده توسط مستقل اشخاص ثالث مانند SSRS بررسی و بازاریابی شرکت است که انجام این نظرسنجی سی ان ان.

"همان اعداد و بدتر در برابر کج هیلاری" او اظهار داشت. اما با وجود تهمت ادعای خود اعداد در سی ان ان رای گیری شد خیلی بهتر در ژوئن 2016 زمانی که شبکه یافت کلینتون با پنج نقطه منجر شود بر او.

مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: "حفظ (یک) بسیار محترم ناظر انتخابات" نگاهی به نظر سنجی های اخیر "که من احساس جعلی بودند بر اساس شور و شوق باور نکردنی ما در حال دریافت است." او را متهم به اخبار رسانه ها از تلاش برای "تعدیل" حمایت خود را با منفی نظرسنجی شماره.

خواه ناظر انتخابات او استخدام, مک لافلین & Associates, گفت بررسی شد "اریب" از آنجا که آنها نمی نظرسنجی به اندازه کافی به احتمال زیاد ایران با رای دهندگان.

"تعصب به نظر می رسد عمدی استراتژی برای سرکوب رای خود را" جان مک لافلین, شرکت, مدیر عامل شرکت نوشت: در یک یادداشت منتشر شده در وب سایت این شرکت دوشنبه. "آن را به یک استراتژی برای مقابله با شور و شوق از مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان."

SSRS و سی ان ان را بلافاصله پاسخ به ایالات متحده آمریکا امروز به درخواست برای اظهار نظر در مورد تهمت و مک لافلین بدخشان.

مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد ضعیف در نظرسنجی سی ان ان می آید به عنوان تظاهرات علیه نژاد پرستی و بیش از حد از زور توسط پلیس همچنان در سراسر آمریکا موجب مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد کشته شدند که مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او در حالی که او gasped به نفس.

روز دوشنبه سی ان ان نظرسنجی در بر داشت 31 درصد از آمریکایی ها تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و روابط و 63% سایتهای – مقایسه خود تصویب امتیاز در این مسئله پس از 2017 برخورد بین ملی گرایان و counterprotesters در Charlottesville, Virginia.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل رامنی: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن bashes میت رامنی این بار بیش از یک سیاه زندگی ماده مارس

آمریکایی ها ابراز پشتیبانی قوی برای تظاهرات که به دنبال فلوید مرگ با 84 درصد از پاسخ دهندگان گفته آنها توجیه می شود. اما 69% گفت: خشونت که شکست در برخی از تظاهرات غیر قابل توجیه بود.

رئیس جمهور تهدید به استفاده از فعال وظیفه نیروهای نظامی برای سرکوب ناآرامی و "تسلط بر خیابان." دو سوم (65%) گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به اعتراضات وضعیت را بدتر کرده است در حالی که 26 درصد گفت: آن را مفید بود. و 60 درصد گفت: آن را "نامناسب" برای استقرار نظامی ایالات متحده برای رسیدگی به اعتراضات.

نزدیک به نه-در-10 (89%) آمریکایی ها گفت: نژاد پرستی یک مشکل در ایالات متحده از جمله 67% که گفت این بود: "مشکل بزرگ است." حدود دو سوم گفت: ایالات متحده در سیستم عدالت کیفری به نفع سفید پوستان بیش از سیاه پوستان در حالی که 24 درصد گفت: این نژادها یکسان. که نشان دهنده یک تغییر از پنج سال پیش زمانی که سی ان ان نظرسنجی یافت 42 درصد فکر سفید پوستان و سیاه پوستان تحت درمان قرار گرفتند و 50% گفت: سیستم مورد علاقه سفیده.

در روز دوشنبه نظر سنجی 63 درصد از رای دهندگان ثبت شده گفت: بایدن بهتر بود راه حل مناسب برای مقابله با روابط.

اکثریت (55%) از رای دهندگان نیز ترجیح بایدن بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن (41%) که آن را به دست زدن به دیگر بحران بزرگ رو به ملت coronavirus همه گیر است که به کشته شدن بیش از 110,000 نفر در آمریکا توسط همان حاشیه (55%-41%) آمریکایی ها گفت: آنها ترجیح بایدن در راس هنگامی که آن را به برخورد با ملی بحران به طور کلی.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک لبه که آن را به کدام نامزد رای دهندگان اعتماد بیشتر به مدیریت اقتصاد توسط یک حاشیه از 51%-46%. اما coronavirus است به طرز چشمگیری کاهش رشد اقتصادی و رانده بیکاری به سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ تضعیف قوی شغل اعداد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک بنای خود را از انتخاب مجدد مبارزه است.

این نظرسنجی تا به حال یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 3.4 درصد است.

'این است که یک کشتی موشک': مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی ما شغل اعداد در میان تظاهرات coronavirus جنجال و هیاهو

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: مغلوب ساختن پیشی جستن دود در نظرسنجی سی ان ان نشان بایدن تا 14 امتیاز و تایید و در 38%tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب