تهمت و تهدید نظامی سرکوب خشونت آمیز آمریکا تظاهرات

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد تا یک کتاب مقدس خارج از سنت جان اسقفی کلیسا

توسط KETABKHOOOON در 14 خرداد 1399
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد تا یک کتاب مقدس خارج از سنت جان اسقفی کلیسا در سراسر پارک لافایت در واشنگتن دی سی در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 است. — AFP/فایل

واشنگتن: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قول داد به منظور نظامی سرکوب در یک بار-در-یک-نسل های خشونت آوردن ایالات متحده گفت که او در ارسال هزاران نفر از نیروهای نظامی بر روی خیابان های پایتخت و تهدید به اعزام سربازان به متحده قادر به دست آوردن مجدد کنترل.

چشمگیر تشدید آمد و یک هفته پس از مرگ در مینیاپولیس جورج فلوید, گزارشی مرد که کشته شد هنگامی که یک افسر پلیس به زانو در گردن او منجر به بدترین ناآرامی های مدنی در دهه, در, نیویورک, لس آنجلس و ده ها تن از دیگر شهرهای آمریکا است.

در میانه پلیس اوایل روز شنبه در تلاش برای آوردن شهر سنت لوئیس تحت کنترل پس از یک شب از غارت و خشونت است که در آن چهار افسر به ضرب گلوله کشته شدند رئیس پلیس سرهنگ جان هیدن گفت صدمات خود را نمی شد زندگی را تهدید.

"آقای فلوید کشته شد در جایی دیگر و آنها در حال پاره کردن شهرستانها در سراسر کشور" یک مشخصه عاطفی هیدن گفت.

پس از انتقاد به سکوت خود در وخیم تر شدن بحران تهمت زده رزمی تن در سراسر کشور آدرس شنبه از باغ کاخ سفید به عنوان پلیس و شلیک گاز اشک آور صلح آمیز معترضان در خارج از حصار.

"من اعزام هزاران و هزاران نفر از سربازان به شدت مسلح نظامی پرسنل و مأموران اجرای قانون برای جلوگیری از شورش, غارت خرابکاری ضرب و جرح و گستاخ تخریب اموال" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

او ناودان قبلی شب ناآرامی در واشنگتن به عنوان یک "کل رسوایی" و به نام فرمانداران به "تسلط بر خیابان."

"اگر یک شهرستان و یا دولت حاضر به اقدامات لازم برای دفاع از زندگی و اموال خود را از ساکنان آن من خواهد شد استقرار نظامی ایالات متحده و به سرعت حل این مشکل برای آنها گفت:" محکوم "اعمال داخلی و ترور است."

با وجود این رئیس جمهور شعارهای روز دوشنبه اعتراضات به نظر می رسد تا حد زیادی مسالمت آمیز در شهرهای بزرگ هر چند برخی از غارت گزارش شده در نیویورک و لس آنجلس است.

در طول آدرس, اما, اجرای قانون از جمله پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای روشن شدن معترضان در برابر کاخ سفید به طوری که رئیس جمهور می تواند راه رفتن در سراسر خیابان را به دو صد ساله سنت جان کلیسا ضربه با نقاشی های دیواری و تا حدی آسیب دیده توسط آتش در جریان ناآرامی های روز یکشنبه.

"ما یک کشور" مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد به عنوان او ایستاده بود قبل از کلیسا سوار کردن ویندوز برگزار شد تا کتاب مقدس و مطرح برای عکس.

واکنش سریع بود.

"او با استفاده از ارتش آمریکا علیه مردم آمریکا" توییتی دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار جو بایدن.

"او اشک تانک های مسالمت آمیز معترضان و شلیک گلوله های لاستیکی. برای یک عکس. برای فرزندان ما برای روح ما و کشور ما باید او را شکست," او گفت:.

واشنگتن به کلیسای اسقفی درمسیحیت اسقف Mariann زمانی مشخص گفت که او "خشم" در کلیسا بازدید که او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد اجازه.

هزاران نفر از مردم شرکت کننده در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی پس از فلوید را کشتن.

از آن شده است گسترده ترین ناآرامی ها در ایالات متحده از سال 1968 زمانی که شهرستانها رفت تا در شعله های آتش بر قتل رهبر جنبش حقوق مدنی مارتین لوتر کینگ جونیور

بسیاری از تظاهرات مسالمت آمیز است و مشخص لحظات تطهیر مانند افسران بغل کردن گریان تظاهرات و راهپیمایی و یا زانو زدن در کنار آنها.

'قتل'

دیگران را دیده اند خشم پر از درگیری بین معترضان و پلیس و گسترده صدمه به اموال. یک نفر به ضرب گلوله کشته شد مرده در لوئیزویل ،

فلوید دردناک مرگ گرفتار شد در اطرافیان تلفن همراه تصویری که نشان می دهد پلیس درک چوین سنجاق او را با زانو خود را برای نزدیک به دو ساعت به 46 ساله التماس برای زندگی خود را با فراموش نشدنی کلمات: "من نمی توانم نفس بکشم!"

"شواهد سازگار با مکانیکی آسفیکسی به عنوان علت مرگ و قتل به عنوان شیوه ای از مرگ" گفت: Allecia ویلسون یک دانشگاه میشیگان و متخصص که مورد بررسی قرار بدن خود را در خانواده درخواست.

Hennepin County پزشکی آزما منتشر شد خود را رسمی کالبد شکافی خواستار مرگ یک قتل ناشی از "گردن فشرده سازی" اگر چه آن را نیز گفت که او مست و با اشاره به بیماری های قلبی است.

یک بنای یادبود برای Floyd برگزار خواهد شد در روز پنج شنبه در مینیاپولیس قبل از تشییع جنازه او در هوستون که در آن او بزرگ شده, در ژوئن 9.

فلوید, 46, بوده متهم به تلاش برای خرید سیگار با یک لایحه تقلبی.

کالبد شکافی زنده کرد و خواستار دستگیری سه نفر دیگر از افسران پلیس که نگهبانی برای چوین به عنوان فلوید lay dying. چوین شده است به اتهام قتل درجه سوم است و با توجه به نظر می رسد در دادگاه ژوئن 8.

'ما تا به حال به اندازه کافی"

بیش از 40 شهرستانها تحمیل کرده اند حکومت پس از شب متوالی از تنش است.

بیشتر غارت صورت گرفت در نیویورک در روز دوشنبه شب گزارش خبرنگار خبرگزاری فرانسه دیدم با فروشگاه از جمله بهترین خرید و نایک آسیب دیده است. پلیس گفت که آنها تا به حال دستگیر شدند "صدها نفر" در سراسر شهرستان.

پس از غارت گسترده در منهتن, شهردار نیویورک, بیل د Blasio گفت: مقررات منع رفت و آمد خواهد بود تحمیل شده از 8:00 pm سه شنبه سه ساعت زودتر از روز دوشنبه.

"ما از تظاهرات مسالمت آمیز در این شهر است. اما در حال حاضر از آن زمان برای رفتن به خانه" de Blasio توییتی.

در لس آنجلس که در آن گارد ملی مستقر شدند در هالیوود نشانه مانند تئاتر دالبی برخی از غارت شد و همچنین گزارش داد هر چند تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز.

"در اعماق درون ما, ما تا به حال به اندازه کافی گفت:" 30 ساله جسیکا Hubbert, یک تجمع اعتراضی.

مغلوب ساختن پیشی جستن صرف بیشتر از تعطیلات آخر هفته در داخل کاخ سفید, به tweeting, حمله به رقبای سیاسی و رسانه ها.

در یک کنفرانس به بیرون درز تماس شنبه گفت که دولت فرمانداران آنها "رفتن به مانند یک دسته از تالارهای" اگر آنها بیش از حد نرم است.

فرماندار ایلینوی, J. B. پریتزکر, شنیده, گفت که او "فوق العاده نگران" رئیس جمهور "التهاب" فصاحت و بلاغت است.

بایدن ملاقات روز شنبه با رهبران سیاه و سفید در یک کلیسا در خانه اش از ویلمینگتون و وعده داده شده به شکل یک پلیس نظارت کمیسیون در 100 روز اول به عنوان رئیس جمهور.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب