مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی را کمی به آرامش یک ملت در لبه به عنوان بیشتر از تظاهرات خشونت آمیز سنگ شهرستانها

به عنوان مبارزه با خشونت ادامه داد: برای پنجمین شب متوالی بیش از مرگ یک آفریقایی-آمریکایی هنگام دستگیری توسط پ

توسط KETABKHOOOON در 12 خرداد 1399

به عنوان مبارزه با خشونت ادامه داد: برای پنجمین شب متوالی بیش از مرگ یک آفریقایی-آمریکایی هنگام دستگیری توسط پلیس مینیاپولیس رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان استفاده از بحران به یک ضربه تند وشدید زدن در "دموکرات شهردار" مینیاپولیس برای عدم کنترل تظاهرات ستایش یک "کار بزرگ" مینه سوتا گارد ملی.

با بیش از 4000 سرباز بر روی زمین و در مجموع برخی از 10,000 بسیج سپاه کمک به اجرای, البته تا حدی 8 بعد از ظهر حکومت نظامی به دستور فرماندار و همراه با پلیس پراکنده جمعیت است که تلاش کرده بودند با حمله به یک ایستگاه پلیس در خانه. دو شب قبل از آن یکی دیگر از حوزه های خانه پایین سوخته بود با تظاهر کنندگان.

گارد ملی "شده اند باید با استفاده از 2 روز پیش و آنجا را نداشته اند و آسیب های مقر پلیس [sic] نمی خواهد که در نظر گرفته شده است و بیش از خراب" مغلوب ساختن پیشی جستن است.

به عنوان پلیس با تظاهرکنندگان در نیویورک و لس آنجلس و شیکاگو و دیگر شهرهای مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از بازگشت به کاخ سفید از فلوریدا جایی که او شاهد راه اندازی دو فضانورد سرنشین موشک SpaceX بود نحو نامشخصی ساکت در توییتر. او با ارسال چند توییت در طول روز حمایت از حقوق "مسالمت آمیز معترضان" و محکوم به مرگ جورج فلوید که پس از دوخته شدن به زمین توسط چهار افسر. یکی از افسران بود که ضبط زانو در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه بود به اتهام قتل در روز جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و اغلب به درمان مأموران اجرای قانون به عنوان بخشی از خود را پایه و تشویق افسران پلیس نمی شود "خیلی خوب" به مظنون جنایی در بازداشت است.

پس از خشن تظاهرات جمعه شب در خارج از کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش سرویس مخفی برای نگه داشتن او را امن و تمسخر معترضان.

"آنها نه تنها کاملا حرفه ای اما بسیار سرد است. من در داخل, تماشای هر حرکت و نمی توانست احساس امن تر. به آنها اجازه دهید 'از معترضان فریاد & بیهوده گویی تا آنجا که آنها می خواستند اما هر زمان که کسی که با استقبال ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح های من تا کنون دیده اند" مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت. "این زمانی است که مردم می شده اند و واقعا به شدت صدمه دیده است حداقل. بسیاری از عوامل سرویس مخفی فقط در حال انتظار برای عمل است. "ما با قرار دادن آنهایی که جوان در خط مقدم, آقا, آنها آن را دوست دارم و عمل خوب است.'"

یک ساعت بعد رئیس جمهور به نظر می رسد به استقبال درگیری میان آنچه که او به نام "به اصطلاح معترضین" و کسانی که حمایت خود را از برنامه.

هشتگ #MAGANIGHT سرعت trended در توییتر, و, بعد, در, روز, رئیس جمهور خواسته شد تا در مورد انتخاب خود را از کلمات.

"من هیچ نظری ندارم اگر آنها در حال رفتن به اینجا. من فقط پرسیدن اما من هیچ نظری ندارم اگر آنها در حال رفتن به اینجا" مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد.

فشرده توسط یک خبرنگار اگر او تشویق counterprotest تهمت گفت: "من اهمیتی نمی دهند."

بعد در شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: گارد ملی بوده است "منتشر شده در مینیاپولیس به انجام این کار است که دموکرات شهردار نمی تواند انجام دهد" دوباره به نظر می رسید چراغ سبز برای هر تاکتیک های پلیس شدند لازم است برای قرار دادن کسانی که در خیابان ها در اعتراض به خشونت پلیس.

در مقابل دموکرات نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن منتشر شد بیانیه شنبه شب که درخواست کرد برای پایان دادن به خشونت در حالی که اذعان به دلیل اعتراضات به حال فوران در سراسر کشور.

"چند روز گذشته سر گذاشته اند که ما یک ملت خشمگین در بی عدالتی است. هر فرد از وجدان می توانید درک rawness از تروما مردم رنگ تجربه در این کشور از روزانه indignities به افراطی خشونت ها مانند کشتار وحشتناک از جورج فلوید" بایدن گفت: در این بیانیه است. "اعتراض به چنین خشونت حق است و لازم است. آن را کاملا واکنش آمریکا. اما به آتش کشیدن جوامع و نیازی به تخریب نیست."

مغلوب ساختن پیشی جستن اما صرف مقدار از این هفته در توصیف این مسائل در دست با تاکید مختلف.

"این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد" مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: روز شنبه از درگیری های خشونت آمیز در مینیاپولیس. "فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. با تشکر از شما!"

همان عبارت "در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود" استفاده شده بود در سال 1967 توسط بدنام میامی رئیس پلیس والتر Headley و بعد از آن مکرر توسط segregationist نامزد انتخابات ریاست جمهوری جورج والاس در سال 1968. توییتر پرچم رئیس جمهور جیر برای "ستایش خشونت است."

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد در یک روز جمعه در کنفرانس مطبوعاتی که او نمی دانست که در آن این کلمات سرچشمه بود قبل از او به تایپ آنها. هنوز هم رئیس جمهور مناسب دیدم برای توضیح خود را در یک راه است که ساخته شده روشن است که او معتقد بود کسانی که مسئول ناآرامی های مدنی سزاوار عواقب ناشی از اعمال خود.

مانند تهمت دادستان کل ویلیام بر اتحاد تکرار زبان مورد استفاده توسط مقامات اجرای قانون در طول جنبش حقوق مدنی سرزنش "سمت چپ گروه های افراطی" و "غیر خودی" به صورت تکان دهنده خشونت در تظاهرات.

"گروه خارج رادیکال و آشوبگران در حال بهره برداری از این وضعیت به دنبال خود جداگانه خشونت دستور کار" Barr گفت: در روز شنبه. "در بسیاری از مکان ها به نظر می رسد خشونت برنامه ریزی شده و سازمان یافته و هدایت شده توسط هرج و مرج و ... سمت چپ گروه های افراطی با استفاده از Antifa مانند تاکتیک است."

مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان و در عین حال بر این باورند که مغلوب ساختن پیشی جستن است حداقل تا حدودی مقصر تکان دهنده نژادی و اختلاف. روز جمعه سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتون در زمان موضوع را با تهمت توييتها.

کلینتون ذکر شده یک ویدیو که مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد در روز چهارشنبه است که در آن یک مرد به نمایندگی از گروه کابوی برای مغلوب ساختن پیشی جستن انگلیسی دوبله که "تنها دموکرات است مرده دموکرات."

این مرد در ادامه گفت: "من نمی گویم که در حس فیزیکی و من در حال حاضر می توانید از دیدن فیلم, گرفتن, ویرایش, که در آن می گوید:" من oughta رفتن قتل دموکرات " نه. من می گویند که در مفهوم سیاسی به این دلیل که حزب دموکرات دستور کار و سیاست های ضد امریکا است."

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • COVID-19 و امنیت غذایی: اخبار یاهو میزبان مجازی سالن شهر با جو بایدن و آشپز خوزه آندرس

  • Coronavirus قرار می دهد آینده از کالج ها و دانشکده ها — در برزخ

  • خدمه پرواز دیدن یک آینده ای متفاوت برای سفر هواپیما در سن coronavirus

  • می های اجتماعی به حباب' ارائه رهایی از مستند تنهایی?tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de