تهمت بود مشخصه اذیت پس از یک روباه به گزارش خبرنگار اصلاح او ادعای نادرست در مورد جو بایدن

مغلوب ساختن پیشی جستن بایدناوان Vucci/AP NurPhoto via Getty Imagesرئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به د

توسط KETABKHOOOON در 29 تیر 1399
مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن

اوان Vucci/AP NurPhoto via Getty Images

  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن به دنبال لغو و پال خواستار قطع بودجه دولت ،
  • ادعا می کند ساخته شده است در مصاحبه با رادیو فردا میزبان کریس والاس.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن متوقف مصاحبه به دستیاران جستجو برای نظرات defunding پلیس در یک خلاصه ای از یک منشور بین بایدن و سناتور. برنی ساندرز.
  • والاس گفت: تهمت نمی تواند پیدا کردن هر گونه اظهارات به دلیل به دست نيامد.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن به دنبال لغو پال خواستار قطع بودجه دولت و پلیس در مصاحبه با رادیو فردا میزبان Chris Wallace — و او برخی از پوش بک از خبرنگار.

 

زمانی که والاس اصلاح مغلوب ساختن پیشی جستن است که بایدن در واقع نه به نفع defunding پلیس او عصبانی شدم و متوقف مصاحبه به درخواست مشاوران به جستجو از طریق یک منشور در موضوع بین بایدن و سناتور. برنی ساندرز.

"...و Bident می خواهد پال خواستار قطع بودجه دولت با پلیس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

والاس پاسخ داد: "آقا او نیست."

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس ادعا کرد که این منشور با استفاده از کلمات مانند "لغو" و "پال خواستار قطع بودجه دولت."

"اوه واقعا ؟ آن را می گوید 'لغو' — اجازه رفتن به من منشور لطفا!" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت حرکتی به دستیاران او را منشور.

والاس و سپس رئيس جمهور گفت: تا به حال مشاوران از طریق خلاصه ای از منشور. "او از طریق آن رفت و متوجه شد که بسیاری از چیزهایی که او در اعتراض به آن بایدن موافقت کرده است اما او نمی تواند پیدا کردن هر گونه نشانه ای — از آنجا که وجود ندارد — که جو بایدن به دنبال لغو پال خواستار قطع بودجه دولت و پلیس است."

بایدن را نشانه یک منشور با سابق و بیشتر مترقی دموکرات نامزد ریاست جمهوری که برجسته برخی از پیشرفته تر با ایده های سیاست اما این منشور نیست تماس برای defunding پلیس.

با توجه به New York Magazine, توافق کوتاه متوقف می شود از هر گونه تماس برای لغو نیروی پلیس که بسیاری از طرفداران ساخته شده اند درخواست برای دنبال تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای چند دقیقه تا زمانی که او بی توجه.

توافق بین دو تیم تایید پلیس اصلاحات و شامل چیزهایی مانند فدرال نظارت و محدودیت های نژادی-پروفایل.

بایدن بارها ابراز مخالفت خود به defunding پلیس.

"خوب من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از تغییرات آنها را بدون داشتن پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس به طور کامل" بایدن گفت: Trevor Noah در مصاحبه ای در اوایل ماه ژوئن است.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین منتشر شده در یک مصاحبه مطبوعاتی خطاب به اتهام ضد پلیس و بلاغت در بایدن مبارزات انتخاباتی. این بیانیه در پاسخ به همشهری داستان است که گزارش شده است که یک بایدن کارمند مسخره افسران پلیس به عنوان بدتر از خوک.

مغلوب ساختن پیشی جستن دو برابر کردن ادعا می کند با یک صدای جیر جیر بعد از آن در شب جمعه در حالی که بایدن "استفاده از عبارت" منشور او امضا هنوز هم "می خواهد پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است."

  • ادامه مطلب:
  • "من فکر نمی کنم آن را فاسد در هسته': بایدن می گوید Trevor Noah که او هنوز هم در برابر defunding پلیس
  • جو بایدن نمی خواهد حمایت defunding پلیس به عنوان بخشی از 2020 کمپین پیام
  • بایدن هنوز هم می خواهد به افزایش بودجه برای ادارات پلیس توسط 300 میلیون دلار به تقویت جامعه مدنی و مردمی'

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب