مغلوب ساختن پیشی جستن: مردم در پنسیلوانیا 'می خواهید خود را به آزادی در حال حاضر, اما دموکرات ها تاخیر بازگشایی به او صدمه دیده

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه متهم دموکراتیک فرمانداران و بدون شواهدی از حرکت به بازگشایی کشو

توسط KETABKHOOOON در 23 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه متهم دموکراتیک فرمانداران و بدون شواهدی از حرکت به بازگشایی کشورهای خود را بیش از حد به آرامی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به صدمه زدن به شانس خود را از انتخاب مجدد.

در یک صدای جیر جیر تهمت طور خاص به میدان نبرد ایالت پنسیلوانیا که در آن مقامات در چهار شهرستان را تهدید به سرپیچی رژیم صهیونیستی است. تام گرگ اقامت در خانه که تمدید شد برای بسیاری از دولت از طریق ژوئن 4.

"بزرگ مردم پنسیلوانیا می خواهید آزادی خود را در حال حاضر و آنها به طور کامل آگاه از آنچه که مستلزم" رئیس جمهور توییتی. "دموکرات ها در حال حرکت به آرامی در سراسر ایالات متحده آمریکا برای اهداف سیاسی. آنها خواهد صبر کنید تا نوامبر 3rd, اگر آن را به آنها. همین حالا بازی سیاست است. امن به سرعت حرکت می کند!"

مغلوب ساختن پیشی جستن مذاکرات به خبرنگاران در دفتر بیضی در می 6. (AP Photo/اوان Vucci)

شده اند وجود دارد بیش از 1.3 میلیون تایید COVID-19 نفر در ایالات متحده و بیش از 79,000 مرگ و میر — به مراتب بیشتر از هر کشور دیگری در جهان است.

پنسیلوانیا گزارش شده نزدیک به 60,000 coronavirus موارد و بیش از 3,700 مرگ و میر.

در یک مصاحبه رادیویی جمعه, Wolf تهدید به تحریم مقامات شهرستان که سرپیچی از دستور او.

"این مردمی انتخاب به صحرا در مواجهه با دشمن در زمان جنگ ما ساکنان نیوکاسل در حال برنده شدن" گرگ گفت. "آنها نیاز به درک عواقب خود را بزدلانه عمل می کنند."

در حالی که تهمت می گوید متحده با فرمانداران دموکرات در حال حرکت "بیش از حد به آرامی" به آسانسور مستندات و اقدامات دیگر برای کند کردن روند گسترش این ویروس در اکثر آمریکایی ها مخالف است.

اخیر اخبار یاهو/نظرسنجی در بر داشت 59 درصد از آمریکایی ها بر این باورند متحده مانند گرجستان, فلوریدا, مینه سوتا و تگزاس در حال "حرکت بیش از حد سریع" برای بازگشایی, در حالی که تنها 33 درصد می گویند سرعت است و "مورد حق است." فقط 8 درصد می گویند آن را "بیش از حد آهسته است."

کارشناسان بهداشت عمومی از جمله اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار هشدار داده اند که بازگشایی بیش از حد به زودی می تواند منجر به مرگ و آسیب های اقتصادی.

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرده است که "وجود خواهد داشت بیشتر مرگ" به عنوان متحده حرکت خود را برای استراحت اقامت در خانه حکم در ماه های آینده.

"این امکان وجود خواهد داشت برخی از دلیل شما نمی شود قفل شده است به یک آپارتمان و یا یک خانه و یا هر آنچه در آن است" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ABC News در حالی که بازدید از یک ماسک-ساخت کارخانه ققنوس در هفته گذشته است. "اما در همان زمان ما در حال رفتن به تمرین های اجتماعی فاصله ما قصد شستن دست ما قصد داریم برای انجام بسیاری از چیزهایی که ما یاد گرفته ایم به انجام بیش از گذشته دوره از زمان است."

در حالی که سرزنش دموکرات ها برای که مایل به طولانی شدن رکود اقتصادی به او بد نگاه او همچنین متهم دموکرات ها مایل بیشتر آمریکایی ها به مرگ نیز او را بد نگاه یک اتهام است که در اصل ساخته شده توسط پسر او دونالد جونیور

"خانه است و یک دسته از تهمت متنفرم" رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: قبل از خروج برای, آریزونا. "آنها رک و پوست کنده می خواهید وضعیت ما به ناموفق که به معنی مرگ است. که به معنی مرگ است."

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • جدید کروناویروس تهدید به نظر می رسد در کودکان خطر آسیب قلبی

  • کارگران تقاضا PPE به عنوان برگ برنده سفارشات بسته بندی گوشت می آمد گیاهان به باز بماند

  • به عنوان متحده حرکت به بازگشایی COVID-19 نرخ مرگ و میر بالا بردن پرچم قرمز

  • افرادی که در پشت coronavirus اجتماعی فاصله تظاهرات?

  • Coronavirus spawns جدید تئوری های توطئهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de