مغلوب ساختن پیشی جستن مجموعه هدف از coronavirus واکسن تا پایان سال, اما 'واکسن و یا هیچ واکسن ما در حال بازگشت'

واشنگتن — صحبت از باغ گل رز در روز جمعه بعد از ظهر جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی عملیات در پیچ و تاب

توسط KETABKHOOOON در 27 اردیبهشت 1399

واشنگتن — صحبت از باغ گل رز در روز جمعه بعد از ظهر جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی عملیات در پیچ و تاب سرعت ابتکار عمل را به "پایان توسعه و پس از آن تولید و توزیع, ثابت coronavirus واکسن" در یک شتاب برنامه شاید به محض پایان سال 2020 است.

مانند یک واکسن را تلقیح مردم در برابر coronavirus ساخت یک بازگشت به زندگی عادی ممکن است. اما با توجه به آزمایش های بالینی و چالش های لجستیکی از inoculating بیش از 300 میلیون نفر, نه به ذکر است بقیه جهان بسیاری از کارشناسان بر این باور نیست یک توده برنامه واکسیناسیون را برای یکی دیگر از 18 ماه.

متعدد وجود دارد واکسن در مراحل مختلف توسعه و تست اما تایید برای هر یک از آنها خواهد شد به احتمال زیاد چند ماه حداقل.

اما صنعت دارو اجرایی تهمت شنود گذاشته به عنوان یک مدیر شرکت تلاش در حالی که تصدیق کرد که استقرار یک واکسن تا پایان سال یک برنامه تهاجمی آن را به نام "معتبر هدف."

ایستاده پشت تهمت بود Dr. Anthony Fauci, ملت پیشرو متخصص در بیماری های عفونی و عضو مجلس coronavirus نیروی کار. شهادت قبل از سنا پیش از آن در هفته Fauci گفت که حتی یک بار واکسن توسعه داده شده است وجود دارد "هیچ تضمینی وجود ندارد که این واکسن است که در واقع رفتن به موثر" که مستقر در جمعیت عمومی است.

رئیس جمهور تهمت صحبت در مورد کوروناویروس در حالی که دکتر Anthony Fauci گوش در سمت چپ. (Alex براندون/AP)

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این پروژه خواهد بود "بزرگ" و "سریع" و تشبیه آن به پروژه منهتن که منجر به توسعه بمب اتمی در طول جنگ جهانی دوم است. او پیشنهاد کرد که یک واکسن می تواند شروع می شود در دسترس عموم تا پایان این سال است.

Fauci قبلا گفته است که "شدنی" به یک واکسن ژانویه. اما دیگران تردید دارند از مغلوب ساختن پیشی جستن جدول زمانی. "من نمی بینیم و یک مسیر است که توسط آن هر واکسن محفوظ است — آن است که آیا اضطراری استفاده کنید و یا در غیر این صورت تا سه ماهه سوم سال 2021" دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد یک Baylor College of Medicine, اپیدمیولوژی که در حال کار بر روی یک واکسن از خود با سی ان ان گفت در مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده اظهارات خود را. "من فقط نمی ببینید که چگونه شما جمع آوری به اندازه کافی ایمنی و اثر بخشی اطلاعات به می گویند که ما می توانیم یک واکسن برای استفاده عمومی در پایان سال است."

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه چند جزئیات در مورد ابتکار جدید هر چند او اعلام کند که این امر می تواند به رهبری Moncef Slaoui یک دارویی اجرایی و گوستاو Perna, فرمانده کل ارتش ایالات متحده Materiel فرمان. (Slaoui را سرپرستی تحقیقات پزشکی و Perna خواهد شد نظارت بر تدارکات و تولید و توزیع.) جزئیات پروژه پدید آمده در روزهای اخیر نشان می دهد این نوع از مشارکت عمومی-خصوصی است که تهمت تایید کرده است در جنبه های دیگر از coronavirus پاسخ. برخی از دو دوجین خصوصی شرکت های ایالات متحده در حال حاضر مشغول کار بر روی یک coronavirus واکسن به عنوان نظامی ایالات متحده.

یک coronavirus پاسخ رویداد در کاخ سفید در روز جمعه. (کوین لمرقو/فردا نیوز)

تهمت بود در درد بگویم که صرف نظر از زمانی که یک واکسن بود توسعه یافته کشور در حال حاضر به حالت عادی بازگشت. "من می خواهم به یک چیز روشن است: هیچ واکسن و یا واکسن ما پشت" رئیس جمهور گفت:. او قبلا خود را به عنوان کشور برتر پریمیر با این استدلال که خوش بینی بود لازم در زمان بحران.

که خوش بینی بود نیز آشکار بعد از ظهر روز جمعه زمانی که صدای بوق از مسافت های طولانی کامیون های پارک شده در کنار خیابان قانون اساسی مختل باغ گل رز کنفرانس مطبوعاتی. مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که صدا و سپس ادعا کرد که آنها "اعتراض در حمایت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن."

در واقع كانون بودند در واشنگتن در اعتراض به آنچه آنها می گویند ادامه دارد مشکلات خود را در صنعت از جمله نرخ پایین تعیین شده توسط کارگزاران حمل و نقل.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای پیروزی می آید پس از یک لحاظ اقتصادی ویرانگر کشش که در طی آن حداقل 20 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست چون از coronavirus. حتی بسیاری از آمریکایی ها حمایت از ادامه این اقدامات ظاهرا چون آنها از ترس ابتلا به کروناویروس بیشتر از آنها اثرات اقتصادی از همه گیر مربوط به خاموش شدن ناگهانی.

تا کنون عوارض ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus را کشته اند 87,000 آمریکایی است. اگر چه هزاران نفر همچنان به آلوده شدن با این بیماری هر روز برخی معتقدند بازگشایی این کشور لازم است.

بسیاری از اپيدميولوژيستها باور COVID-19 موارد ممکن است به کاهش در تابستان الگوی سایر عفونت های تنفسی, اما می تواند به سقوط زمانی که این بیماری تاثیر می تواند تقویت همزمان فصل آنفولانزا.

مغلوب ساختن پیشی جستن است در تضاد است که نظر اغلب و publicly. او را دوباره در روز جمعه. "ممکن است شعله ور و آن را نمی ممکن است شعله ور شدن تا ما را به دیدن آنچه که اتفاق می افتد," او گفت:. "اما اگر آن را شعله ور ما قصد داریم برای قرار دادن آتش و ما آن را به سرعت و کارآمد."

در شهادت روز قبل سابق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار مدیر دکتر ریک روشن — که مدعی بود او تنزل مقام برای در حال اجرا گرفتار از مغلوب ساختن پیشی جستن — شهادت داد که زمان در حال اجرا بود برای ملت به آماده شدن برای موج دوم coronavirus موارد در پاییز.

"ما پنجره ای از فرصت ها بسته است" روشن گفت: کنگره اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال راهنمایی از دانشمندان است.

به عنوان روشن شد شهادت تهمت را رد کرد و او را به عنوان یک "کارمند ناراضی."

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • اوباما می گوید در تماس خصوصی که "حکومت قانون در معرض خطر است' مایکل فلین مورد

  • اخبار یاهو/YouGov coronavirus نظرسنجی: تقریبا 1 به 5 می گویند آنها نمی واکسینه کنید

  • ارتش دانشمندان در حال کار بر روی واکسن طولانی بود می ترسید ظهور coronaviruses جدید

  • خدمه پرواز دیدن یک آینده ای متفاوت برای سفر هواپیما در سن coronavirus

  • در حال ماسک بعدی مقابل در coronavirus فرهنگ جنگ ؟tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن