مغلوب ساختن پیشی جستن به اولین coronavirus جلسه از آوریل و هیچ یک از دیگر اعضای coronavirus نیروی کار در اتاق بودند

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک "فاکس نیوز یکشنبه" مصاحبه با کریس والاس که پخش یکشنبه.فردا نیوزر

توسط KETABKHOOOON در 2 مرداد 1399
President Donald Trump during a "Fox News Sunday" interview with Chris Wallace that aired Sunday.
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک "فاکس نیوز یکشنبه" مصاحبه با کریس والاس که پخش یکشنبه.

فردا نیوز

  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه برگزار می شود اولین coronavirus متمرکز جلسه در ماه.

  • او به تنهایی در این تریبون هر چند او به خبرنگاران گفت که دکتر دبورا Birx بود درست در خارج از درب. Dr. Anthony Fauci وجود ندارد.

  • Fauci گفت: CBS اخبار است که او گفت هر چیزی در مورد حضور در کنفرانس مطبوعاتی.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه برگزار می شود اولین coronavirus متمرکز جلسه در ماه و او را بدون اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن همراه بود تنها با سفید, خانه مطبوعات, منشی, Kayleigh McEnany و او گفت که دکتر دبورا Birx — وظیفه نیروی هماهنگ کننده — درست در خارج از درب. او جواب نداد که چرا او همراه نبود Dr. Anthony Fauci, پیشرو عفونی-متخصص بیماری در ایالات متحده است.

طول نسبتا کوتاه سهشنبه جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت بیشتر در مورد تست هواکش و ماسک استفاده کنید هر چند او در پاسخ به سوال خبرنگار در مورد رابطه جنسی-قاچاق مشکوک و جفری اپستاین کاردانی Ghislaine ماکسول گفت که او آرزو او را به خوبی.

عمومی-بهداشت مقامات حاضر بودند. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: CBS News نبود او گفت هر چیزی در مورد حضور در کنفرانس مطبوعاتی.

هرگز دست در بهداشت و درمان ، اشتراک توزیع کسب و کار خودی خبرنامه روزانه در داروسازی, زیست فناوری و بهداشت و درمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با Fauci است که تصور می شود دور تر و متعدد مقامات کاخ سفید سعی کردم به تازگی به تضعیف Fauci, تلاش بر آن است تا کاخ سفید بعد حمایت کردن.

رئیس جمهور به تازگی به نام Fauci "کمی از جنجال آفرینی" بیش از استارک هشدار در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس. موارد و مرگ و میر در ایالات متحده همچنان به افزایش است و این کشور بارها و بارها آمار روزانه ثبت مورد جدید.

ادامه مطلب: در اینجا مهمترین coronavirus درمان است که می تواند آماده شود ،

Fauci توصیه کرده است که کشورهای بازگشایی به آرامی و تجدید نظر در اعمال محدودیت به عنوان موارد همچنان به افزایش است. او همچنین در حمایت از پوشیدن ماسک. مغلوب ساختن پیشی جستن را به مردم توصیه به پوشیدن ماسک در طول روز سه شنبه جلسه توجیهی اما متوقف کوتاه خواستار ماسک حکم و بیشتر حاضر به پوشیدن ماسک خود را.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب