مغلوب ساختن پیشی جستن به سرپیچی از ویروس در معرض خطر در اوکلاهما رویداد در تلاش برای دوباره ناقص کمپین

TULSA: ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را سرپیچی از خطر باعث شیوع کروناویروس در اولین انتخاب مجدد

توسط KETABKHOOOON در 31 خرداد 1399

TULSA: ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را سرپیچی از خطر باعث شیوع کروناویروس در اولین انتخاب مجدد تجمع در ماه در پنج شنبه, امید بحث, اوکلاهما, رویداد به جای خواهد دوباره خود را ناقص مبارزات انتخاباتی.

مخاطرات نمی تواند بالاتر — هر دو برای سلامت 19,000 مردم صرف چند ساعت در سالن در تولسا و تهمت سیاسی و اقبال پنج ماه قبل از انتخابات که در آن او در حال حاضر به مراتب پشت سر در پای صندوقهای رای است.

"کمپین من هنوز شروع نشده است. این شروع می شود در روز شنبه شب در اوکلاهما!" جمهوری خواه توییتی جمعه.

این خواهد بود که برای اولین بار از مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا تظاهرات — قبلا یک رویداد به طور منظم در طول ریاست جمهوری خود — از مارس 2, زمانی که کشور رفت و به مستند سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

این ویروس پس از کشته شدن نزدیک به 120,000 آمریکایی ها و ايجاد اختلال در یک اقتصاد پررونق شده اند مغلوب ساختن پیشی جستن قویترین گروههای نقطه فروش.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او — "را امریکا بزرگ دوباره" جمعیت است که او امیدوار است به نوبه خود در اعداد بزرگ به رای کلید میدان نبرد متحده — تولسا در حال حاضر جای خود مقاومت نشان می دهد.

"این فوق العاده از لحظه ای مهم برای همه ما" گفت: Stephen Corley, 19 بود که کمپینگ در خارج از عرصه پس از شنبه تا مطمئن شوید که او را در.

"همه ما یک هدف مشترک و یک هدف مشترک در اینجا," او گفت:. "این یک بار در طول عمر فرصت است."

قرمز دولت

اوکلاهما است بنابراین اکثریت جمهوری خواه که تهمت کار نیست برای برنده شدن بیش از مردم — آن را برای احیای مبارزات انتخاباتی خود است که مسئولیت ناخشنودی خود از دست زدن به همه گیر و هفته از تنش های نژادی.

برخی از توپخانه ضد هوایی, البته, می آید از ریاست جمهوری رقیب جو بایدن و دیگر دموکرات ها اما دردناک ضربات نیز از یک تعداد انگشت شماری از هموطنان خواهان ابراز خشم در آنچه آنها را به عنوان Trumps امتناع به متحد کردن کشور است.

آخرین و سوزش نقد آمد در این هفته از سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون پیش از انتشار کتاب خود "اتاق که در آن اتفاق افتاده است" که در آن سابق دستیار توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نادان و فاسد است.

با نظر سنجی نشان دادن او به مراتب پشت سر بایدن یک مرد او disparages به عنوان "خواب آلودگی جو" مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق به تغییر روایت است.

و تظاهرات مدت طولانی است که مورد علاقه خود را ابزار سیاسی است.

ویروسی خطر

اما در حالی که تهمت رول سیاسی, تاس, جمعیت و چه مقامات می گویند می تواند ده ها هزار نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان و ضد مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان خارج خواهد شد و قمار با خطر ابتلا به کوروناویروس.

روز جمعه وزارت امور خارجه دادگاه عالی حکومت در برابر یک طرح دعوی در دادگاه به دنبال توقف این تجمع بیش از نگرانی های بهداشتی.

"ما با اعتماد به نفس که ما می تواند با خیال راحت در تولسا" دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت.

عفونت موضعی نرخ در حال افزایش در اوکلاهما. اما او اشاره کرد که این تجمع برگزار خواهد همه را با ارائه ضد عفونی کننده دست یک چک دما و اختیاری است.

"ما با اعتماد به نفس که ما می توانیم انجام این کار با خیال راحت و ما بسیار به دنبال رفتن به Oklahoma," او گفت:.

دولت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, Anthony Fauci بود به مراتب بیشتر محتاط گفتن CBS رادیو که "این بسیار روشن است که خطر وجود دارد."

به حضور تهمت حامیان باید ثبت چشم پوشی حفاظت سازمان از هر گونه مسئولیت.

دموکرات سناتور برنی ساندرز متهم به تهمت بودن "مایل به گسترش COVID-19 ویروس به منظور شنیدن برخی از سلامتی."

مغلوب ساختن پیشی جستن خود شده است قاطعانه در مورد دیده نمی شود در یک ماسک و برای هفته اصرار داشت که این ویروس ناپدید شده است, اجازه می دهد که اقتصاد به پشت باز است.

با توجه به مثال ممکن است بسیاری از در محکم بسته بندی شده عرصه که کاهش به پوشیدن ماسک به عنوان توصیه شده توسط دولت سازمان بهداشت و درمان.

جودی یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی که نمی خواهید به او نام خانوادگی صف تا اوایل با پنج-ساله پسر هارون لباس پوشیدن شبیه به یک مینی-مغلوب ساختن پیشی جستن.

او گفت که او می تواند یکی از کسانی که در ماسک.

"ما می دانیم که شش نفر شده است که بیمار از COVID-19, کاملا," او گفت:.

"من آرزو می کنم مردم آنها را می پوشند اما شما نمی توانید مردم را مجبور به انجام چیزی است که آنها نمی خواهند به انجام است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب