مغلوب ساختن پیشی جستن یک طرح برای ماندن در کاخ سفید اگر او از دست می دهد, انتخابات, سناتور سابق می گوید

تصویر: CARLOS BARRIA/ایسنارئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نقشه برای حفظ قدرت در این رویداد انتخابا

توسط KETABKHOOOON در 13 تیر 1399
تصویر: CARLOS BARRIA/ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نقشه برای حفظ قدرت در این رویداد انتخاباتی از دست دادن در ماه نوامبر با توجه به یک سناتور سابق از ایالت کلرادو است.

تیم Wirth منتشر شده op-ed در نیوزویک که در آن او میسازد نظریه خود را ظاهرا الهام گرفته در بخش های HBO را اقتباسی از رمان فیلیپ راث طرح در برابر امریکا.

سابق سناتور دموکرات آغاز می شود با اتهام که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای حفظ قدرت از طریق رای دهندگان سرکوب. آقای Wirth مدعی وجود یک استراتژی برای سرکوب رای دهندگان توسط پالايش رای دهندگان به خصوص داخلی-شهر آرا - از ثبت نام رول و به سرکوب پست الکترونیکی-در رای گیری. او همچنین معتقد است فیزیکی رای گیری در مکان های محدود خواهد شد به خصوص در مناطق شهری در تلاش برای ایجاد صف های طولانی در روز انتخابات و دلسرد رای دادن.

آقای Wirth این اتهامات که شده است وجود دارد تلاش در حزب جمهوری خواه به رهبری متحده برای حذف مردم از رای دهندگان-رول دقیق است.

با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Mother Jones, بین 2016 و 2018 بیش از 17 میلیون نفر حذف شده از رای دهندگان رول. در حالی که نام آنها حذف شده از رای دهندگان رول هر سال با توجه به مرگ و میر و یا شهروندان ترک دولت تعداد رای دهندگان حذف شده از رول پس از سال 2016 به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

بین سال 2016 و 2018, متحده به طور متوسط حذف شده 7.6 درصد از رای دهندگان خود را از رول. اما این پاکسازی در برخی از ایالت ها رفت و خیلی بیشتر.

ایندیانا پاکسازی بیشترین تعداد رای دهندگان از بین بردن 22.3 درصد از این دولت رای دهندگان از آن رول. هر دو ویرجینیا و ویسکانسین حذف 14 درصد و مین اوکلاهما و ماساچوست برداشته شده بین 11 و 12.1 درصد است.

آقای Wirth نظریه در مورد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای حفظ قدرت پس از سال 2020 انتخابات آمریکا پایان ندارد در پای صندوقهای رای ، او معتقد است که باید رئیس جمهور از دست دادن - او را ادعا می کنند رای تقلب و تکیه بر پیچیده gambit مربوط به اورژانس قدرت و پیروی از قانونگذاران جمهوری خواه به ماندن در کاخ سفید است.

به گفته آقای Wirth باید آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از دست دادن در یک سناریو که در آن رقیب جو بایدن ضربه او توسط "مناسب و معقول اما قریب به اتفاق" حاشیه در نوسان متحده, Arizona, ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام کرد که رای گیری در آن تقلب.

او را ظاهرا سرزنش پست الکترونیکی-در برگه های رای و انتخابات دخالت برای از دست دادن و استناد اورژانس قدرت برای راه اندازی یک وزارت دادگستری رسیدگی به اتهام "انتخابات نرم" در نوسان متحده است.

از وجود آقای Wirth ادعای آقای ترامپ خواهد غرفه تا 14 دسامبر است که در تاریخ زمانی که ایالات متحده باید انتخاب خود را در آمریکا کالج انتخاباتی کرده بود. به دلیل نوسان متحده هستند هر کدام تحت کنترل جمهوری خواهان آقای Wirth معتقد است که قانونگذاران ایالتی را رد خواهد شد برای تایید خود را انتخاب کنندگان تا انتخابات نرم تحقیقات به پایان رسید.

او سپس ادعا می کند که دموکرات ها را به چالش بررسی و چالش به انتخابات که در نهایت گرفته شده به دادگاه عالی ایالات متحده. آقای Wirth معتقد است دیوان عالی کشور حکومت در برابر جمهوری خواهان را بپذیریم که آقای ترامپ اورژانس قدرت اجازه او را برای ادامه تحقیقات خود را. دادگاه عالی را نیز حفظ خواهد شد که باید نوسان متحده قادر به تایید خود را انتخاب 14 دسامبر - به هر دلیلی - و سپس کالج انتخاباتی را به دیدار و رای برای رئیس جمهور, بدون نوسان متحده گنجانده شده است.

تحت آقای Wirth نظریه کالج انتخاباتی خواهد شد و سپس دیدار بدون نوسان متحده تحت بررسی و نه نامزد دریافت خواهد کرد به اندازه کافی رای برای حفظ ریاست جمهوری است. به گفته آقای Wirth بحث انتخابات و پس از آن حرکت به مجلس نمایندگان که در آن هر هیئتی می شود به بازیگران یک رای به سمت ریاست جمهوری است.

از آنجا که بیشتر جمهوریخواهان کنترل مجلس نمایندگان از کنترل دموکراتیک هیئت - 26 جمهوریخواه به 23 دموکرات - جمهوری خواهان خواهد بود که پیروز از رای و آقای ترامپ باقی خواهد ماند ،

آقای Wirth ادعای توطئه است نه دور از ذهن و امتیاز به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به استناد قیام عمل 1807 به استفاده از نظامی آمریکا علیه تظاهرکنندگان در جورج فلوید تظاهرات اما اشاره می کند بعد از آن که "آخرین مقاومت نظامی ما ایجاد یک نشانه امیدوار و جزء لازم از 'مردم' دیوار آتش'".

ادامه مطلب

چرا آمریکایی ها ممکن است پیدا کردن که برنده در شب انتخاباتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب