مغلوب ساختن پیشی جستن است 50 درصد مشکل جدید ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی

واشنگتن — یک شکل به طور مستمر و خارج از غرفه برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ما ملی جدید ان بی سی نیو

توسط KETABKHOOOON در 28 تیر 1399

واشنگتن — یک شکل به طور مستمر و خارج از غرفه برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ما ملی جدید ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی: 50 درصد است.

و نه در یک راه خوب برای او.

پنجاه درصد از رأی دهندگان ثبت نام شده در نظر سنجی ما را "به شدت" رد از رئیس جمهور.

پنجاه درصد وجود دارد که می گویند هیچ شانسی در همه آنها رای خواهد داد برای او.

پنجاه و دو درصد در یک جداگانه سوال — می گویند آنها "بسیار ناراحت کننده" در مورد نامزدی خود را.

پنجاه و یک درصد در حال حمایت جو بایدن در مسابقه اسب دوانی در مقابل 40 درصد برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

یکی از کلمات قصار از سیاست آمریکا استفاده می شود که یک وقت (برای هر اتاق) باید در 50 درصد به امن برای re-انتخابات — در غیر این صورت وجود یک اکثریت رای دهندگان که وجود دارد که آیا حمایت از او و یا او.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن یک مشکل متفاوت در دست: او 50 درصد (یا بیشتر) از رای دهندگان ملی گفت: آنها به شدت به مخالفت با او.

و این چیزی است که یک کمپین جدید مدیر به تنهایی نمی تواند ثابت. (ضمنا این قابل توجه است که تهمت روشن است او رئیس ستاد و مدیر کمپین در سال انتخابات و آنها فقط blips به عنوان داستان است.)

دیدار با رای دهندگان چه کسانی هستند تا برای grabs

همانطور که در بالا ذکر شد ما ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی 50 درصد از رای دهندگان ثبت شده گفت: هیچ شانسی در همه آنها رای خواهد داد برای مغلوب ساختن پیشی جستن.,

و یکی دیگر از 37 درصد از رای دهندگان گفت: همان مورد بایدن.

که برگ 13 درصد چه کسانی هستند تا برای grabs گفت: وجود یک نمایشگاه/کوچک/اندکی شانس آنها ممکن است تغییر ذهن خود را در مورد هر دو تهمت یا بایدن.

پس از این که 13 درصد ؟ آنها را برداشت منفی از هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن اما بایدن را مورد علاقه/unfav با آنها است کمی بدتر (11 درصد مثبت 45 درصد منفی) از مغلوب ساختن پیشی جستن (22 درصد مثبت 43 درصد منفی).

آنها ترجیح می دهند جمهوری خواهان کنترل کنگره توسط تقریبا 2 به 1 در حاشیه 42 درصد به 25 درصد است.

اما خود 2016 رای تقسیم شد و چهار راه های مختلف: 20 درصد از آنها رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن 21 درصد برای هیلاری کلینتون 21 درصد رای شخص ثالث و 27 درصد رای دادن نیست.

و این که آخرین چیزی که قابل تامل در مورد این تا برای grabs رای دهندگان: فقط 40 درصد از آنها بهره بالا در سال 2020 انتخابات در مقابل 77 درصد از رای دهندگان در نظر سنجی ما.

خط پایین: بسیاری از آنها به احتمال زیاد رای دهندگان.

درک جو بایدن را کاهش favorability امتیاز

دیگر عمده 2020 داستان از ما جدید ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی جو بایدن فاو/unfav رتبه سقوط در یک ماه.

در ماه ژوئن آن 37 درصد مثبت 38 درصد منفی (-1).

در حال حاضر از آن 34 درصد مثبت 46 درصد منفی (-12) – تنها کمی بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن 39 درصد مثبت و 54 درصد امتیاز منفی (-15).

بنابراین آنچه اتفاق افتاده است به بایدن بیش از گذشته ماه ؟ خوب این نظرسنجی نشان می دهد که بخش های کلیدی از ایران با ائتلاف — مردان سفید پوستان خود شناسایی خواهان — بیشتر پایین در بایدن نسبت به آنها شده است در قبلی NBC News/نظرسنجی وال استریت ژورنال.

اما آن را نیز نشان می دهد بخشی از Dem ائتلاف — به خصوص جوان رای دهندگان هستند بیشتر منفی در مورد بایدن.

به یاد داشته باشید با این حال بسیاری از رای دهندگان جوان که نظر منفی در مورد بایدن هنوز رای گیری برای او.

در نظر سنجی ما 10 درصد از رای دهندگان باید یک نظر منفی از هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن. و بایدن پیشرو در این میان رای دهندگان 62 درصد به 4 درصد است.

دانلود دیتا: اعداد شما نیاز به دانستن امروز

3,520,538: تعداد موارد تایید شده از coronavirus در ایالات متحده در تازه ترین داده ها از ان بی سی نیوز و مقامات بهداشتی. (که 67,741 موارد بیشتر از دیروز صبح.)

138,355: تعداد مرگ و میر در ایالات متحده از این ویروس تا کنون. (که 971 بیشتر از دیروز صبح.)

42.52 میلیون: تعداد coronavirus آزمون است که تجویز شده است در ایالات متحده تا کنون به گفته محققان در COVID پیگیری پروژه.

37 درصد: سهم از رای دهندگان که از تصویب چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن است دست زدن به کروناویروس در جدید ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی.

حداقل $115,000: پول فرستاده شده به scammers که در تصرف و کنترل بسیاری از مشخصات بالا در حساب توییتر — از جمله کسانی که متعلق به باراک اوباما و جو بایدن و Elon Musk — دیروز برای درخواست بیت کوین سرمایه گذاری است.

74 درصد: سهم رای دهندگان در آخرین NBC/نظرسنجی وال استریت ژورنال که می گویند که آنها همیشه یک ماسک هنگامی که آنها به خرید رفتن به محل کار و یا در اطراف افراد دیگر در خارج از خانه خود را از 63 درصد در ماه گذشته.

حدود 70 میلیارد دلار: چقدر ممکن است شناور توسط جمهوری خواهان به صورت ابتدایی و متوسطه, مدارس جدید در COVID امداد لایحه به مقامات کاخ سفید و چشم بستن مدرسه کمک به بازگشایی.

2020 Vision: آسمان-بهره بالا

وجود دارد دو مهم دیگر یافته های جدید ما NBC News/نظرسنجی وال استریت ژورنال – فراتر از مسابقه اسب دوانی.

یکی از مورد علاقه در انتخابات است آسمان بالا: 77 درصد از رای دهندگان می گویند که بهره بالا در انتخابات است. آخرین باری که شماره که در نظر سنجی ما بود در اکتبر سال 2012.

توسط راه و دموکرات باید کمی بیشتر بهره بالا (80 درصد از آنها می گویند این) از جمهوری خواهان فراموش (74 درصد).

دو رای دهندگان مراقبت زیادی در مورد کنترل coronavirus از آنها بازگشایی کسب و کار.

خواسته است که کنگره نامزد آنها می خواهم به احتمال زیاد رای 57 درصد گفت: این امر می تواند نامزد که تمرکز بیشتر در کنترل ویروس در مقابل 25 درصد گفت که این امر می تواند نامزد که تمرکز بیشتر بر بازگشایی کسب و کار.

آگهی ساعت مچی از بن Kamisar

امروز تبلیغ سازمان دیده بان طول می کشد یک نگاه بسیار روشن نمونه از دخالت در انتخابات مقدماتی در این مورد کانزاس,' جمهوریخواه اولیه.

روشن است که بسیاری از استقرار جمهوری خواهان می خواهند و هیچ ربطی به بحث کریس Kobach که از دست 2018 فرمانداری مسابقه برای حزب. بنابراین در حالی که Kobach و راجر مارشال قفل شده در یک تلخ نبرد پیش از ماه آینده اولیه به نظر می رسد که یک دموکرات است که در تلاش برای انتخاب حزب خود را حریف است.

در اینجا چگونه تبلیغ جدید از آفتابگردان دولت یک گروه مرموز با روابط دموکراتیک توصیف هر دو نامزد در آن نقطه جدید.

Kobach: "بیش از حد محافظه کار" و بیش از حد متعهد به ایجاد مرز دیوار و سختی با چین است.

مارشال: "ساختگی" که در حمایت از یک "میت رامنی مانند نامزد برای ریاست جمهوری" یک سیاستمدار "نرم بر مغلوب ساختن پیشی جستن و ضعیف در مهاجرت" و در مورد آن روشن نیست آنچه که آنها در "جعلی, جعلی, جعلی است."

یکی از کسانی که شرح حال رفتن به بازی خیلی بهتر با توافق اولیه رای دهندگان به آن آگهی هدف قرار داده است. سوال این است که آیا احتمال زیاد دموکراتیک دخالت (این گروه رزرو شده در مورد $900,000 از طریق اولیه با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل) کمک به افزایش Kobach و دموکرات نامزد آنها می خواهند به صورت خاموش در برابر خود را به احتمال زیاد نامزد و بودجه سابق جمهوریخواه دولت سناتور. باربارا Bollier?

بررسی بیشتر بر روی MTP وبلاگ از لیز قهوه ای-قیصر.

صدای جیر جیر از روز

در داخل و خارج

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل پیش نمایش چه خواهد بود و چه خواهد بود در خارج از ایران از' بعدی گزاره در coronavirus امداد.

در: مستقیم چک – مک کانل گفت: او به "نگاهی اضافی مستقیم چک" است و قبلا گفته او ممکن است کلاه کسانی که چک به مردم کمتر از $40,000/سال.

در: مسئولیت حمایت – "من قصد دارم برای قرار دادن یک لایحه در سنا را می کند که باید مسئولیت حمایت در آن" مک کانل گفت.

از: بیمه بیکاری جایزه – "این یک اشتباه من فکر می کنم ما در بیکاری منطقه ارائه شد یک جایزه من فکر می کنم در واقع آن را بیشتر جذاب برای بسیاری از مردم به ماندن در خانه به جای رفتن به کار. من فکر می کنم که احتمالا باید ادامه یابد اما اساسی بیمه بیکاری نیاز به ادامه این دلیل که ما در حال رفتن به یک دوره بیکاری بالا برای برخی از زمان آمده است."

سنا می آید و به واشنگتن در هفته آینده و مجلس لایحه ای که تصویب شده است به احتمال زیاد به غیر استارتر در کنگره اتاق بالایی.

درب: نظرسنجی-یک-palooza

همین حالا غلاف از دیروز زمانی که ما در زیر هود از ما با نام تجاری جدید NBC/نظرسنجی وال استریت ژورنال.

ترجمه: چه چیز دیگری اتفاق می افتد در جهان

در اینجا ما NBC تیم را مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین shakeup.

مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان هستند و هشدار داد که حملات خود را در بایدن روانی تناسب اندام می تواند نتیجه معکوس.

اموزش Bader Ginsburg خارج از بیمارستان است.

اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

Anthony Fauci به نام کاخ سفید را به تلاش برای تضعیف او را "عجیب و غریب است."

تهمت سیاسی انتصاب روبرو هستند مصاحبه در نظر گرفته شده برای سنجش وفاداری سیاسی ،tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن