مغلوب ساختن پیشی جستن است 91% شانس برنده دومین دوره استاد مدل پیش بینی

گتی ایماژرئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است 91 درصد شانس برنده شدن در نوامبر سال 2020 انتخابات به گفت

توسط KETABKHOOOON در 19 تیر 1399
گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است 91 درصد شانس برنده شدن در نوامبر سال 2020 انتخابات به گفته یک استاد علوم سیاسی که به درستی پیش بینی کرد پنج نفر از شش انتخابات از سال 1996.

"اولیه مدل مغلوب ساختن پیشی جستن یک 91 درصد شانس برنده شدن در ماه نوامبر" استونی بروک پروفسور هلموت Norpoth گفت Mediaite در روز سه شنبه.

آقای Norpoth گفت: خروجی است که مدل خود را که سرپرستی او در سال 1996 کار خود را به درستی پیش بینی نتیجه برای 25 از 27 انتخابات پس از سال 1912 زمانی که مقدماتی معرفی شدند.

مدل محاسبه نامزد برنده بر اساس در اوایل ریاست جمهوری نامزد مسابقات و قرار دادن تاکید بر چقدر شور و شوق نامزدها قادر به تولید در اوایل نامزدی فرایند استاد گفت.

"زمین از ریاست جمهوری رقابت های آشغال با نامزد که دیدم یک نظرسنجی سرب در زمستان تبدیل به گرد و غبار در پاییز" آقای Norpoth گفت.

اگر این پیش بینی درست است, معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن قرار داده شده است در یک نقطه ضعف شديد با توجه به ضرر و زیان خود را برای اولین بار در انتخابات ریاست جمهوری نامزد مسابقات در آیووا و نیوهمشایر.

این استاد دانشگاه همچنین گفت که پیش بینی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات 2016 کار کرده و تا حدی توسط تنزیل نظرسنجی.

"نظرسنجی و نظرسنجی-بر اساس پیش بینی های تمام دست هیلاری کلینتون خاصی پیروزی," او گفت:.

پیش بینی می آید به عنوان یک تعداد دیگر انتخابات مدل پیشنهاد کرده اند که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست بدهند به آقای بایدن که در نتیجه تعدادی از عوامل از جمله مداوم بیماری همه گیر.

یک انتخابات ملی مدل آکسفورد اقتصاد پیش بینی کرده است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را رنج می برند یک "شکست تاریخی" در ماه نوامبر انتخابات با توجه به کروناویروس رکود اقتصادی.

آکسفورد مدل پیش بینی برنده رای مردمی در 16 از 18 گذشته انتخابات و ارائه برگشت کامل از پیش بینی خود را قبل از شیوع کروناویروس ضربه زدن به ما است.

یکی دیگر از پیش بینی واشنگتن پست مقدماتی پیش بینی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را دریافت خواهد کرد تنها 24 درصد از کالج انتخاباتی votea اما تنها در شرایطی که اقتصاد و رئیس جمهور را تصویب امتیاز همچنان رو به پایین مسیر.

با این حال در Mr Norpoth مدل نه تنها رئیس جمهور دوباره انتخاب شد اما او را گسترش حاشیه خود در کالج انتخاباتی از 304 آرا در سال 2016 به 362 در سال 2020 است.

یکی از چیزهایی که بسیاری از پیش بینی ها به نظر می رسد به توافق بر این است که این انتخابات می تواند بقیه مهمتر اقا تهمت رهبری ایالات متحده از طریق coronavirus همه گیر و کاهش بحران بهداشت عمومی و تاثیر آن بر اقتصاد در ماه های آینده قبل از ماه نوامبر است.

ادامه مطلب

دوستدار فوتبال در حال شرط بندی روی ما در انتخابات, و از آنها حمایت بایدن

جو بایدن به طور رسمی برنده حزب دموکرات نامزدی

ما در انتخابات سال 2020: trump's مخالفت امتیاز می رسد تاریخی بالا

نظرسنجی نشان می دهد بایدن به خوبی پیش رو در سراسر کشور اما نه در نوسان کلید متحدهtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب